שאלון (ותרגישו חופשי לוותר על שאלות מסוימות)

zohar36

New member
שאלון (ותרגישו חופשי לוותר על שאלות מסוימות)

מה עדיף? 1. גבר שעיר או חלק? 2. פנים יפות או או גוף יפה? 3. חכם או יפה? חכם. 4. ספר או סרט? 5. רעש או שקט? 6. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? מעגל מצומצם, לרוב. 7. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? 8. רומנטי או שרמנטי? 9.פרח אחד או זר פרחים? 10. הרבה לישון או כמעט ולא? 11. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? 12. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? 13. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? 14. שעווה או גילוח? 15. ריצה או הליכה? 16. חום או קור? 17. דוש או אמבטיה? 18. מקלחת עם החברה או לכל דבר יש גבול? 19. קיץ או חורף? בעד/נגד. 1. הומואים/לסביות? 2. סקס בשירותים? 3. קשר בשלט רחוק? 4. יום האהבה/ולנטיינס? 5. לחגוג סילבסטר? 6. צמחונות? 7. מותגים? 8. כפכפי אצבע? 9. שיחות מלב אל לב? 10. הפגנת אהבה בציבור? 11. טלפוניים סלולריים? 12. סקס לפני החתונה? 13. סמים? 14. שתיה ונהיגה? 15. עישון בקרב בני נוער? 16. שלטון דמוקרטי? 17. סקס במקומות ציבוריים? 18. אורגיות? האם אי פעם? . 1. ניסית סמים קשים? 2. עישנת סיגריה? 3. השתכרת? 4. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? 5. היה לך סטוץ? 6. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? 7. קילפת את כל הלק מהציפורניים? 8. כססת ציפורניים? 9. התנשקת עם בן? 10. בכית על בן? 11. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? 12. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? 13. הפסקת ספר באמצע? 14. התפטרת מהעבודה? 15. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? 16. שברת אחת מהגפיים? 17. אכלת גולאש? כמה פעמים? 1. היית מאוהבת? 2. נשבר לך הלב? 3. היית בבית חולים? 4. התחרטת על דבר שעשית? 5. בכית בגלל ביצפר? 6. בילית בלילות לבנים? 7. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? 8. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? 9. קיבלתי זימונים מהצבא? 10. הלכת לקנות סיגריות וחסר לך 2 שקלים אז קנית חברה מעפנה? 11. באת לא מוכן למבחן והצלחת? 12 נכשלת בבגרות? 13. נהרס לך הפלאפון? 14. איבדת מפתחות לבית? 15. ברחת מהבית? מידע כללי 1. שם: 2. תאריך לידה: 3. עיר מגורים: 4. בית ספר: 5. צבע שיער? 6. צבע עיניים? 7. גובה? 8. משקפיים? 9. הורים נשואים או גרושים? 10. רווקה/תפוסה? 11. תלמיד טוב? 12. רגישה? 13. סטרייטית/דו/לסבית? 14. ביישן? האחרונים ש: 1.השיחה האחרונה בטלפון? 2. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? 3. ההודעה האחרונה שקיבלת, ממי? 4.הנשיקה האחרונה? 5. החיבוק האחרון? 6. הספר האחרון? 7.הסרט האחרון? 8. החברה האחרונה שראית? 9. הנסיעה האחרונה באוטו? 10. המבחן האחרון? 11. הדבר האחרון שקנית? 12. הפעם האחרונה שנסעת ברכבת? 13. השיר האחרון ששמעת? 14. הדבר האחרון שלבשת? הדברים הרעים שקרו. 1. שברת רגל? 2. פתחת את הראש? 3. היית מעורבת בתאונת דרכים? 4. עברת ניתוח? 5. שברת מראה? 6. היית בפיגוע טרור? 7. ראית מישהו נהרג? 8. גילית ששיקרו לך? 9. בגדו באמונך? 10. פגעת במישהי אחרת בכוונה תחילה? 11. הלכת מכות? 12. כמעט טבעת? 13. כרתו לך איבר? הראשונים 1. הנשיקה הראשונה? 2. האהבה הראשונה? 3. הצו הראשון? 4. הדייט הראשון? 5. הפעם הראשונה בחו"ל? 6. הטסט הראשון? 7. הבגרות הראשונה? 8. למעשנים, החפיסה הראשונה? 9. המילה הראשונה? 10. האכזבה הראשונה? 11. שברון הלב הראשון? המכות!! 1. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? 2. שעירות יתר? 3. שיער קשה לטיפול (על הראש)? 4. כפות רגליים גדולות מדי? 5. ציצי קטן? 6. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? 7. אקנה? 8. עור רגיש? 9. גשר? 10. אלרגיות? התרמיות הגדולות! 1. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? 2. שיקרת כדי להתחמק משיעור? 3. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? 4. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? 5. גנבת מחנות? 6. פרצת למקום כלשהו? 7. התחמקת מדו"ח משטרתי? 8. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? 9. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? עובדות: 1. התחביבים שלך? 2. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? 3. הספר האהוב עלייך? 4. חנות הבגדים האהובה עליך? 5. חברת הנעליים האהובה עלייך? 6. חברת התיקים האהובה עלייך? 7. הסרט האהוב עלייך? 8. המשקה האהוב עליך? דברים בחדר שלך: 1. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? 2. הנעליים שהכי קרובות אלייך? 3. החולצה האהובה עלייך? 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? 5. החלון פתוח או סגור? 6. הדבר הכחול הכי קורב אלייך?

zohar36

New member
הרגע ראיתי שיש כמה תשובות למעלה, תתעלמו וזה

מה עדיף? 1. גבר שעיר או חלק?באמצע 2. פנים יפות או או גוף יפה?אמ, קשה. אני אסתכל על זה ככה.. או גוף ממש יפה ופנים סבירות או פנים ממש יפות וגוף סביר. אז גוף יפה. 3. חכם או יפה? חכם 4. ספר או סרט?וואו, מאוד תלוי. אבל אני בטלנית בד"כ אז כנראה שסרט 5. רעש או שקט?שקט 6. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? הרבה אנשים נדמה לי 7. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים?תלוי 8. רומנטי או שרמנטי?שרמנטי 9.פרח אחד או זר פרחים?זר של טוליפס
10. הרבה לישון או כמעט ולא?הרבה 11. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות?קצרות ומסודרות 12. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים?קשר, אני נקבה 13. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי?סולידי 14. שעווה או גילוח?מכונה 15. ריצה או הליכה?הליכה 16. חום או קור?קור 17. דוש או אמבטיה? וואי, פאק.. וואו, לא יודעת. קודם דוש ואז מייד אמבטיה? 18. מקלחת עם החברה או לכל דבר יש גבול? לא בקטע של הגבול, פשוט.. מה הקטע:|? 19. קיץ או חורף?חורף בעד/נגד. 1. הומואים/לסביות?מה אכפת לי? 2. סקס בשירותים?נגד, מלוכלך פצצות 3. קשר בשלט רחוק?נגד 4. יום האהבה/ולנטיינס?נגד 5. לחגוג סילבסטר?שיהיה כזה 6. צמחונות?נגד 7. מותגים?אני לא מבינה גדולה בזה 8. כפכפי אצבע? רק אם הכפות רגליים מושלמות 9. שיחות מלב אל לב?תלוי, בד"כ נגד 10. הפגנת אהבה בציבור?עד גבול מסוים, בעד 11. טלפוניים סלולריים?נגד 12. סקס לפני החתונה?בעד 13. סמים? 14. שתיה ונהיגה?נגד 15. עישון בקרב בני נוער? 16. שלטון דמוקרטי? 17. סקס במקומות ציבוריים?נגד 18. אורגיות?נגד האם אי פעם? . 1. ניסית סמים קשים? 2. עישנת סיגריה?כן 3. השתכרת?כן 4. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? 5. היה לך סטוץ? 6. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? 7. קילפת את כל הלק מהציפורניים?כן 8. כססת ציפורניים?כן 9. התנשקת עם בן?כן 10. בכית על בן?כן 11. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת?לא חושבת 12. נרדמת באמצע סרט בקולנוע?כן 13. הפסקת ספר באמצע?כן 14. התפטרת מהעבודה?כן 15. בכית מול אדם שאתה לא מכיר?כן 16. שברת אחת מהגפיים?כן 17. אכלת גולאש?ביסודי אני חושבת כמה פעמים? 1. היית מאוהבת?לא יודעת 2. נשבר לך הלב?פעם, פעמיים 3. היית בבית חולים?מליון 4. התחרטת על דבר שעשית?גם בסביבות המליון 5. בכית בגלל ביצפר?קרה 6. בילית בלילות לבנים?מליון 7. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך?בד"כ פשוט אומרת 8. התחרטת על שינוי שעשית בשיער?כמה פעמים 9. קיבלתי זימונים מהצבא?3 נראה לי, יש מצב 4 10. הלכת לקנות סיגריות וחסר לך 2 שקלים אז קנית חברה מעפנה?יחסית ממש מעט 11. באת לא מוכן למבחן והצלחת?לא מעט 12 נכשלת בבגרות?מעולם לא 13. נהרס לך הפלאפון?בסביבות הפעמיים , 3 14. איבדת מפתחות לבית?פעמיים 15. ברחת מהבית?לא יודעת מידע כללי 1. שם:זהר 2. תאריך לידה: השני במרץ, 1992 3. עיר מגורים:ירושלים 4. בית ספר:תהילה 5. צבע שיער?בלונדיני 6. צבע עיניים?כחול 7. גובה?מטר 68 8. משקפיים?אין 9. הורים נשואים או גרושים?נשואים 10. רווקה/תפוסה?רווקה 11. תלמיד טוב?לא 12. רגישה?כן 13. סטרייטית/דו/לסבית?סטרייטית 14. ביישן?לא האחרונים ש: 1.השיחה האחרונה בטלפון?דבורה 2. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי?לחגי 3. ההודעה האחרונה שקיבלת, ממי?מגברי 4.הנשיקה האחרונה?חגי 5. החיבוק האחרון?שרית 6. הספר האחרון?כמו גחליליות 7.הסרט האחרון?נערה בהפרעה 8. החברה האחרונה שראית?שרית 9. הנסיעה האחרונה באוטו?במוצאש 10. המבחן האחרון?אתמול בגרות באנגלית (100 אגב ) 11. הדבר האחרון שקנית?סיגריות 12. הפעם האחרונה שנסעת ברכבת?בחנוכה בערך 13. השיר האחרון ששמעת?"את לא כמו כולם, הכי מיוחדת.." 14. הדבר האחרון שלבשת?סוודר גדול ותחתונים מתוקותמתוקות הדברים הרעים שקרו. 1. שברת רגל?כן 2. פתחת את הראש?לא 3. היית מעורבת בתאונת דרכים?לא 4. עברת ניתוח?כן 5. שברת מראה?כן 6. היית בפיגוע טרור?לא 7. ראית מישהו נהרג?מאמינה שלא 8. גילית ששיקרו לך?כן 9. בגדו באמונך?כן 10. פגעת במישהי אחרת בכוונה תחילה?הגיוני 11. הלכת מכות?כן 12. כמעט טבעת?כן 13. כרתו לך איבר?לא הראשונים 1. הנשיקה הראשונה?יונתן 2. האהבה הראשונה?אהוד 3. הצו הראשון?השנה 4. הדייט הראשון?אין לי מושג 5. הפעם הראשונה בחו"ל?נולדתי בחו"ל 6. הטסט הראשון?מעולם לא 7. הבגרות הראשונה?תושב"ע 8. למעשנים, החפיסה הראשונה? אל אם לייט, הבושה:S 9. המילה הראשונה?בטח דדה או משהו 10. האכזבה הראשונה?לא יודעת 11. שברון הלב הראשון?ביסודי כנראה המכות!! 1. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח?מכונה 2. שעירות יתר?ממש לא 3. שיער קשה לטיפול (על הראש)?ממש לא 4. כפות רגליים גדולות מדי?לא:| 5. ציצי קטן?לא:) 6. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף?חחח כן 7. אקנה?איכ, לא 8. עור רגיש?רגיל נראה לי 9. גשר?לא תודה 10. אלרגיות?דומעת הרבה באביב, אבל בזה זה מסתכם התרמיות הגדולות! 1. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? לא זוכרת 2. שיקרת כדי להתחמק משיעור?כן 3. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו?כן 4. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף?כן 5. גנבת מחנות?כן 6. פרצת למקום כלשהו?כן 7. התחמקת מדו"ח משטרתי?כן 8. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום?בעבר הרחוק 9. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר?מאמינה שלא עובדות: 1. התחביבים שלך?לונה פארק, רכיבה על סוסים ולעשן 2. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך?לא יודעת 3. הספר האהוב עלייך?Q&A 4. חנות הבגדים האהובה עליך?H&M, פולנדבר וזארה 5. חברת הנעליים האהובה עלייך?:| 6. חברת התיקים האהובה עלייך?האע.. 7. הסרט האהוב עלייך?לרוץ עם מספריים, נערה בהפרעה, בוא איתי לכלא, קלולס 8. המשקה האהוב עליך?קפה הפוך דברים בחדר שלך: 1. הדבר האדום הראשון שאתה רואה?קרש כזה מוזר 2. הנעליים שהכי קרובות אלייך?ואנס 3. החולצה האהובה עלייך?אין כזו 4. המחברת הראשונה שאתה רואה?לא רואה 5. החלון פתוח או סגור?סגור 6. הדבר הכחול הכי קורב אלייך?פלאפון

pluplup

New member
יאללה.

1. גבר שעיר או חלק? 2. פנים יפות או או גוף יפה? 50:50. 3. חכם או יפה? חכם. 4. ספר או סרט? לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו. 5. רעש או שקט? תלוי מתי,איפה,איזה רעש,ובאיזה מצברוח. 6. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? מעגל מצומצם, לרוב. 7. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? אין לי שמץ,קשה להחליט. 8. רומנטי או שרמנטי? 9.פרח אחד או זר פרחים? 10. הרבה לישון או כמעט ולא? אם הייתי יכול,כמעט לא. 11. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? 12. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? עדיפות לרציני. 13. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? גם וגם. 14. שעווה או גילוח? 15. ריצה או הליכה? ריצה. 16. חום או קור? חום! 17. דוש או אמבטיה? דוש. 18. מקלחת עם החברה או לכל דבר יש גבול? LOL. 19. קיץ או חורף? קיץ. בעד/נגד. 1. הומואים/לסביות? שיהנו. 2. סקס בשירותים? Dude... לא בשירותי בנים,בכל אופן (ריח וזה). 3. קשר בשלט רחוק? נגד. 4. יום האהבה/ולנטיינס? לבריאות. 5. לחגוג סילבסטר? כנ"ל. 6. צמחונות? נגד. 7. מותגים? לבריאות. 8. כפכפי אצבע? נגד,כ"כ מעצבן. 9. שיחות מלב אל לב? למה לא. 10. הפגנת אהבה בציבור? אהא. 11. טלפוניים סלולריים? אהא. 12. סקס לפני החתונה? ברור. 13. סמים? לא. 14. שתיה ונהיגה? לא. 15. עישון בקרב בני נוער? לא. 16. שלטון דמוקרטי? שיהיה. 17. סקס במקומות ציבוריים? לא. 18. אורגיות? לא. האם אי פעם? . 1. ניסית סמים קשים? לא. 2. עישנת סיגריה? לא. 3. השתכרת? לא. 4. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא. 5. היה לך סטוץ? לא. 6. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא. 7. קילפת את כל הלק מהציפורניים? 8. כססת ציפורניים? אהא. 9. התנשקת עם בן? לא. 10. בכית על בן? לא 11. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? לא,אבל ישנתי משהו כמו 18 שעות פעם. 12. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? לא. 13. הפסקת ספר באמצע? בערך. 14. התפטרת מהעבודה? לא. 15. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? לא. 16. שברת אחת מהגפיים? יד שמאל. 17. אכלת גולאש? אהא. כמה פעמים? 1. היית מאוהבת? באופן רציני? 0. 2. נשבר לך הלב? 0. 3. היית בבית חולים? 2. 4. התחרטת על דבר שעשית? מלא. 5. בכית בגלל ביצפר? 0. 6. בילית בלילות לבנים? 7. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? מלא. 8. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? 1. 9. קיבלתי זימונים מהצבא? 1. 10. הלכת לקנות סיגריות וחסר לך 2 שקלים אז קנית חברה מעפנה? לא קונה סיגריות. 11. באת לא מוכן למבחן והצלחת? כ"כ הרבה. 12 נכשלת בבגרות? 0. 13. נהרס לך הפלאפון? 0. 14. איבדת מפתחות לבית? 0. 15. ברחת מהבית? 0. מידע כללי 1. שם: דור. 2. תאריך לידה: 4.8.92. 3. עיר מגורים: 4. בית ספר: 5. צבע שיער? חום. 6. צבע עיניים? חום. 7. גובה? מטר שבעים ומשהו. 8. משקפיים? לא. 9. הורים נשואים או גרושים? נשואים. 10. רווקה/תפוסה? רווק. 11. תלמיד טוב? משתדל. 12. רגישה? לא ממש. 13. סטרייטית/דו/לסבית? סטרייט. 14. ביישן? יותר חר ביטחון עצמי מביישן. האחרונים ש: 1.השיחה האחרונה בטלפון? אבא שלי. 2. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? מי זוכר. 3. ההודעה האחרונה שקיבלת, ממי? כנ"ל. 4.הנשיקה האחרונה? 5. החיבוק האחרון? 6. הספר האחרון? מישל פייבר - טורף הנשמות. 7.הסרט האחרון? נראה לי שסמוצ'י חייב למות. 8. החברה האחרונה שראית? ראיתי מלא חברים אתמול,יום העצמאות וזה. 9. הנסיעה האחרונה באוטו? אתמול. 10. המבחן האחרון? לפני שבוע בערך. 11. הדבר האחרון שקנית? סטייקים. 12. הפעם האחרונה שנסעת ברכבת? וואי,מזמן. 13. השיר האחרון ששמעת? The Beatles - A Day In The Life. 14. הדבר האחרון שלבשת? לובש חולצה של Nevermore ומכנסיים קצרים כרגע. הדברים הרעים שקרו. 1. שברת רגל? לא,תודה לאל. 2. פתחת את הראש? כנ"ל. 3. היית מעורבת בתאונת דרכים? אהא. 4. עברת ניתוח? לא. 5. שברת מראה? נראה לי שכן. 6. היית בפיגוע טרור? לא. 7. ראית מישהו נהרג? לא. 8. גילית ששיקרו לך? אהא. 9. בגדו באמונך? אהא. 10. פגעת במישהי אחרת בכוונה תחילה? מזמן. 11. הלכת מכות? מאוד מזמן. 12. כמעט טבעת? מאוד מאוד מזמן. 13. כרתו לך איבר? לא,תודה לאל. הראשונים 1. הנשיקה הראשונה? לא הייתה. 2. האהבה הראשונה? כנ"ל. 3. הצו הראשון? לפני משהו כמו חודשיים בערך. 4. הדייט הראשון? לא היה. 5. הפעם הראשונה בחו"ל? כיתה ב' נראה לי. 6. הטסט הראשון? לא היה. 7. הבגרות הראשונה? כנ"ל. 8. למעשנים, החפיסה הראשונה? 9. המילה הראשונה? בטח אבא או משהו. 10. האכזבה הראשונה? מי זוכר. 11. שברון הלב הראשון? לא היה. המכות!! 1. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? לא... Oס 2. שעירות יתר? לא. 3. שיער קשה לטיפול (על הראש)? די,כן. 4. כפות רגליים גדולות מדי? מידה 48 @.@ 5. ציצי קטן? 6. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? לא. 7. אקנה? כן,כוסאמק. 8. עור רגיש? לא. 9. גשר? לא. 10. אלרגיות? טיפה לחלב. התרמיות הגדולות! 1. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? לא. 2. שיקרת כדי להתחמק משיעור? די בטוח שכן. 3. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? לא נראה לי. 4. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? יש מצב. 5. גנבת מחנות? מסטיקים וזה,לא משהו רציני. 6. פרצת למקום כלשהו? לא. 7. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא. 8. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? לא. 9. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא. עובדות: 1. התחביבים שלך? קולנוע,מחשב. 2. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? לא יודע,יש מלא. 3. הספר האהוב עלייך? אין לי שמץ. 4. חנות הבגדים האהובה עליך? כנ"ל. 5. חברת הנעליים האהובה עלייך? אין. 6. חברת התיקים האהובה עלייך? אין. 7. הסרט האהוב עלייך? יש מלא. 8. המשקה האהוב עליך? קולה. דברים בחדר שלך: 1. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? קופסה לכלי כתיבה ושטויות. 2. הנעליים שהכי קרובות אלייך? DC. 3. החולצה האהובה עלייך? אין אחת ספציפית. 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? לשון. 5. החלון פתוח או סגור? סגור. 6. הדבר הכחול הכי קורב אלייך? שעון.

GodSaveTheQueen

New member
עונהD:

מה עדיף? 1. גבר שעיר או חלק? חלק 2. פנים יפות או או גוף יפה? חצי חצי כזהD: 3. חכם או יפה? גם וגם 4. ספר או סרט? סרט 5. רעש או שקט? שקט 6. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? תלויי במצברוח 7. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? בחוץ 8. רומנטי או שרמנטי? מה זה שרמנטי? 9.פרח אחד או זר פרחים? אחדD: 10. הרבה לישון או כמעט ולא? הרבה לישוןןן 11. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? ארוכות ומטופחות 12. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? קשר רציני 13. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? מוזיקה חזקה 14. שעווה או גילוח? שעווה עדיף ואבל גילוחה לא כואב 15. ריצה או הליכה? הליכה 16. חום או קור? קור 17. דוש או אמבטיה? דוש 18. מקלחת עם החברה או לכל דבר יש גבול? ללמה לא? 19. קיץ או חורף? חורף! בעד/נגד. 1. הומואים/לסביות? סבבה 2. סקס בשירותים? בעד 3. קשר בשלט רחוק? נגד 4. יום האהבה/ולנטיינס? גם וגםXD 5. לחגוג סילבסטר? בעד 6. צמחונות? שיעשו מה שטוב להם 7. מותגים? נגד 8. כפכפי אצבע? בעד! 9. שיחות מלב אל לב? בעד 10. הפגנת אהבה בציבור? בעד אבל יש גבולXD 11. טלפוניים סלולריים? בתדאכלס נגד אבל אני לא יכולה בלי 12. סקס לפני החתונה? בעד 13. סמים? סמים קלים בעד 14. שתיה ונהיגה? נגד! 15. עישון בקרב בני נוער? שיעשו המ שבא להם 16. שלטון דמוקרטי? בעד 17. סקס במקומות ציבוריים? כל עוד אנשים לא רואים בעד 18. אורגיות? כנ''לXD האם אי פעם? . 1. ניסית סמים קשים? לא 2. עישנת סיגריה? כן 3. השתכרת? חח כן 4. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא 5. היה לך סטוץ?כן >< 6. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לאXD 7. קילפת את כל הלק מהציפורניים? כן 8. כססת ציפורניים? כן 9. התנשקת עם בן?כן 10. בכית על בן?יש מצב 11. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת?כן 12. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? לא 13. הפסקת ספר באמצע? כן 14. התפטרת מהעבודה? לא 15. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? כן 16. שברת אחת מהגפיים? את המהה?? 17. אכלת גולאש?לא כמה פעמים? 1. היית מאוהבת? X 2. נשבר לך הלב? X 3. היית בבית חולים? והווו מי סופרXDDDD 4. התחרטת על דבר שעשית? כל החיים שלי סובבים סביב זהXD 5. בכית בגלל ביצפר? האממ 5 פעמים ככה 6. בילית בלילות לבנים? וההו המון 7. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? יותר מידי 8. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? אף פעםD: 9. קיבלתי זימונים מהצבא? X 10. הלכת לקנות סיגריות וחסר לך 2 שקלים אז קנית חברה מעפנה? חחחחח הרבה 11. באת לא מוכן למבחן והצלחת? תמידXD 12 נכשלת בבגרות? X 13. נהרס לך הפלאפון? כל הזמן! 14. איבדת מפתחות לבית? פעמיים 15. ברחת מהבית? פעם אחת מידע כללי 1. שם: אור 2. תאריך לידה: 7.10 3. עיר מגורים: חולון 4. בית ספר:קציר 5. צבע שיער? חום כהה 6. צבע עיניים? חום 7. גובה? 1.51 8. משקפיים? לא 9. הורים נשואים או גרושים? נשואים 10. רווקה/תפוסה? רווקהD: 11. תלמיד טוב? לא ממש 12. רגישה? מאוד 13. סטרייטית/דו/לסבית? סטרייטת 14. ביישן? כע האחרונים ש: 1.השיחה האחרונה בטלפון? נוי 2. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? אני בדרך הביתה לאחותי 3. ההודעה האחרונה שקיבלת, ממי? אחותי ,טוב" 4.הנשיקה האחרונה? אתמול 5. החיבוק האחרון? היום 6. הספר האחרון?X 7.הסרט האחרון? לא זוכרתXD 8. החברה האחרונה שראית? הלן 9. הנסיעה האחרונה באוטו? אתמול חזרה מסבתא 10. המבחן האחרון? תנ''ך 11. הדבר האחרון שקנית? מסטיק בקיוסק בצפר 12. הפעם האחרונה שנסעת ברכבת? שניםםםםםםם 13. השיר האחרון ששמעת? של איי קרליXD 14. הדבר האחרון שלבשת?חולצה של בוב מארלי ומכנס של פופאיXD(פיג'מה) הדברים הרעים שקרו. 1. שברת רגל? לא 2. פתחת את הראש?לא 3. היית מעורבת בתאונת דרכים?לא 4. עברת ניתוח? כע 5. שברת מראה? כע חח 6. היית בפיגוע טרור? לא 7. ראית מישהו נהרג? כן 8. גילית ששיקרו לך? כן 9. בגדו באמונך? כן 10. פגעת במישהי אחרת בכוונה תחילה? כן אני חושבת 11. הלכת מכות? כן 12. כמעט טבעת? כןXD 13. כרתו לך איבר?לאO_O הראשונים 1. הנשיקה הראשונה? איזה שיכור מוזרXD 2. האהבה הראשונה? X 3. הצו הראשון? X 4. הדייט הראשון?חחח איןXD 5. הפעם הראשונה בחו"ל? גיל שנתיים תוריכה כל המשפוחה 6. הטסט הראשון? X 7. הבגרות הראשונה? X 8. למעשנים, החפיסה הראשונה?לפני שנה + 9. המילה הראשונה? אבא? 10. האכזבה הראשונה? מי זוכר! 11. שברון הלב הראשון?לא היה המכות!! מה? 1. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? גילוחה 2. שעירות יתר? שעווה? 3. שיער קשה לטיפול (על הראש)? כע 4. כפות רגליים גדולות מדי?לא 5. ציצי קטן? חחח כן 6. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? לאO: 7. אקנה? לא 8. עור רגיש? לא 9. גשר? היהXD 10. אלרגיות? אין התרמיות הגדולות! 1. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? תמיד 2. שיקרת כדי להתחמק משיעור? כן 3. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? אכן 4. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? כן 5. גנבת מחנות? כן 6. פרצת למקום כלשהו?לאXD 7. התחמקת מדו"ח משטרתי?לא 8. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? לא נירא לי 9. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא עובדות: 1. התחביבים שלך? מחשב לישון לצאת ולשתות למרותש אני שונאת את זה אחר כךXD 2. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? לא יודעת 3. הספר האהוב עלייך? X 4. חנות הבגדים האהובה עליך?האממ זארה? 5. חברת הנעליים האהובה עלייך? נייק וואנס ( איזה מין פריקית קשוחה אני!@?# בושה!) 6. חברת התיקים האהובה עלייך? ג'אמספורט? 7. הסרט האהוב עלייך? לא עולה לי 8. המשקה האהוב עליך? קולה! דברים בחדר שלך: 1. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? התחתית של העכבר 2. הנעליים שהכי קרובות אלייך? נעלי אצבע מנומרות 3. החולצה האהובה עלייך? חולצת מפלצות מזארהD: 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? לא רואה 5. החלון פתוח או סגור? פתוח 6. הדבר הכחול הכי קורב אלייך?המפתחות הבית

../images/Emo190.gif

מה עדיף? 1. גבר שעיר או חלק? משהו באמצע. אבל זה תלוי גם במבנה גוף וכאלה.. 2. פנים יפות או או גוף יפה? פרופורציות יפות בין הכל. 3. חכם או יפה? חכם. (יפה שבשאלון עצמו יש כבר את התשובה). אני לא בנאדם של שחור לבן והרבה מהיופי הוא גם ככה תלוי התנהגות, אז שוב - זה השילוב שעושה את זה. 4. ספר או סרט? תלוי איזה. 5. רעש או שקט? אני אוהבת שקט, אבל תגדירו רעש.. 6. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? זה הכל מעגלים. מהמעגל המצומצם למעגלים הרחבים יותר, וככה הכי טוב. 7. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? לגוון הכי טוב. 8. רומנטי או שרמנטי? רומנטי. 9.פרח אחד או זר פרחים? העיקר שזה מהלב (אוי, אני אוהבת זרים ענקיים!) 10. הרבה לישון או כמעט ולא? הרבה! 11. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? את שלי אני אוהבת לא ארוכות מידי ולא קצרות מידי, אבל מסודרות. ושונאת שונאת שונאת שאין לי זמן לסדר אותן! 12. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? רציני. 13. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? הסגנון תלוי במצב רוח, אבל מבחינת ווליום לרוב אני לא אוהבת שזה חזק מידי. 14. שעווה או גילוח? בתחילת הקיץ שעווה ואז מכונה כי אני לא באמת אחכה שזה יגדל כדי להוריד שוב. 15. ריצה או הליכה? גם וגם 16. חום או קור? אם כבר, קור. שונאת חמסין!!! 17. דוש או אמבטיה? אמבטיה, אבל למי יש זמן? 18. מקלחת עם החברה או לכל דבר יש גבול? בכיף 19. קיץ או חורף? חורף בעד/נגד. 1. הומואים/לסביות? בעד 2. סקס בשירותים? לא נוח 3. קשר בשלט רחוק? כשאוהבים באמת מתגברים על הכל. 4. יום האהבה/ולנטיינס? ימים שיותר קל למצוא בחנויות דברים ורודים
5. לחגוג סילבסטר? בדוק 6. צמחונות? אהא 7. מותגים? בגדים יפים, התווית היא כולה תווית. 8. כפכפי אצבע? סבבה 9. שיחות מלב אל לב? סבבה 10. הפגנת אהבה בציבור? עם גבול מסויים 11. טלפוניים סלולריים? כולה קרינה, גם ככה השכל לא כל כך בשימוש.. 12. סקס לפני החתונה? כן 13. סמים? לא!!! 14. שתיה ונהיגה? לא 15. עישון בקרב בני נוער? פפפ 16. שלטון דמוקרטי? לא מושלם, אבל עדיף מכל השאר 17. סקס במקומות ציבוריים? פנאן 18. אורגיות? לא בביתנו האם אי פעם? 1. ניסית סמים קשים? לא 2. עישנת סיגריה? כן 3. השתכרת? כן 4. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא 5. היה לך סטוץ? לא הייתי קוראת לזה ככה.. 6. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא 7. קילפת את כל הלק מהציפורניים? חח כן, היה לי משעמם במטוס לאמריקה לפני כמה שנים טובות. זה היה לק ממש מעפן שהתקלף בשכבה אחת.. 8. כססת ציפורניים? שונאת 9. התנשקת עם בן? כן 10. בכית על בן? כן 11. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? לא נראה לי 12. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? לא 13. הפסקת ספר באמצע? כן 14. התפטרת מהעבודה? כן 15. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? לא שזכור לי 16. שברת אחת מהגפיים? לא 17. אכלת גולאש? לא כמה פעמים? 1. היית מאוהבת? בסופו של דבר, פעם אחת ויחידה. 2. נשבר לך הלב? כן 3. היית בבית חולים? כן, אבל לא בגללי 4. התחרטת על דבר שעשית? ברור 5. בכית בגלל ביצפר? חחח כן.. אני חרשנית, נו. 6. בילית בלילות לבנים? אהא 7. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? כן, יש לי איזשהו מנגנון סינון 8. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? כן, אבל בקטנה, שיער גדל 9. קיבלתי זימונים מהצבא? כן, שונאת אותם 10. הלכת לקנות סיגריות וחסר לך 2 שקלים אז קנית חברה מעפנה? כן!!! 11. באת לא מוכן למבחן והצלחת? וואו, כן 12 נכשלת בבגרות? 42 במועד א' במתמטיקה, אבל פיציתי על זה עם 93 במועד ב' 13. נהרס לך הפלאפון? אהא.. 14. איבדת מפתחות לבית? כן. פעם תמיד הייתי מאבדת אותם, אבל עכשיו יש לי אותו מפתח כבר כמה שנים! 15. ברחת מהבית? לא

ב'

מידע כללי 1. שם: אנה 2. תאריך לידה: 04.07.91 3. עיר מגורים: ירושלים/מעלה אדומים 4. בית ספר: כלשהו 5. צבע שיער? שטני-בלונדיני 6. צבע עיניים? כחול 7. גובה? 173 8. משקפיים? אהא, אני עיוורת 9. הורים נשואים או גרושים? גרושים 10. רווקה/תפוסה? תפוסה 11. תלמיד טוב? משתדלת 12. רגישה? כן 13. סטרייטית/דו/לסבית? סטרייטית 14. ביישן? לפעמים האחרונים ש: 1.השיחה האחרונה בטלפון? חגי 2. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? חגי 3. ההודעה האחרונה שקיבלת, ממי? חגי 4.הנשיקה האחרונה? חגי 5. החיבוק האחרון? אחותי 6. הספר האחרון? סיפורים בלתי רצוניים - אורלי קסטל בלום. קראתי אותו ביום וחצי 7.הסרט האחרון? ואלס עם באשיר 8. החברה האחרונה שראית? חגי 9. הנסיעה האחרונה באוטו? היום, בדרך חזרה מים המלח 10. המבחן האחרון? לא זוכרת.. 11. הדבר האחרון שקנית? כרטיסיה? 12. הפעם האחרונה שנסעת ברכבת? פסח, לקיסריה 13. השיר האחרון ששמעת? לא זוכרת 14. הדבר האחרון שלבשת? שמלה בצבע טורקיז הדברים הרעים שקרו. 1. שברת רגל? לא 2. פתחת את הראש? לא 3. היית מעורבת בתאונת דרכים? לא 4. עברת ניתוח? לא 5. שברת מראה? היו כמה 6. היית בפיגוע טרור? מספיק קרוב 7. ראית מישהו נהרג? לא 8. גילית ששיקרו לך? אני מניחה שזה קרה מתישהו 9. בגדו באמונך? בטח היו מקרים 10. פגעת במישהי אחרת בכוונה תחילה? לא יודעת 11. הלכת מכות? לא 12. כמעט טבעת? כמעט הטביעו אותי.. 13. כרתו לך איבר? לא הראשונים 1. הנשיקה הראשונה? חגי 2. האהבה הראשונה? חגי 3. הצו הראשון? לפני כמעט שנה 4. הדייט הראשון? שאלה טובה..
5. הפעם הראשונה בחו"ל? אמריקה-קנדה, נראה לי. ממש ממש מזמן, לא זוכרת מתי אפילו 6. הטסט הראשון? לא נוהגת 7. הבגרות הראשונה? מתמטיקה. דווקא היה סבבה 8. למעשנים, החפיסה הראשונה? הסיגריה הראשונה הייתה מאלבורו אדום, אבל לא זוכרת מה הייתה החפיסה הראשונה.. 9. המילה הראשונה? אין לי שמץ 10. האכזבה הראשונה? נערף 11. שברון הלב הראשון?כשמישהו מהכיתה שלי בכיתה ד' או ה' לא הסכים להצעת החברות שלי וגם לא להצעת הידידות!
המכות!! 1. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? לייזר
2. שעירות יתר? לא 3. שיער קשה לטיפול (על הראש)? לא 4. כפות רגליים גדולות מדי? כן
5. ציצי קטן? לא, הוא סבבה 6. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? כן. אבל אני לא חושבת שזה חיסרון. 7. אקנה? היה קצת. תודה לאלוהי הרוקוטן (שקצת אכזריים, אבל הכל למען פנים מושלמות) 8. עור רגיש? בדר"כ לא כזה (חוץ מזה שהוא לבן ונשרף מהר) 9. גשר? לצערי הרב, בקרוב יורד סוף סוף 10. אלרגיות? אולי לתוכים. אני מוזרה. התרמיות הגדולות! 1. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? בטח 2. שיקרת כדי להתחמק משיעור? בטח 3. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? בטח 4. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? בטוח קרה 5. גנבת מחנות? לא, אפילו לא מחק. 6. פרצת למקום כלשהו? לא 7. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא 8. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? לא, זה מגעיל. 9. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא עובדות: 1. התחביבים שלך? 2. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? האנטומיה של גריי, עקרות בית נואשות (מה לעשות, נולדתי בחורה), האוס, פאמילי גאיי. 3. הספר האהוב עלייך? 4. חנות הבגדים האהובה עליך? H&M לנצח, משתלט לי יותר ויותר על הארון עם כל נסיעה לחו"ל 5. חברת הנעליים האהובה עלייך? קאמפר וסטיב מאדן. יש לי גם שלושה זוגות מוצלחים של קלארקס 6. חברת התיקים האהובה עלייך? אין אחת ספציפית 7. הסרט האהוב עלייך? 8. המשקה האהוב עליך? תה דברים בחדר שלך: 1. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? תיק 2. הנעליים שהכי קרובות אלייך? סתם כפכפים 3. החולצה האהובה עלייך? יש הרבה.. 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? מחברות ישנות, לא משתמשת בכאלה יותר, רק בקלסרים.. 5. החלון פתוח או סגור? פתוח קצת 6. הדבר הכחול הכי קורב אלייך? שרשרת

למעלה