שאלון הכרות!

רעותוש02

New member
אניאניאני D: [אם מישו זוכר אותי בכלל XDDD]

שם/כינוי: רעות [ AKA עותי צ'אן] גיל: 16 תאריך יומולדת: 27/1 אזור מגורים: מרכז עונה אהובה של על טבעי: אממ כולן? נראלי הראשונה אבל הכי כי אז זה היה מיני סרט אימה כול פרק פרק אהוב: אממ אין לי במיוחד... דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : האימפלה! אהאא! הפתעתי אתכם! ספר אהוב: בלי לומר שלום וכול המתח למיניהם סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: דוקטור הו, יומני הערפד , גלי , וכו' וכו' להקה/זמר אהובים: 30 סקנדז טו מארס , ברייקינג בנג'מין ועוד אבל חפרתי כבר מאכל אהוב: אממ הרבהה... שוקולד הכי שתיה אהובה: מים? D: תחביבים: טלויזיה מחשב ספרים וביולוגיה *___* איך הגעתם לפורום: גוגל לפני כמה נשים אני חושבת XD יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים: אממ לא ממש משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים: שזה אחלה פורום D: ואני מקוה שיהיה לי זמן עכשיו להיות בו שיגמרו הבגרויות

רעותוש02

New member
כןן הייתי פה המון בערך לפני שנה אבל אז העומס

של הלימודים העיף אותי רחוק רחוק מפורומים כלשהם XDD וכן אנימה שליטהההה D:

אוי

כך גם לי יהיה כשאני יהיה בתיכון? יהיה לי וואחד עומס? סוף סוף אני רואה מישהי שאוהבת אנימה, הכרת את התוכנית אינויאשה?

רעותוש02

New member
לאלא יהיה לך כיף בתיכון! D:

רואה שאני כן מעודדת!??! פשוט היה לי עוד מלא דברים אחרים.. קורסים ועבודה ביחד ככה שלא היו לי חייםם XDD וברור שאני מכירה אינויאשה!!!!!!!! מי לא מכיר?!?!?! אין אוהב אנימה שמכבד את עצמו שלא ראה!!!

תודה

אני שמחה שאת מעודדת (:) שנה הבאה אני עולה לתיכון , מקווה שיהיה לי כיף ולא לחוץ :) סוף סוף פגשתי מישהו שאוהב אנימה ושראה אינויאשה, אינויאשה זוהי סדרת האנימה שגדלתי עליה, מאז שאני קטנה ראיתי אותה, רק חבל שלא עשו עוד עונה, לפי דעתי הם היו חייבים לעשות עוד עונה, היא נגמרה די במתח, לא ?

רעותוש02

New member
אממ לפי מה שידוע לי יצאה עונה חדשה לפני כמה ח

חודשים* ד"א אני אשמח לדבר איתך במקום פרטי יותרXD זה המסןשלי [email protected] אויש זה יצא קצת פדופילי אבל תתעלמי XD

חחח :)

הת'אמת את צודקת, זה נשמע קצת פדופילי , אבל לא נורא [[= את מתכוונת במסן - מסנג'ר? כי אם כן אז אין לי יצאה עונה חדשה ?! ?! ?! ?!

לא נורא

תודה בכל זאת, הבעיה היא שבגוגל לא מצאתי שום פרק של אינויאשה לצפייה ישירה , אז בטח ובטח שאין קישור לעונה החדשה

לירונת

New member
../images/Emo192.gif

שם/כינוי: לירון גיל: 22 תאריך יומולדת: 3.5 אזור מגורים: דרום :p עונה אהובה של על טבעי: אמממ כולן, בעיקר 5 (הרבה קאס :p) פרק אהוב: ואו, אמממ כל פרק שגבריאל הופיע בו, 503, 504, הפרקים עם אלונה ובערך כל קטע של בלת'זאר :) דמות אהובה (מי יהיה מקורי ולא יכתוב פה דין?...) : בעיקרון- כולם, אבל אם צריך לבחור אז- קאס, גבריאל, בלת'זאר (והבנים, זה די ברור :)) ספר אהוב: שומרת אחותי, ה"פ, טרילוגיית מילניום סדרה אהובה חוץ מעל טבעי: המפץ הגדול, קאסל, עספור, דם אמיתי להקה/זמר אהובים: אמממ ביונסה, עיבודים מסויימים של גלי, עידן רייכל, לילי אלן מאכל אהוב: אוכל של אמא :) שתיה אהובה: מים נחשב? חחחח אמממ ומיץ ענבים
תחביבים: קריאה, נגינה, טיולים, לראות סרטים איך הגעתם לפורום: הייתי שנים בפורום ה"פ הסרט ואחרי שהוא נסגר קצת נטשתי את תפוז. כשהתחלתי לראות על טבעי רצוף חיפשתי אם יש לסדרה פורום :) יש לכם הצעות לשרשורים/משחקים/דיונים: לא... אבל אם יהיה אני אפתח :) משהו נוסף שתרצו לשתף בו את האנשים: -

WatchMeWatchYou

New member
לירון - מים?????

שואלים על משקה אהוב והתשובה הראשונה שקופצת לך לראש זה מים????
חחח, סתם. כל אחד ומה שטוב לו

למעלה