שאלה

cookimonster

New member
שאלה

אתמול בלילה לפני השינה ביקשתי לקבל מסר מהמלאכים שלי וקיבלתי את החלום הבא: קיבלתי פרפרים מתים: ראיתי ילדה קטנה מזמנת פרפרים ואז מישהו מצלם אותם ואז הילדה (אני חושבת זאת הייתי אני ) נגעה בהם ואז הסתבר שהם מתים, התעוררתי ניסיתי להבין את החלום, לא הצלחתי, ביקשתי שהמסר יגיע אלי ברור יותר, חזרתי לישון, לא בא כלום..... מה נראה לך שזה אומר? תודה מראש :) ושוב מזל טוב על הפורום החדש :)

עוגייתית יקרה

כפי הנראה המסר מתייחס למשהו שאת רוצה להשיג אבל לא מעזה. קודם דיברנו על עניין השחרור. זה מתחבר לזה כי מדובר כפי הנראה בבחור שנמצא אצל בראש. מישהו מהעבר שלא ממש שיחררת עד הסוף. את רוצה אותו חזרה אבל את פוחדת שהוא ירצה דברים שאת לא יכולה/רוצה לתת לו. מפחדת להתחייב. יש שם משהו שאת צריכה לבדוק - לפחות נסי לפגוש אותו פעם אחת וראי מה זה יביא. בהצלחה, אגב: האם מפלצת עוגיות - זו קריצה לכיוון עוגי פלצת שהיה זולל עוגיות עם חלב. הילה

cookimonster

New member
היי הילה

אין אף בחור כזה, אבל אני אנסה לבדוק מה לא שיחררתי...

פרפרים מייצגים חופש

ילדה זה קשור לתקופת הילדות, הפרפרים מייצגים חופש וניידות, אז כנראה שאת לא ניידת והחופש שלך....... מת. יכול להיות שאני טועה, ככה אני מסתכל על זה.

Jahel

New member
אני רואה דווקא

עניין של שיתוף, אולי חוסר יכולת לשתף בדברים... חוסר אמונה שיכולים לעזור...? וסתם לצורך תהליך הלמידה האישי שלי, למה את מבקשת מסרים דווקא בחלום? אין לי ספק שהם חזקים, אבל למה לא בשעת מדיטציה או במצב של ערות, לבקש מסר ברור שיובן לך במלואו? אני לפעמים מבקשת פשוט לקום עם התובנה של המסר...
למה לעשות את החיים למסובכים?

cookimonster

New member
היי יהל

דווקא ההסבר הזה הכי הגיוני לי :), הגיונית אני רוצה לקבל עזרה בכל מיני תחומים בחיים שלי, אבל באמת לפעמים מרגישה שאני צריכה לעשות לבד...לא ממש משתפת... את מתקשרת? הסיבה שאני מבקשת בחלום,היא כי אני לא לגמריי בטוחה שכשאני מקבלת מסרים הם לא פרי הדימיון שלי.... לא לגמריי מבדילה.... איך מבדילים?

Jahel

New member
כן, אני מתקשרת

ויווו כמה שאני מזדהה עם עניין ההמצאות. בגלל שאני יחסית בהתחלה, אני מרשה לעצמי לבקש מהם דברים שזה אומר לבקש רמזים או לבקש סימנים מסוימים שאני אדע שזה באמת מסר ולא משהו שאני המצאתי בעצמי. זה יכול להגיע בכאבים באוזניים או פתאום שאני מרגישה שקר לי, ככה זה אצלי לפחות. לאט לאט לומדים לנתק את המיינד ואז כבר פחות דואגים... ואם את שואלת אותי, גם מסרים שהם פרי דמיונך, הם למעשה מסרים מהמדריכים שלך לא?
הרי לפני התקשור, היית קוראת לזה אינטואיציה? ועכשיו? שמחה שההסבר התאים לך ועזר לך

למעלה