שאלה

בחורה34

New member
שאלה

אירנה האם קבלת ממני את המייל עם הפרטים החסרים לך? בכל מקרה להזכירך : מירה 18/08/1966 ורציתי לדעת מה קורה בתחום הרומנטי תודה

ארינה

New member
תחום הרומנטי

תראי את עברת הרבה בגידות בחייך אם פיזיות ואם רגשיות. בעבר מישהו מאד פגע בך וזה מקשה עלייך להשתקם כעת את דוחה כל קשר היות ואת פגועה. זה די מתנגש כי אני רואה שאת כן רוצה קשר אך את די מפחדת ואת דוחה כל גבר שמתקרב אלייך. בעתיד בהחלט יהיה לך קשר רגשי שיעשה לך טוב אך את מאד תתלבטי לגביו כי משהו לא יראה לך בקשר. כעת את אפילו מוכנה שיכירו לך אך את עדיין די פגועה ופוחדת. גם כשאת מכירה מישהו את די שמה מחסום בפניו ומסבירה לו שהיית פגועה ושאת לא מעוניינת להיפגע שוב. אני רואה שאת די מתלבטת אם להיות כעת עם מישהו ואת אפילו חושבת ליסוע לחו"ל לנסות את מזלך שם.

בחורה34

New member
תגובה

קודם כל תודה אולם נראה לי שיש כמה טעויות - לא עברתי בגידה פיזית מאף חבר שיצאתי איתו (למרבה שמחתי ואני בטוחה בכך !!) אני מאוד מאוד רוצה ומוכנה נפשית פיזית וגופנית לקשר חדש ולא אכפת לי בארץ או בחו"ל. האם יתכן שיש טעות בפתיחה? האם את יכולה לנסות ולפתוח לי שוב? תודה מירה 18/08/1966

ארינה

New member
מירה היקרה

בגידות הן לאו דווקא פיזיות אלא גם בגידות באמון שלדעתי הן יותר גרועות מבגידות פיזיות. הדברים שאני ראיתי הן דברים שעלולים להתפתח ואני לא ממש יכולה לבוא ולשאול את הקלפים אותה שאלה. יתכן גם שאת עצמך עדיין לא יודעת בדיוק מה את רוצה מעצמך ושאת מבולבלת ולכן כך יצאה לי הפריסה. מה שכן רצוי לבצע פריסה כשהאדם שעליו אני שואלת נמצא איתי.

למעלה