שאלון חמוד

lovecrime

New member
שאלון חמוד../images/Emo41.gif

לקוח מפורום בלו... שם: תאריך לידה: גיל: פירסינג: העיר האהובה עלייך: המקום האהוב עלייך: הסרט האהוב עלייך: השיר האהוב עלייך: מקצוע אהוב: מקצוע שנוא: הדבר האחרון שאני עושה בבוקר: הדבר האחרון שאני עושה בלילה: יום או לילה? אהבה או כסף? חברים או לימודים? מוזיקה או קולנוע? לועזי או עברי? בריטני או כריסטינה? רובי או אמינם? נינט או שירי? נלי וקלי או ג'יי זי וביונסה? לחיי האהבה או משחק החיים? טום או ג'רי? ים או יבשה? ארתור או פרנקלין? הלב או נילס? * או #? הגבר\האישה האידאלית: 3 דברים לאי בודד:

lovecrime

New member
התשובות שלי...

שם:נטלי תאריך לידה:11 לאוגוסט גיל:17 פירסינג:בפופיק העיר האהובה עלייך:לונדון המקום האהוב עלייך:אנגליה הסרט האהוב עלייך:סליפי הולו השיר האהוב עלייך:אין שיר מסויים מקצוע אהוב:היסטוריה מקצוע שנוא:אזרחות הדבר האחרון שאני עושה בבוקר:יוצאת מהבית הדבר האחרון שאני עושה בלילה:עוצמת עיניים... יום או לילה?לילה אהבה או כסף?אהבה חברים או לימודים?חברים מוזיקה או קולנוע? קולנוע לועזי או עברי?לועזי בריטני או כריסטינה? אף אחת... רובי או אמינם?רובי נינט או שירי? בלההה נגיד נינט נלי וקלי או ג'יי זי וביונסה? גי זה וביונסה לחיי האהבה או משחק החיים?אף אחד לא סובלת את זה טום או ג'רי?ג'רי ים או יבשה?יבשה ארתור או פרנקלין?ארתור!!! הלב או נילס?נילס * או #? הגבר\האישה האידאלית:....גוני חחח 3 דברים לאי בודד:פלאפון, ספר, שוקולד

גירסא הנורמלית שלי לשאלון עם תשובות

שם: ניקול A.K.A סוכנת ג'אקס, 000 - סקס עם גופות וארונות מטבח תאריך לידה: 26.11.1985 גיל: 18 גובה: 1.57 (ננסית אנוכי) משקל: 41 :\ שער: חום עינים: חומות בהירות. הערכה כללית: מוטציה מכוערת ביותר. פירסינג: בטבור (לני ששששששששששששש) העיר האהובה עלייך: ת"א המקום האהוב עלייך: בבית קולנוע בחושך הסרט האהוב עלייך: יש יותר מדיי, בוא נסכם, פייט קלאב, המספריים של אדינקה, השער התשיעי ו12 קופים. (כן זה לפי סדר עדיפותי) השיר האהוב עלייך: שאלה קשה מדיי, אוקי Pixies - where is my mind לבנתיים, אבל זה תמיד משתנה. מקצוע אהוב: ספרות וצילום מקצוע שנוא: מתמטיקה, היסטוריה, תנך, אזרחות. הדבר האחרון שאני עושה בבוקר: נועלת את הדלת הדבר האחרון שאני עושה בלילה: נרדמת, דה! יום או לילה? לילה אהבה או כסף? סקס עם גופות חברים או לימודים? חברים מוזיקה או קולנוע? שניהם, אם אפשר אז שניהם יחד = מחזמר!!!! touch me touch me touch meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i want you to touch meeeeee לועזי או עברי? לועזי שחקן אהוב: ג'וני אחד...
שחקנית אהובה: אנג'לינה ג'ולי וכריסטינה ריצ'י להקה אהובה: פיית נו מור דיסק אהוב: Angel Dust - Faith no More מוזיקה שאני שומעת: ג'אז, סווינג, רוק, רוק אלטרנטיבי, גראנג', טריפהופ, בריטפופ (רק בלאר!), מוזיקה אלקטרונית. מאכל אהוב: נודלס!!! ופירה!!! ודונאטס!!!!!! טום או ג'רי? החתול לא יודעת מי מהם מי :| ים או יבשה? ים הלב או נילס? שאלתיאל קוואק אימפריה! דמות מצוירת אהודה ביותר: דולף משאליתאל קוואק. דמות אהובה מסרט: קפטן ג'ק ספארו. ואחריו כמובן אדוארד, שהוא הדבר הכי מקסים שייש ועצוב :( משקה אהוב: קפה וקולה. פוביות: ליצנים, מחטים, כפתורים וגויאבות (מוות לגויאבות!!!!). אלרגיות: לקטוז (החרא הזה שנמצא בחלב וגורם לי לכאבי בטן קטלנים כן!) מקצוע רצוי: שחקנייה (לא יקרה), וצלמת. מקום שהייתי רוצה לגור בו בעתיד: איטליה\ניו זילנד. חברה הכי טובה: ג'ס. צבע אהוב: שחור וכחול. 3 דברים לאי בודד: ג'וני דפ, הרבה גלולות נגד הריון, ונודלס. זהו דיי גמרתי פה :X אההההההה

m a n k o

New member
השעמום...

שם:טלי תאריך לידה: ... גיל: 17 פירסינג: לא =\ העיר האהובה עלייך: לונדון המקום האהוב עלייך: לונדון הסרט האהוב עלייך: אחי איפה האוטו, שוקולד,רוק סטאר השיר האהוב עלייך: uvis malt- even the scars forget the woun מקצוע אהוב: כימיה מקצוע שנוא: תנ"ך הדבר האחרון שאני עושה בבוקר: פוקחת עינים הדבר האחרון שאני עושה בלילה: מחבקת את הדובי... :) יום או לילה? לילה אהבה או כסף? אהבה חברים או לימודים? חברים מוזיקה או קולנוע? מוזיקה לועזי או עברי? לועזי בריטני או כריסטינה? יאק רובי או אמינם? יאק נינט או שירי? יאק נלי וקלי או ג'יי זי וביונסה? יאק לחיי האהבה או משחק החיים? משחק החיים!!! טום או ג'רי? ... ים או יבשה? ים ארתור או פרנקלין? ..? הלב או נילס? מרקו! * או #? # הגבר\האישה האידאלית: יקח לי שעות לתאר את הבן אדם שאני מאוהבת בו והוא הגבר האידיאלי! 3 דברים לאי בודד: 1- מישהו, להמשיך את השושלת:) 2- קונדומים, כמה אפשר להמשיך את השושלת?:) 3- גרזן, אם איזו חיית טרף תאיים עליינו ולהכין מדורות ושטויות...

../images/Emo102.gif

שם: דנה תאריך לידה: 6.3.88 גיל: 15 וחצי פירסינג: אין. אפילו באוזניים אין. אף פעם לא היה. העיר האהובה עליך: ניו יורק. המקום האהוב עליך: איפה שטוב לי. הסרט האהוב עליך: יש יותר מידי. השיר האהוב עליך: כל השירים של לינקין פארק וכל מיני פסי קול מיוחדים{כמו הפסקול של Requiem for a Dream
}. מקצוע אהוב: יש דבר כזה?! הדבר האחרון שאני עושה בבוקר: שמה שפתון לחות. הדבר האחרון שאני עושה בלילה: מכבה את האור. יום או לילה: לילה
. אהבה או כסף: אהבה. חברים או לימודים: חברים
למרות שגם לימודים זה חשוב. מוזיקה או קולנוע: קשה להחליט אמ...מוזיקה
. לועזי או עברי: רק לועזי! ברטיני או כריסטינה: אף אחת
*נזכרת בוויקאנד באמ טי וי ומקיאה*. רובי או אמינם: זאת לא השוואה טובה
אם כבר אז אף אחד. נינט או שירי: מוזיקה עברית זה שיט. נד וקלי או ג'יי זי וביונסה: אף אחד. לחיי האהבה או משחק החיים: מה זה השאלות המפגרות האלה?! רק לחשוב על לראות טלנובלה ישראלית אני מקיאה
. טום או ג'רי: לא יודעת
. ים או יבשה: ים. ארתור או פנקלין: ארתור. חחח הייתי גם במוזיאון שלו בבוסטון
. הלב או נילס: נילססססס
. הגבר האידאלי: לא יודעת... 3 דברים לאי בודד: ספרים של טולקין, דיסקמן עם דיסקים של לינקין ומלאי של סוללות לכל החיים וטלויזיה וכל הסרטים של ג'וני{אלה-Indeed
).

WallFlower

New member
יאללה נענה...

שם:סתיו תאריך לידה:24/10/86 גיל:תחשבו לבד...מתמטיקה זה לא הצד החזק שלי פירסינג: חוץ מבאוזניים זה ממש איכס.. העיר האהובה עלייך:לונדון המקום האהוב עלייך:הולנד הסרט האהוב עלייך: יש הרבה השיר האהוב עלייך: יש המון מקצוע אהוב: הממממ...אנגלית? מקצוע שנוא: מתמטיקה הדבר האחרון שאני עושה בבוקר: הולכת לבית ספר? הדבר האחרון שאני עושה בלילה: בורחת מבית ספר? (הי אני לומדת ארבע פעמים בשבוע עד כמעט חמש!) יום או לילה? לא משנה אהבה או כסף? אוח...נגיד אהבה.. חברים או לימודים? מה? אי אפשר לשלב? מוזיקה או קולנוע? המממ...פעם מוזיקה עכשיו קולנוע אבל זה עוד יתאזן... לועזי או עברי? לועזי בריטני או כריסטינה? ברור שכריסטיה כאילו דה! היא הרבה יותר יפה וכאילו גם מוכשרת וכאילו גם כוסית רובי או אמינם? כנ"ל נינט או שירי? כנ"ל נלי וקלי או ג'יי זי וביונסה? אמנם הצהרתי שאני אוהבת לועזי אבל יש גבול לכמה קראפ/פופ/אר'נ'בי שאני יכולה לקחת ביום... לחיי האהבה או משחק החיים? לא יודעת לא ראיתי טום או ג'רי? איכס חתולים (נו אפנס מישהו) ים או יבשה? ים...יבשה...יבשה...ים! ארתור או פרנקלין? ארתוררררררררררררררררר! פרנקלין סתם מתחזה! הלב או נילס? איכס * או #? # הגבר\האישה האידאלית: בחייאת מישהו שם לב באיזה פורום אנחנו נמצאות? 3 דברים לאי בודד: גלידה שלא נגמרת חפיסת טאקי מישהו לשחק איתו טאקי, רצוי שיהיה גבוה, כהה וג'וני

Runaway Train

New member
פהפהפהפהפהפפהפהפ אני פהפהפהפה

שם:פטימה גיל:351 העיר האהובה עלי: מכה המקום האהוב עליך: ארגנטינה הסרט האהוב עליי: המון השיר אהוב עלייך: המון. מקצוע: מקלפת בוטנים מקצועית מקצוע שנוא:הא?מה זה בית ספר? הדבר האחרון שאני עושה בבוקר?:משתינה בלילה?: ישנה. יום או לילה:לילה אהבה או כסף: כסף חהחה חברים או לימודים: חברים מוזיקה או קולנוע: שניהם לועזי או עברי?: לועזי בריטני או כריסטינה???: דיי איזה פרחות למי אכפתתתת?? רובי או אמינם: ????? מי שומע את ההומואים האלו? נינט או שרי: ?מי??פמנסטיות מהג'יאהד? נלי וקלי או זי וביונס???: מהההההההההההההה???????? לחיי האהבה או משחק החיים??: מי רואה את החרא הזה??איפה אני נמצאת טום או גרי: עכשיו זאת שאלה לעניין,טום! ים או יבשה?:יבשה,אני מפחדת מהים. ארתור או פרנקלין?: אין לי מושג מי זה פרנקלין או ארתור,אז ארתור הלב או נילס?: נילסססססס גבר אידאלי: ג'וני דפ 3 דברים לאי: ג'וני טלוויזיה וקולה

moran14h

New member
שלי!

שם:מורן תאריך לידה:31 ל 10 גיל:14 פירסינג:?*אין* העיר האהובה עלייך:אילת.. המקום האהוב עלייך:ארהב" הסרט האהוב עלייך:(כל סרט עם ג'וני)ו השיר האהוב עלייך:יש מלא (אבל בעיקר אלה של ג'סטין) מקצוע אהוב:גיאוגרפיה מקצוע שנוא:כל השאר הדבר האחרון שאני עושה בבוקר:יוצאת לביצפר הדבר האחרון שאני עושה בלילה: הולכת לישון.. יום או לילה?-לילה אהבה או כסף?-אהבה(ברור שאהבה) חברים או לימודים?-מה? אתם צוחקים?.. מוזיקה או קולנוע?בעיקרון קולנוע אבל מוזיקה בהחלט תופסת חלק גדול בחיי לועזי או עברי?-לועזי בריטני או כריסטינה? כריסטינה..הכי מוכשרת רובי או אמינם?רובי.. נינט או שירי?-אף אחת .. נלי וקלי או ג'יי זי וביונסה?נלי וקלי.. לחיי האהבה או משחק החיים? פחח לא יודעת טום או ג'רי?-טום..ג'רי רשע! ים או יבשה?-יבשה.. ארתור או פרנקלין?-מה? אה!.. ארתור הלב או נילס?איכס..שנהם.. * או #?-* הגבר\האישה האידאלית:ג'וני/ג'סטין 3 דברים לאי בודד: 1.ג'וני 2.ג'סטין 3.ופלאפון

Vivi Sparrow

New member
להלן תשובותיי:

שם: אביה תאריך לידה: 27.03.1991 גיל: כמעט 13 (אין גיל לאהבה חבר'ה, במיוחד לא לגבי ג'וני) פירסינג: ואחסה פאחסה! לא אוהבת! העיר האהובה עלייך: לונדון שולטת! המקום האהוב עלייך: המיטה של ג'וני (אם לא שם אז לפחות במיטה שלי מתכרבלת כשבחוץ גשם סוער...) הסרט האהוב עלייך: שודדי הקאריביים (ראיתי רק 4 סרטים של ג'וני **להירגע!!! אני יודעת שזה כלום!!!** ואני בטוחה שיש יותר טובים אבל זה לבינתיים) השיר האהוב עלייך: El DeBarge - Who's Johnny (כל היום בבצפר אני מזמזמת אותו בראש... נדבק לי לשכל השיר הזה) מקצוע אהוב: מתמטיקה מקצוע שנוא: תנ"ך הדבר האחרון שאני עושה בבוקר: עולה להסעה הדבר האחרון שאני עושה בלילה: נרדמת (וחולמת על ג'וני) יום או לילה? לילה אהבה או כסף? אהבה חברים או לימודים? חברים מוזיקה או קולנוע? שניהם, או כמו שאומרים "שתיים זה תמיד ביחד!" לועזי או עברי? לועזי בריטני או כריסטינה? כריסטינה רובי או אמינם? שניהם... ארר זאת שאלה קשה!! נינט או שירי? נינט! נלי וקלי או ג'יי זי וביונסה? נלי וקלי לחיי האהבה או משחק החיים? ואחסה פאחסה!!!!! עעעע טום או ג'רי? העכבר שזה ג'רי לא? ים או יבשה? יבשה, על החוף באי יחד עם הקפטן שלי
ארתור או פרנקלין? פרנקלין (יש לי סיפור ארוך עם בן דוד שלי על זה אבל לא נכנס לזה) הלב או נילס? מי זה נילס? טוב לא משנה יאללה שיהיה הלב. * או #? * הגבר\האישה האידאלית: ג'ו... לא... ג'וזף... ג'ורין.... ג'וליאן... אמממ... ג'ון.... ג'וני!! כן! ג'וני דר... אממ דין... דולף... דופ... דפ? או כן! דפ! ג'וני דפ... כן זה הגבר האידיאלי.. כן כן... 3 דברים לאי בודד: אותו ג'וני, אמצעי מניעה, מחשב (כדי שאוכל למסור לכם מה העיניינים בקאריביים עם ג'וני
)

למעלה