שאלה

זה רק היום התווסף לאתר כך שאני מניח

שאף אחד לא השתמש בזה. אבל בטח יישתמשו בזה המון.

אין יותר שיוויון במשחק

מבינים שהם רוצים ו\או צריכים להרוויח כסף אבל לא על חשבו ןההגינות.

NADAVT26

New member
דוגרי

לדעתי מי שמשקיא במשחק ומגיע לתוצאות צריך להנות מזה. ולא אלה שמשלמים והם כבר רוצים שהיה את האופצייה לשלם שלא יפתח כאלה פערים ושלפחות יהיה איזה פרס.. שיראו את זה בתור השקאה.. זה יעודד ואני לא יודע אם זה כבר קיים אבל צריך לעשות שכל מדינה תוכל לקנות רק פעם אחת את השידרוג

gindis

New member
שלום רב לכולם

האופציה לרכוש חבילה היא חד-פעמית ! אתם מבינים שאנחנו צריכים לקנות שרת חדש ולשפר את המשחק באופציות נוספות. ערן

אתה מבין שהוצאת את הכייף מהמשחק?

בשל תאוות הבצע והרצון לעשות כסף חצית גבול. לשים פרסומות שמי שלוחץ עליהן מקבל תורים זה דבר אחד והוא עוד לגיטימי, אבל לקנות בכסף אמיתי שגרודים ועוצמה זוהי מכירה של המשחק לבצע כסף. הוצאת את הספורטיביות, התחרות וכייף מהמשחק והשארת משחק שקונים בכסף. הרסת את הליגה.

avikkarpel

New member
אופציה מגעילה

למרות שאני רוצה שהאתר ירוויח כסף, זאת לא הדרך הנכונה.

V a m p

New member
זה לא טוב ככה

עכשיו למי שיוכל לשלם ויש לו כסף אמיתי הוא יהיה מקום 1? זה לא טוב אם אתם רוצים כסף אז תעשו דברים שלא ישפיעו כלכך על המשחק נגיד לשלם 15 ש'ח בשביל לשנות את שם המדינה או לעשות עם צבעים אבל לא להכפיל פי 1000 את הכסף ואת האדמה זה מוגזם. יש כמה משחקים שיש להם "משתמשי זהב" שהם תרמו כסף והם קיבלו כמה דברים כמו שאמרתי קודם, אפשר גם להוסיף להם אחוזים של הצלחה במרכז ביון. אני מקווה שתקשיבו למה שאומרים לכם ולא תהרסו את המשחק

גם אני חושב ככה

עד עכשיו היתה תחרות במשחק וזה היה כל הכיף אבל עכשיו מי שיש לו כסף רק הוא ינצח וזה משחק מכור והלך כל הכיף והתחרות של המשחק

gindis

New member
תשובה לכולם

האופציה לא תאפשר לרוכש להיות מספר 1. התוספות שהרוכש יקנה יעזרו לו להתפתח ולא יותר מזה! רק מדינות שהתחילו את המשחק ונמצאות בדרוג פחות מ-1000 יכולות לרכוש את החבילה. כנראה שלא הסברתי את זה טוב, עמכם הסליחה.

זה יאפשר זינוק אסטרונומי

חבוב, דיברנו כשרק התחלת עם המשחק ונתתי לך טיפים ועצות. תעשה טובה ותבטל את זה, זה הורסאת הספורטיביות במשחק.

../images/Emo41.gifמאיפה הכסף לתחזק שרתים ?!../images/Emo41.gif

שימו לב שהאופצייה היא חד פעמית. ומעבר לזה 20-100 ש"ח זה לא רדיפת בצע. ואני קצת מתקשה להאמין שכולם חסרי יכולת לסכומים כאלה אם רוצים. אתם צריכים להבין שבכדי לתחזק שרתים וכל שאר הדברים מסביב שקשורים למשחק שכולנו אוהבים לשחק,צריכים כסף ומה לעשות לא כולנו נולדנו עם כפית זהב משובצת יהלומים בפה. אז כן זו אחת הדרכים לקבל כסף בכדי לתחזק את האתר. אם זה פרסומות ואם זה דרככם,אתם יכולים לקרוא לזה תרומה מצידכם וקבלת תמורה שתועיל לכם במשחק. מיליארד אחד במשחק אולי יקפיץ אתכם קדימה,אבל לא כל כך קדימה. וזה לא כל כך פשוט לשחק במשחק הזה כפי שאתם חושבים. הוא קשה,היום נוכחתי לגלות שהוא באמת קשה. אז הספורטיביות עדיין נשארת והרעיון רק הולך ומתעצם. המשחק נשאר משחק. תמיד יהיו אלה שתוכלו לשחק ברמתם,לשם כך יש דירוגים. שלא תחשבו למשל שאני דירוג בין הראשונים,כרגע אני עומד בסך" הכל בדירוג 573...אחרי התקפה שעלתה לי בערך 100 מיליון בכסף [צבא+תעשייה]. אז מתבעסים וחוזרים לשחק. בליגה של הגדולים משחקים כמו גדולים. ואין פה מה להתרעם על עניין השידרוג. תזכרו שזה חד פעמי. תזכרו שזה מיועד רק לדירוג 1000 ומעלה. תזכרו שזה עוזר לקנות שרתים ולתחזק אותם בצורה טובה יותר עם אופציות נוספות בעתיד. תנו למשחק לגדול ולהיות טוב יותר. בשביל ספורטיביות צריך גם כסף...

amiad21

New member
מאיפה להשיג כסף...

האמת, שלחתי עצה בנושא מאיפה אפשר לגייס כסף בלי לתת יתרון במשחק למי שאין את הכסף... כרגע, במשחק מאב לא מעט מהיופי שלו בגלל שאם למישהו יש יותר כסף ממישהו אחר הוא יוביל עליו, ולא בגלל שהוא יותר טוב, אלא פשוט בגלל שיש לו יותר כסף! אולי הסכומים נראים לא משמעותיים - אבל הם כן. אני הצטרפתי אתמול, ויש כל כך הרבה דברים שאני יכול לעשות בדברים שה"תרומה" הזאת תיתן לי. היא כמעט בטוח שתרים את הרמה שלי הרבה מעבר לאיפה שאני עכשיו... בכל מקרה, יש לא מעט משחקי רשת שגובים כסף, אבל הם עושים את זה תמורת סטטיסטיקה. כלומר, תשלום של 20-30 שקל 2-3 פעמים בשנה תמורת עוד נתונים סטטיסטיים שמי ששילם יוכל לראות... אני אתן סתם דוגמא לכל מיני אופציות: 1. לראות את 10 המדינות שמדורגות צמוד אליך. למשל, אם אני מדורג 1000 אז אני אראה את אלה שמדורגים במקומות 990 עד 1010. 2. לראות את רשימת המדינות שאני יכול להתקיף כאשר אני אוכל להיכנס אליהם בלינק ולראות את הרמה שלהם. יש עוד הרבה נתונים סטטיסטיים נחמדים שאפשר לתת למי שישלם סכומים נמוכים בצורה קבועה, וזה ישתלם לכם הרבה יותר ממשהו חד פעמי, מה גם שזה לא ייתן ייתרון לי על מישהו אחר, או למישהו אחר עלי...

נורא פשוט

שישימו עוד באנרים, כמו שיש כבר באתר. וכן זאת תאוות בצע. אם הם לא מסוגלים להשיק כסף מהכיס שלהם כדי שהעסק יגדל (וכך הם יעשו עוד כסף). מצטער לבשר לך אבל הם לא דורשים כסף על המשחק, הם מוכרים צ'יטים בכסף. צ'יטים הורסים את המשחק והם עושים את זה בשל תאוות בצע כסף. חבל לי.

למעלה