שאלה.

silverhawk

New member
הבעיה לא התחילה בשאלה?

מה את, בג'פרדי? וואו, את ממש גורמת למקצוע להשמע מהנה...

BlackUnicorn

New member
../images/Emo2.gif נו תגלה לי.. לפחות במסר, משהו?

מה זו האנונימיות הזו.... עדי תעשי משהו בנידון, את המנהלת!!!!

זה לא קוטלת

קוטלת זה כשאת יושבת ימים שלמים על עבודה, והמאנייקית באה ובמחי עט פוסלת כמעט את כל מה שכתבת (כי היא בודקת עם צ'קליסט ואבוי למי שלא כתב בדיוק בסדר שזה רשום אצלה ובדיוק באותן מילים) ובסוף כשאת מקבלת את העבודה את מגלה שקיבלת 50 וזה כולל כבר את הפקטור של ה 13 נקודות שהיה!!!! ואם זה לא מספיק אז בכל מקום בעבודה היא טורחת לציין שקיבלת פה 0 מתוך 20 ופה 0 מתוך 40. קוטלת. המבחן כנראה הולך להיות "על החיים ועל המוות".

sacrament

New member
הלוואי שהיו מפרטים לי על מה ירד

לפחות אז היה לי מה לתקוף. אצלנו הם פשוט נותנים ציון, שקשור או לא קשור להערות- ונובע ככל הנראה מהערכה כללית של העבודה ולא הורדה נקודתית...

Scarlight

New member
כן

אף פעם לא הבנתי את הבדיקות שלהן... זה מעין כיסוח טוטלי. הכי מוזר זה שהם לא מבינים את הרמז כשיש פעם רביעית ברציפות פקטור של 9-13 נקודות.

צריך להתרגל לצ'ק ליסטים

בשנה א' הייתי כותבת בבחינות רק מה שהיה נדמה לי שהוא מאוד קשור לשאלה ולא רק "נמצא ליד".. גם הייתי מקפידה על ניסוח... אבל אז קלטתי ת'שיטה: עכשיו אני מסיימת שנה ג'. הבחינות שלי נראות כמו של עולה חדשה מבחינת ניסוח. אני כותבת הכל, גם אם כבר אין לי מקום אז אני רק מכניסה בנקודות- בסופו של דבר השיטה הוכיחה את עצמה. בודקים לי עם צ'ק ליסט והציונים שלי (לא רוצה לפתוח פה עכשיו כשהבחינות קרבות) עלו בצורה משמעותית (ושוב- טפו טפו טפו)

Lady McBeth

New member
היה לנו פקטור שלילי של 23 נקודות

בפקולטה לניהול, אומנם, אבל התיקנון שם הוא אותו דבר כמו במשפטים

2_be

New member
פשוט מאוד

אם הממוצע צריך להיות 79 ורוב הכיתה למשל קיבלה 90 הממוצע כעת גבוה מידי ולכן צריך להוריד אותו. כן, תתחיל להתרגל

silverhawk

New member
הופה, תראו מי זאת :)

ויש באמת ממוצעים מקובעים? חשבתי שהציונים מותאמים ע"פ התפלגות.

B L I M P

New member
גם אצלנו, חוץ משני קורסים

הכל זה שנתיים של 6 נקודות, וזה עדיין לא מרגיש עמוס במיוחד.. אני מקווה שזה מבשר טובות על העתיד..

אם לא פרשתי עד עכשיו

אני לא מתכוונת לפרוש. מעצבן אותי שבאת"א יוצאים מנקודת הנחה שכולם רוצים להיות עו"ד. אני לא מתכוונת לחפש התמחות ונדמה שדוחפים אותך לזה בכוח....

Scarlight

New member
אני לא חושב שדוחפים בכוח

וזה בסדר גמור שלא רוצים להיות עו"ד, אני מכיר כמה וכמה כאלה שלומדים.

לי דווקא יש תחושה של הסכמה בשתיקה

זה מתחיל בחונכות כשמסננים לך כל הזמן כמה חשוב לבנות קו"ח בצורה נכונה בשביל התמחות, ומכריחים אותך לעשות את המשפט המבוים הטיפשי הזה (כמעט התעלפתי כשהייתי צריכה לדבר שם), וממשיך לזה שמפגישים אותך עם משרדי עו"ד כמעט בכל הזדמנות וכל התוכניות הקליניות האלה והסיוע המשפטי... יש אנשים שלא רוצים לעסוק בזה וזה קצת גורם להם (או לפחות לי) להרגיש רע כאילו אני מבזבזת את הזמן שם בזה שאני לא מתכוונת להיות עו"ד... אני יודעת שרוב מי שבא ללמוד משפטים רוצה לעסוק בזה, אבל צריך לקחת בחשבון שיש אחוז קטנטן שלא מעוניין. אגב - מישהו יודע מה כן אפשר לעשות עם תואר במשפטים ללא הסמכה לעו"ד? מסקרן אותי...

Atenolol

New member
מה כן אפשר לעשות עם תואר במשפטים?

קודם כל, אם תגיעי בשלום לסוף התואר, כדאי לשקול להתמחות, גם אם את לא רוצה להיות עורכת דין. אני יודע שיש כאן "סיפוח זוחל", אבל ככה זה... בין אם תשלימי או לא תשלימי התמחות, הנה כמה דברים שתוכלי לעשות כשיש לך תואר במשפטים: * ללמוד ראיית חשבון (חשבונאות) * לעשות תואר שני במנהל עסקים * ללכת לעבוד בבנק (לא לזלזל!הבנקים הם מעסיקים מעולים בטווח הארוך) * ללכת לעבוד בזרועות הבטחון * לעשות "חוג לאחר תואר" (חוג דו-חוגי יחיד) במדעי המחשב * לעשות "חוג לאחר תואר" (חוג דו-חוגי יחיד) בתולדות האומנות * לפתוח רשת יוקרתית של גני ילדים * לפתוח רשת יוקרתית של חנויות לשמלות כלה * ללכת למכרז על הפעלת קפטריה באוניברסיטה בהצלחה!

למעלה