שאלון כללי - נלקח מפורום סקו"ש

שאלון כללי - נלקח מפורום סקו"ש

(סקרים ושאלונים) אל תתעצלו~ מהו שמך המלא? תאריך לידה: מקום מגורים: כמה אחים/אחיות? גר עם ההורים/לבד/עם שותף? צבע עיניים: צבע שיער: גובה: מוסיקה אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? על מה היית רוצה לנגן? אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? התנסת בעבר בסמים? איזה? באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? ניסית להתאבד פעם? אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? איזה מגמה היית בביה"ס? מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מה מתנגן עכשיו? עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? ישנת טוב אתמול? תישן טוב הלילה? מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אכלת? התנשקת? התאהבת? נשבר לך הלב? צחקת? בכית? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חיבקת מישהו/י? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? חשבת עליו? התקשרת אליו? התקשר אלייך? פגע בך? שימח אותך? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מיקום כרגע: להקה אהובה: איזה כיתה את: הבנאדם הכי יפה שראית: הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? איפה היית רוצה לגור בארץ? יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): מזכיר לך את הילדות: גורם לך לבכות: גורם לך לצחוק: גורם לך לרצות לרקוד: מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: שהיית רוצה לכתוב אותו: שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: שמסכם את שנות הנעורים שלך: ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: שאתה אוהב להתעורר לצליליו: שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? אם כן, כמה זמן? ניסיתם להתחיל איתו? הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים?

שאלון!

מהו שמך המלא? נוגה תאריך לידה: 31/8 מקום מגורים: ת"א כמה אחים/אחיות? 1 גר עם ההורים/לבד/עם שותף? אמאבא צבע עיניים: חום צבע שיער: חום גובה: 160 בערך מוסיקה אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? מנגנת על גיטרה על מה היית רוצה לנגן? סקסופון אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יש כ"כ הרבה. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לוב בכל אוזן התנסת בעבר בסמים? איזה? לא באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? בין ז' לח' ניסית להתאבד פעם? כן אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא העדפה מינית: סטרייט כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? אני חושבת שיציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? חח
האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא איזה מגמה היית בביה"ס? אני לא. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? לאדעת :S ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? אדריכלית :) איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? לא יודעתXD מה מתנגן עכשיו? ילדה סוכר-מוקי עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 2 איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? כלום ישנת טוב אתמול? האמת? כן! תישן טוב הלילה? אני מקווה מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? מצוי- יחיד. רצוי- וחצי תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: יש המון. ממש המון! התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להיות נאהבת (כולם לבכות ולהתרגש!) איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בניין אחר בשכונה שלי מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? קודם, לאכול אכלת? קודם, כשיצאתי התנשקת? לא התאהבת? לא נשבר לך הלב? לא צחקת? לפני... אממ.. היום. בכית? אתמול אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? לא חיבקת מישהו/י? היום עישנת? לא שתית משקה אלכוהולי? ליל הסדר השתכרת? לא שכבת עם מישהו/י? לא היית במועדון? כתה ז'. מקסימום ח' לבשת חצאית? כתה ז' קנית בגד? לא זוכרת XD אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? לא הקדישו לך שיר? לא שיפרו לך את המצברוח? אתמול מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אמא? חשבת עליו? לא יודעת התקשרת אליו? מיתר התקשר אלייך? ענבל פגע בך? שימח אותך? היום: באיזו שעה התעוררת? 6:35 מה/מי העיר אותך? שעון מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכרת מה היה הדבר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה אכלת? דגנים (בבוקר?) (אם לא רק בבוקר, אז הרבה דברים!) איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? לא יודעת.. לא משו מיוחד מיקום כרגע: חדש להקה אהובה: לא יודעת לבחור איזה כיתה את: י' הבנאדם הכי יפה שראית: יש כמה הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: לא יודעת.. XD את חושבת שאת יפה? לא את חושבת שאת צבועה? כן את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? כן את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? כן, קצת בזבזנית או חסכנית? באמצע. נוטה לבזבזנות איפה היית רוצה לגור בארץ? ת"א יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? מיתר XD איזה צלצול יש לך? שיר של B4MV. לאדעת איך קוראים לו הקול הכי יפה ששמעת? כרגע אני אובססיבית לקול של הסולנית של FLY LEAF איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה שצילמתי בקנדה ושומר מסך? תמונות של חברים מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): מזכיר לך את הילדות: גורם לך לבכות: גורם לך לצחוק: גורם לך לרצות לרקוד: מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: שהיית רוצה לכתוב אותו: שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: שמסכם את שנות הנעורים שלך: ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: שאתה אוהב להתעורר לצליליו: שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? לא אם כן, כמה זמן? ניסיתם להתחיל איתו? הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? >>" מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? לא רציתי אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? נו באמת.

s u s h i m i

New member
../images/Emo209.gif עונהנה

מהו שמך המלא? עומר ***** תאריך לידה: 10.6 מקום מגורים: הרצליה כמה אחים/אחיות? 2 גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים צבע עיניים: חום צבע שיער: חום גובה: 1.70 ומשהו מוסיקה אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? ניגנתי על גיטרה עד לא מזמן על מה היית רוצה לנגן? כלום אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? הביטלסס יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא התנסת בעבר בסמים? איזה? לא באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? אף פעם לא הייתי ממש ילד טוב ירושלים מואהאהאה XD ניסית להתאבד פעם? לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? לא יודע, רק שיבוא כבר עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 0 האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא איזה מגמה היית בביה"ס? במגמה מדעית- טכנולוגית מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? לא יודע ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? לא יודע איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שומר/מאבטח- ניראה לי משעמם, אוסף זבל וכד' מה מתנגן עכשיו? שום כלום עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0 איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? פורומים ישנת טוב אתמול? אממ בערך היה חם !! תישן טוב הלילה? ניראה לי שכן כי אני אלך לישוון מאוחר כי מחר חופשפשפש מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? יחיד תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: שהם יודעים שהם טועים והם ממשיכים לטעות התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לא יודע איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בבית פרטי ענק שיהיה לי חדר ענקקקק XD מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? היום אכלת? היום התנשקת? אפעם התאהבת? לפני כמה זמן נשבר לך הלב? לפני שנה צחקת? היום בכית? מזמן אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? היום מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? לפני כמה ימים חיבקת מישהו/י? אתמול עישנת? אפעם שתית משקה אלכוהולי? לפני כמה זמן השתכרת? אפעם שכבת עם מישהו/י? אפעם היית במועדון? לא זוכר לבשת חצאית? אפעם קנית בגד? ביום שלישי אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? היום הקדישו לך שיר? לא שיפרו לך את המצברוח? לא יודע מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אחיינית שלי חשבת עליו? אחיינית שלי התקשרת אליו? אמממ לא זוכר התקשר אלייך? לא זוכר פגע בך? לא זוכר שימח אותך? אחיינים שלי היום: באיזו שעה התעוררת? שבע וחצי בבוקר מה/מי העיר אותך? השעון מעורר מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכר מה היה הדבר הראשון ששמעת? לא זוכר מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכר מה אכלת? פיתה עם שוקולד [בבצפר] איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שום מחשבה מיקום כרגע: הבית שלי להקה אהובה: מיי כמיקל איזה כיתה אתה: י' הבנאדם הכי יפה שראית: לא יודע הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: לא יודע את חושבת שאת יפה? אממ איממ גוד לוקינג את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? לפעמים את חושבת שאת קרצייה? לפעמים את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? חח לפעמים בזבזנית או חסכנית? גם וגם איפה היית רוצה לגור בארץ? בהרצליה פיתוח [ואני בהרצליה] יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? משפחה איזה צלצול יש לך? סתם מעפן הקול הכי יפה ששמעת? לא יודע איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של מיי כמיקל ושומר מסך? לא יודע של הווינדוס מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: לא יודע מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): לא יודע מזכיר לך את הילדות: לא יודע גורם לך לבכות: לא יודע גורם לך לצחוק: לא יודע גורם לך לרצות לרקוד: לא יודע מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: לא יודע שהיית רוצה לכתוב אותו: לא יודע שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: לא יודע שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: לא יודע שמסכם את שנות הנעורים שלך: לא יודע ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: לא יודע שאתה אוהב להתעורר לצליליו: לא יודע שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: לא יודע שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: לא יודע שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: לא יודע האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן אם כן, כמה זמן? לא יודע ניסיתם להתחיל איתו? כן הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? לא התנשקתם איתו? לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? סתם מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? לא יודע אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? הייתי נותן לה סטירה XDD

נשבר לך הלב?! ../images/Emo12.gif

ועונלללל אני אוהבת אותךךך ואתה אמור להפגש איתי כבר! בסוכות אני מתנחלת אצלך בבית ולא אכפת ליייי

hadarinke

New member
חזר האינטרנט!!../images/Emo9.gif

מהו שמך המלא?הדר בקר... עזבו את השם השני>< תאריך לידה:23/11/1992 מקום מגוריםקרית אונו: כמה אחים/אחיות?אחת. גר עם ההורים/לבד/עם שותף?הורים אחות, ובוטן
צבע עיניים:חום צבע שיער:חום גובה:175... קטנטנה
מוסיקה אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה?ניגנתי על כל כלי אפשרי, עכשיו על כלום.. על מה היית רוצה לנגן?תופים! אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?קורט קוביין, כל החברה של פינק פלויד.. הביטלס!! יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא.. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?אין לי אפילו עגילים התנסת בעבר בסמים? איזה?לא באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?שנתיים
צבטתי את הגננת בתחת:) ניסית להתאבד פעם?לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לאאא העדפה מינית:גברים
כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?ציב ציב יציב! עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?אני בת 15 אנשים! האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?עכשיו כרגע... אממממ.אמ..... לא. איזה מגמה היית בביה"ס?אני באדריכלות מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?אדריכלית עלD: בארצות הברית[= ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית?אדריכלות בישראל איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?מנקה מדרגות. מה מתנגן עכשיו?הארד דייס נייט של הביטלס עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?אף אחד. אני על בלתי נראה............. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?אתר דיזר, וחלון מסנג'ר ישנת טוב אתמול?כן! תישן טוב הלילה?אולי מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?וחצי[= תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:תחרותיות התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:להצליח עם משפחה[= איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?תל אביב בפנהאוז מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?לפני 7... קניתי שמלה:D אכלת?לפני שעתיים התנשקת?..... התאהבת?..............! נשבר לך הלב?"\ צחקת?לפני כמה דקות.... בכית?לפני הרבה זמן... עוד באוגוסט אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?היום מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?היום! חיבקת מישהו/י?היום[= עישנת?לעולם שתית משקה אלכוהולי?לפני יום... אבל קצת השתכרת?נראה לי שביום העצמאות... שכבת עם מישהו/י?לעולם היית במועדון?בראש השנה הקודמת חחח לבשת חצאית?במועדוןXD קנית בגד?היום~ אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת?היום הקדישו לך שיר?אממ.. לא זוכרת שיפרו לך את המצברוח?היום לא מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?אבא חשבת עליו?הדר התקשרת אליו?אמא התקשר אלייך?אוראל פגע בך?רועי שימח אותך?הדר היום: באיזו שעה התעוררת?7 מה/מי העיר אותך?אבא מה היה הדבר הראשון שאמרת?נמנמ מה היה הדבר הראשון ששמעת?אבא ובוטן[= מה היה השיר הראשון ששמעת?בסט אוף יו- פו פייטרז מה אכלת?פיתהD: איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?שרועי הזה!!! מיקום כרגע:חדר להקה אהובה:ביטלס איזה כיתה את:י הבנאדם הכי יפה שראית:הוו אופירקי! הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו:חח שאני מפגרת במציאות אבל לא בדמיון את חושבת שאת יפה?קצת את חושבת שאת צבועה?לא את חושבת שאת קנאית?כן את חושבת שאת קרצייה?לאלא את חושבת שאת עקשנית?כן את אוהבת את עצמך?קצת בזבזנית או חסכנית?גם וגם[= איפה היית רוצה לגור בארץ?ת"א יש לך פלאפון?אההא למי אתה מתקשר הכי הרבה?משפחה ואבו ליפה איזה צלצול יש לך?אממ... ריהב. של ווינהאוס הקול הכי יפה ששמעת?זמרת אופרה אחת.. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?אריק פורמן! ושומר מסך?חחח של התמונות שלי מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר:....... מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי):זכיתי לאהוב מזכיר לך את הילדות:השירים המשחקים, איפה הם עכשיו? גורם לך לבכות:תלוי מאוד במילים והנסיבות גורם לך לצחוק:לוסי אין זה סקי וויד דיימונדז! גורם לך לרצות לרקוד:שיר עם שם ארוך........... מזכיר לך את האדם שאתה רוצה:של של סטינג... אינגלישמן אינ ניו יורק שהיית רוצה לכתוב אותו:קאם טוגדר... או בוהימיין ראפסודי שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך:תגידי לי מה נהיחה... יפייפיה
או הזמנה לחתונה שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך:חחח כל אחד צריך בסוף למות=] שמסכם את שנות הנעורים שלך:אהבת נעורי של שלום חנוך ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב:כל הביטלס למיניהם שאתה אוהב להתעורר לצליליו:ילו למון טרי שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר:כל רד הוט
שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה:כל עברי לידר
שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב:גריז!! הופלסלי דיווטד טו יו האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?כן אם כן, כמה זמן?שנה ניסיתם להתחיל איתו?לא הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?לא התנשקתם איתו?לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם?פרידה תמידית מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם?גודל האף אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? |חותכת|

יאי אני מתה על שאלונים!

מהו שמך המלא? אסטר תאריך לידה: 29/4 מקום מגורים: בית שאן כמה אחים/אחיות? 3 אחים גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים צבע עיניים: חום צבע שיער: שחור גובה: 1.57
מוסיקה אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? חשמלית על מה היית רוצה לנגן? תופים אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? איימי לי יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? אין יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? יש נזם :J התנסת בעבר בסמים? איזה? לא באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 13 ניסית להתאבד פעם? לא, אבל רציתי אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא מעשנת העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? - האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? אין איזה מגמה היית בביה"ס? ביולוגיה וכימיה מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? זמרת ליווי
ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? טכנאית איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? זונה?
מה מתנגן עכשיו? כלום עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אפחד איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסנג'ר ישנת טוב אתמול? דווקא לא תישן טוב הלילה? אני מקווה מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: צביעות התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: שיהיה משפחה :) איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? ת"א מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? לפני כמה שעות אכלת? לפני איזה שעתיים התנשקת? - התאהבת? אני מאוהבת נשבר לך הלב? - צחקת? לפני שעה בכית? שלשום נראלי אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? - מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? - חיבקת מישהו/י? לפני שעה עישנת? חודש שתית משקה אלכוהולי? שבוע השתכרת? 3 שבועות בערך שכבת עם מישהו/י? - היית במועדון? לזוכרת לבשת חצאית? פורים קנית בגד? מזמן אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? - הקדישו לך שיר? מזמן שיפרו לך את המצברוח? היום מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אמא חשבת עליו?
התקשרת אליו? עדן התקשר אלייך? עדן פגע בך? אמ שימח אותך? נוג היום: באיזו שעה התעוררת? 7 ורבע מה/מי העיר אותך? אמא ואבא מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה מה היה הדבר הראשון ששמעת? טלויזיה מה היה השיר הראשון ששמעת? הכוכבים דולקים על אש קטנה של משינה מה אכלת? לחמניה עם גבינה בביצפר, וצהרים שקשוקה ושניצל תירס ובערב פיצה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מיקום כרגע: מרתף של הבית? להקה אהובה: סיסטם אוף א דאון איזה כיתה את: י' הבנאדם הכי יפה שראית: אנג'לינה ג'ולי. הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: לא זכור לי את חושבת שאת יפה? לא את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? לא בזבזנית או חסכנית? חסכנית רק שיש לי מטרה איפה היית רוצה לגור בארץ? ת"א יש לך פלאפון? כה למי אתה מתקשר הכי הרבה? עדן נראה לי איזה צלצול יש לך? טראנס כלשהו הקול הכי יפה ששמעת? מממממ איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? פינגווין חמוד חחח היה לי תמונה של סיסטם אבל אמא אמרה שזה מפחיד אותה ושומר מסך? אין לי מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: oh baby חחחחחחח מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): love is in the air מזכיר לך את הילדות: כל מיני שרית חדד למינהם חחח גורם לך לבכות: cancer - mcr גורם לך לצחוק: עגבנייה - עממי גורם לך לרצות לרקוד: כל הרמיקסים! מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: כל מיני של אוונסנס שהיית רוצה לכתוב אותו: ? שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: פעם רציתי את in your eyes - luz divinia אבל עכשיו אין לי שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: לא יודעת שמסכם את שנות הנעורים שלך: טיינג'רס? חח ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: bye bye beutiful - Nightwish שאתה אוהב להתעורר לצליליו: אממ שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: i cault fire - the used שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: oh baby שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: לא דעת האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן אם כן, כמה זמן? שנה או יותר ניסיתם להתחיל איתו? כן הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? לא התנשקתם איתו? לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? כן מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? ככל הנראה בבכי מר

Ditz 93

New member
לה לה לה D:

מהו שמך המלא? נילי. רק נילי
תאריך לידה: 10/10 מקום מגורים: המרכז. כמה אחים/אחיות? אחות אחת שלא גרה בבית גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הלוואי שלבד D: אולי בקרוב ^^" בינתיים עם ההורים. צבע עיניים: ירוק- כחול- חום XDD זה משתנה לפי המצברוח O: צבע שיער: חום בהיר עם גוונים בלונדיניים טבעיים (XDDD) גובה: 1.62 מוסיקה אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? גיטרה שהיא הכלאה של אקוסטית וקלאסית ואני יודעת לנגן בצורה נפלאה יונתן הקטן על פסנתר. על מה היית רוצה לנגן? גיטרה. ^^" אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? ראו ערך גיטריסטים בוויקיפדיה. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? נופ. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא ^^" התנסת בעבר בסמים? איזה? לא. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? כשהתחלתי לאונן XD לא, סתם. בטיול שנתי האחרון. ניסית להתאבד פעם? לא. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא. אני פאקינג ילדה טובה ירושלים. העדפה מינית: בנים. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 0 D: האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? נופ. איזה מגמה היית בביה"ס? אני כרגע במגמת פיסיקה (לא מבחירה שלי) ושנה הבאה אקח ביו', ככל הנראה. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? מובטלת. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? רופאת שיניים, וזה מה שאהיה. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מנקת רחובות. מה מתנגן עכשיו? שומדבר. מאוחר ^^" עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? שלושה. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסן, אייסי, אימיול, ועוד כמה אתרים. ישנת טוב אתמול? סבביישן. התעוררתי בעשר ^^" תישן טוב הלילה? לא ^^" אני הולכת לישון די מעט. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? מה שבא ברוך הבא. ומומלץ שיהיה מקום גם לבחור. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: כשלא שמים עליי T.T ואכזריות. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להיות מאושרת. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? פריז. או בסביונים וכאלה P: מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? היום בחמש אחרי הצהריים (הלכתי עם אמא למכולת ובדרך ראיתי...? סתם XD) אכלת? לפני שעתיים ככה ברונפלקס. התנשקת? אמממ................ תנו לי להיזכר. התאהבת? לא הייתה ממש התאהבות טוטלית. נשבר לך הלב? לפני שנה. צחקת? היום. בכית? יום שישי, כשנולדה לי אחיינית D: אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? היום. מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? היום. ויקה
חיבקת מישהו/י? היום. עישנת? אמ.. אפעם. שתית משקה אלכוהולי? לפני ארבעה חודשים ככה. השתכרת? ל"ג בעומר אבל לא רציני, הייתי בשליטה ואפחד לא ראה ת'ציצי שלי (אבל הם רצו
הם ניסו לגרום לי להשתכר. כזה "נילי קחי עוד בירה! בעצם קחי עוד בקבוק וודקה!) T.T שכבת עם מישהו/י? -. היית במועדון? שנה? לבשת חצאית? פיווווווווו, עבר זמן. גיל 8? קנית בגד? שבועיים? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? היום. הקדישו לך שיר? אפעם, אני חושבת. שיפרו לך את המצברוח? היום. מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אמא. חשבת עליו? ג'יני ^^" הכלבה שלי. התקשרת אליו? אמא. התקשר אלייך? אמא XDD פגע בך? הוא. שימח אותך? ויקה
היום: באיזו שעה התעוררת? .10 מה/מי העיר אותך? שעון מעורר. מה היה הדבר הראשון שאמרת? כוסאמא של השעון המעורר הזה. מה היה הדבר הראשון ששמעת? השעון מעורר. מה היה השיר הראשון ששמעת? הצלצול- איימ יורס. מה אכלת? בורנפלקס. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מעניין אם הכלבה שלי תעיר את אמא שלי... ^^" מיקום כרגע: חדרי הקט. להקה אהובה: אין. תלוי מה נטחן אצלי באמפי. איזה כיתה את:י' . הבנאדם הכי יפה שראית: מישהי ברחוב. הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: אני אוהבת אותך. את חושבת שאת יפה? לא. אבל יש ימים את חושבת שאת צבועה? לא. את חושבת שאת קנאית? לעיתים, כשיש סיבה את חושבת שאת קרצייה? כה. את חושבת שאת עקשנית? כן ולא. את אוהבת את עצמך? לא. בזבזנית או חסכנית? בזבזנית איפה היית רוצה לגור בארץ? וילה P: יש לך פלאפון? למי לא? למי אתה מתקשר הכי הרבה? אימא או ויקה
איזה צלצול יש לך? סטורי אוף אה גירל. הקול הכי יפה ששמעת? של מישי מהשכבה בשם כרמל. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? חבורה של גותים שההורים שלי צילמו בנורווגיה. אל תשאלו למה P: ושומר מסך? אין. בזבוז חשמל. מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: ממעמקים. מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): ממעמקים. מזכיר לך את הילדות: לא יודעת. גורם לך לבכות: רקוויאם לחלום? יש די הרבה. גורם לך לצחוק: פאק הר גנטלי. גורם לך לרצות לרקוד: שירים עם קצב. מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: לא יודעת ^^" שהיית רוצה לכתוב אותו: אני חושבת שקוראים לו כל מה שביקשת.. של אריק ברמן. שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: נקבע עם החתן. שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: אני לא אצטרך לבחור את זה, ככל הנראה. שמסכם את שנות הנעורים שלך: לא עולה לי. ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: אין. זה טוטלי מההתחלה. שאתה אוהב להתעורר לצליליו: הצליל של השעון מעורר- איימ יורס. שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: אנחנו כבר לא בקשר. אבל היינו בקשר יחסית רומנטי שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: אין. שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: משו ממה שקורה בוגאס XD האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? רוב הזמן XD אם כן, כמה זמן? עזבו X_X; ניסיתם להתחיל איתו? ברמזים לא ברורים XD הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? כה. התנשקתם איתו? לא צרפתית. האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? אני חושבת. מבולבלת לחלוטין. מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? הפרידה. ב-SMS. כשישבתי לידו באוטובוס. מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? תפוס? אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? פ*ק אחד גדול והייתי מרביצה למשו XD כל מי שקרא- יקבל מתנה D:

אני לא מצליחה להירדם אז מה אכפת לי

מהו שמך המלא?אברמוביץ' גור נועם תאריך לידה:22.11 מקום מגורים:נהריה כמה אחים/אחיות?2 אחיות גר עם ההורים/לבד/עם שותף?הורים צבע עיניים:חום צבע שיער:כנל גובה:גמדה מוסיקה אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה?גיטרה על מה היית רוצה לנגן?תופים אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?ג'ון לנון, יוני בלוך אביתר בנאי, רונה קינן וכו'... יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?היה התנסת בעבר בסמים? איזה?לא באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?11 ניסית להתאבד פעם?לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?כלום זה בסדר עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?נון האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?נופ איזה מגמה היית בביה"ס?אלקטרוניקה ומחשבים מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?לנהל רשת היי-טק?
ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? לא יודעת זה מאאוד משתנה איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?זנות?
מה מתנגן עכשיו?כלון עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?עם מי אני אדבר ב3 בלילה? איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?אבסט- אנטי וירוס והמדייה פלייר ישנת טוב אתמול?כן, בערך תישן טוב הלילה?לא
מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?חצי תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:וואו, טו מני. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:הצלחה?
איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?לונדון?*-* מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?בבוקר אכלת?בערב התנשקת?
שלא נדע התאהבת?נבר נשבר לך הלב?^ צחקת?היום בכית?לא זוכרת אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?חחח מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חיבקת מישהו/י?היום עישנת?חופש גדול שתית משקה אלכוהולי?יום העצמאות השתכרת?נבר שכבת עם מישהו/י?די נו. היית במועדון?אוי לא
לבשת חצאית?
קנית בגד?בחופש?:( אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?אחותי חשבת עליו?לא ניכנס לזה, שאלון ארור. התקשרת אליו?אין לי כוח לבדוק התקשר אלייך?^ פגע בך?ממ. לא זוכרת שימח אותך? היום: באיזו שעה התעוררת?אתמול? ב7 בערך מה/מי העיר אותך?שעון מה היה הדבר הראשון שאמרת?טל^&%$#@ עופי מהמקלחת כבר מה היה הדבר הראשון ששמעת?טוב טוב אני יוצאת מה היה השיר הראשון ששמעת?מאיפה אני אזכור?! מה אכלת?פיתה ומרק איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?
מיקום כרגע:מחשב? להקה אהובה:קשה נו איזה כיתה את:י הבנאדם הכי יפה שראית:
הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו:נושא רגיש את חושבת שאת יפה?ממש לא את חושבת שאת צבועה?לא את חושבת שאת קנאית?קצת
את חושבת שאת קרצייה?לא את חושבת שאת עקשנית?כן את אוהבת את עצמך?לא בזבזנית או חסכנית?באמצע איפה היית רוצה לגור בארץ?רמת גן או משהו כזה. וצפון תל אביב כמובן יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה?לא יודעת איזה צלצול יש לך?סתם של הפלאפון הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?תותי ושומר מסך?לפתיחת המסך לחץ בצד או משהו כזה מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר:היה כזה?P: מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי):נאדה מזכיר לך את הילדות:כנל גורם לך לבכות:הוו. גורם לך לצחוק:ביץ בויס גורם לך לרצות לרקוד:שומדבר
מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: שהיית רוצה לכתוב אותו: שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: שמסכם את שנות הנעורים שלך: ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: שאתה אוהב להתעורר לצליליו: שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: (אין לי כוח) האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?כן אם כן, כמה זמן?>< ניסיתם להתחיל איתו?לא!!! הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?לא התנשקתם איתו?לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם?החדירה לפרטיות פה מטורפת
מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים?באסה

למעלה