שאלה????

Manic Subsidal

New member
תקשיבו.... בקשר ללימפ.....

מאחורי כל השואו אוף המטומטם שלהם ומאחורי הליריקס המפגר שלהם (פאק יו...קיל יו...בלה בלה בלה) ישנה בעצם להקה די בסדר... אני לא מדבר על השירים המוכרים שלהם כמו rollin וכל אלה, יש להם שירים טובים! באחריות! תנסו להוריד כמה אתם תפוצצו אותי בירידות עכשיו, אבל... אני חושב amy way (שיר קצת יותר מוכר) הוא שיר טוב! יש לשיר הזה פוטנציאל אדיר! תנסו להקשיב לו כמה פעמים בלי להתייחס לעובדה שלימפ מבצעים אותו (אולי זה יעזור...)

.Metal_F

New member
מה אני אגיד לך

אחד...אם יש מאחרויהם פוטנציאל אז הם בהחלט הצליחו להסתיר אותו טוב טוב. כי אני לא ראיתי שום סימן לזה...ושתיים - למה לך לחפש את הפוטנציאל האובד מאחורי להקות בינוניות או/ו נמוכות כשאתה מוקף בכל כך הרבה (אתה אפילו לא מתאר לעצמך כמה) להקות מעולות ומדהימות? רק מחכות שתחשוף אותן...תחשוב על זה.

voodoo

New member
האמת ../images/Emo4.gif

יש לי שני דיסקים שלהם ...רוב השירים באמת מסריחים אבל יש כמה שווים יש שיר אחד שמצחיק אותי לאללה בדיסק החדש full nelson עם 40 פאק בשיר או יתר דאמממ איזה סרוט פרד ... עם אוצר מילים מוגבל לילד בן 5 ולמימפ מבישים את הג´אנר שלהם ואת סיסטאם שהם כלכך מוכשרים!!!! מי עוד אוהב סיסטאם או שאני לבד בזה ? soil!!!! -=voodoo=-

Sham 69

New member
גם אני אוהב אותם בערך ..

ן SOIL שיר טוב במיוחד הסולו

American_Psycho

New member
דום מטאל?!?!

אני לא בטוחה איזה סגנון הם.. אבל מה שבטוח, הם לא מתקרבים ללהיות דום מטאל..

Sham 69

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

דיי .. זהו בלי גסות .. טוב אני לא רוצה לצחוק עלייך אחי אבל זה ממש ממש ממש ממש ממש רחוק מדום מטאל, ממש ממש ממש ממש רחוק .. דום מטאל זה מטאל שקט יחסית, מוזיקה מלודית מתוחכמת הם מלודיה והרמוניה, מוזיקה שיש בא קלאסיקה פה ושם, רוב השירים בדום מטאל שקטים יחסית ..מלים שמדברות על עצמך .. ולפעמים גם בסביבה .. והרבה באמונה .. כמו anathema, my dying bride, paradise lost, autumn tears, orphaned land וכו´ .. סיסטם נראה לי זה איזה new wave hardcore metal או משהו כזה

voodoo

New member
היי תודה!

האמת שזה באמת היה נחמד שלא ירדת עלי ...אבל ..אני מוכרח להודות שלתת שם לילד זה ממש לא בכיוון שלי אז סבבה אני מודה שבעניין הזה אני דיי מפגר כי כל זה לא היה מוכר לי עד ללפני שנה בערך שעדיין אהבתי פופ ממוסחר והכל פשוט נשמע לי אותו דבר ...( חשבתי שwhy dont you get a job זה שיר כבד...חחחח איזה עלוב הייתי!!! ) האמת שתמיד נחמד ללמוד משהו חדש ! במיוחד שזה בא יפה ולא בקללות ... אז אני מודה על לכם ויש לי הרבה מה ללמוד כנראה ותרדו עלי חופשי ...אבל בלי לערב משפחה או משהן כזה או לקרא לי הומו מניאק שאני לא מוצא קשר בין זה לעולם המוסיקה אבל סבבה...הכל ברוח טובה -=voodoo=-

Real Loser

New member
אפשר להגדיר את אופספרינג

לדעתי אופספרינג הם להקת רוק אלטרנטיבי הם מנגנים כל מיני סוגים אבל פאנק הוא הנפוץ ביותר בשירים שלהם ועוד דבר אם כבר מדברים על מטל אז linkin park יא להקה טובה או שזה הארד רוק אני לא מבדיל נראה לי שזה מטאל

.Metal_F

New member
נו מטאל

ליהקין פארק, לימפ ביזקיט, סליפנוט, פאפא רוצ´ וכד´...הן כולן להקות שהגיעו בגל הנו מטאל ששוטף אותנו כבר (לצערי הרב) זמן מה...אני מקווה שזו לא התשובה למטאל של שנות ה2000.כי אם כן...המטאל בהכחדה.

Manic Subsidal

New member
אני לא מבין מה רע בהם

לינקין פארק ממש ... אבל ממש להקה טובה. עזבו את כל ה"מסחור" או איך שאתם לא קוראים לזה... אני מדבר על המוסיקה שהם עושים, תורידו את השיר של לינקין פארק in the end שזה באמת שיר טוב. בקשר לפאפא רוץ´ (אבא ג´וק?!) אז אי אפשר עדיין לקרוא להם ממוסחרים, והם גם בסדר ואפילו יותר מזה.

נכון אבל.....

זה לא אופר לסווג להקות כמו סליפנוט ואולי פאפארוץ עם להקות חרא כמו לימפ ולינקין פארק

.Metal_F

New member
כל ארבעת הלהקות האלה שהזכרת...

כולן אותו דבר. כולן עובדות על אותה טקטיקה, כולן פונות לאותו קהל ידע. ותאמין לי שכולן גרועות. אתה תבין את זה במוקדם או במאוחר.

למעלה