שאלון להעברת שעמום-_-

X SapSap X

New member
סחתיין על השאלון, דיאנה../images/Emo8.gif

מה את\ה עושה עכשיו?- עונה על השאלון, ושומעת את ' I Can Do Better ' של אבריל לאבין
מה הדבר אחרון שקנית?- מגפיים מה הדבר האחרון שאכלת?- ארוחת ערב [?]
עם מי דיברת פעם אחרונה?- טלטלה. למי צלצלת פעם אחרונה?- טלטלה. ^^ באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?- כאילו.. לפני שהגעתי לפה בכלל? לא הייתי. איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?- לא זוכרת. XD עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?- אתמול יצאנו כמה חברים לקריון. במה היה לך מבחן לאחרונה?- מבחן מסריח על איזה ספר. הלוואי מעל 80
מה המשקה האהוב עלייך?- מים. D: מה המאכל האהוב עלייך?- שווווקולדדד. איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?- ממ... אני אוהבת לקנות בפוקס, TNT... כאלה מקומות
איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?- לא יודעת, אין ממש משהו מעודף. איפה שאני מוצאת משהו שהוא יפה לדעתי. איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר? ממש לא אכפת לי. העיקר שבסופו של דבר אני אצא עם הדיסק ביד
במה עשית שיעורים לאחרונה?- כתבתי לעצמי תרגילים למבחן במתמטיקה. זה נחשב?
מה המקצוע הכי שונא עלייך?- ערבית. כל כך ערבית |: מה המקצוע הכי אהוב עלייך?- אנגלית
איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?- שהם תמיד אומרות משהו כזה "אני כבר למדתי את החומר הזה, אני מלמדת אותכם לא אותי." משהו כזה... תמיד הם מביאות משפטים מוזרים בסגנון הזה. את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?- חטיבה מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?- אולי וטרינרית
איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)- כלב.
ב-8 לינואר יש לו יומולדת 4 !!@%# מה החיה האהובה עלייך?- כלבים! איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?- פופ, וגם מן רוק רך כזה. כמו הסגנון של האלבום השני שאל אבריל. מי הן הזמרות המועדפות עלייך?- רוני ואבריל. מי הם הזמרים המועדפים עלייך?- ג'סטין טימברלייק חביב
מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?- יש כמה... 'גיבורים', 'אבודים', 'ורוניקה מארס', 'ראש גדול'. באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)- לא הולכת לחוגים.

../images/Emo9.gif

מה את\ה עושה עכשיו? שומעת מוסיקה ועונה על השאלון הזה
מה הדבר אחרון שקנית? ג'קט וסוודר מ"בלו בירד". מה הדבר האחרון שאכלת? המבורגר. עם מי דיברת פעם אחרונה? אחותי. למי צלצלת פעם אחרונה? אמא שלי. באיזה פורום היית לפני הפורום הזה? שום פורום,נכנסתי ישר לכאן. איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת? "רוקדים". עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה? אדווה. במה היה לך מבחן לאחרונה? לא היה בנתיים. מה המשקה האהוב עלייך? קוקה קולה. מה המאכל האהוב עלייך? כל אופציה שקיימת ב"מקדונלד'ס"
איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה? לי קופר,בלו בירד,בילבונג,היינס וקרוקר. איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה? אולסטאר ואדידס בעיקר. אבל אוהבת הכל. איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר? צליל,כמובן
במה עשית שיעורים לאחרונה? אנגלית. מה המקצוע הכי שנוא עלייך? ספורט. ועקב כך הוצאתי פטור
מה המקצוע הכי אהוב עלייך? אנגלית.
איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת? "אני מורה כבר 31 שנה.." כן,המורה שלי חופרת. את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון? תיכון. מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י? מעצבת פנים,גרפיקאית. איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...) - אין. מה החיה האהובה עלייך? שום חיה. תהרגו אותי,אבל לא מתחברת לקטע של חיות מחמד. איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה? פופ,סופט רוק,קאנטרי
מי הן הזמרות המועדפות עלייך? מיילי סיירוס,אלי ואייג'יי,ונסה האדג'נס,ריאהנה,ג'וג'ו,הילארי דאף. מי הם הזמרים המועדפים עלייך? ג'סי מקרטני,רן דנקר,הראל סקעת. מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך? בנות גילמור,האנה מונטנה,הקניון [ממש מאוחר בלילה בערוץ הילדים - ק ו ר ע
] באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)- החוג היחיד שהייתי בו היה TV דאנס בגיל 10
כרגע זה בתכנון ללכת לחוג מקצועי של גיטרה.

Henush Duani

New member
עונה../images/Emo186.gif

מה את\ה עושה עכשיו?-שותה קולה ועונה על השאלון הזה
מה הדבר אחרון שקנית?-עיתון,מעריב לנוער. מה הדבר האחרון שאכלת?-במבה. עם מי דיברת פעם אחרונה?-עם אחותי. למי צלצלת פעם אחרונה?-לאמא שלי. באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?-נראה לי שהמורדים או פלוריסיינטה
[לא בתפוז]. איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?-"החופשה של בין".
עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?-אחותי
. במה היה לך מבחן לאחרונה?-מתמטיקה. מה המשקה האהוב עלייך?-קולה ומיץ תפוזים טבעי
מה המאכל האהוב עלייך?-ספגטי!!
,שניצל,פיצה וזהו נראה לי. איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?-קסטרו,TNT,בלו בירד ומנגו בעיקר. איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?-אולסטאר ופומה
. איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר?טאוור רקורדס. במה עשית שיעורים לאחרונה?-אנגלית. מה המקצוע הכי שונא עלייך?-תנ"ך והנדסה. מה המקצוע הכי אהוב עלייך?-ביולוגיה,מתמטיקה,אזרחות וחנ"ג. איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?-"להוציא דפים,מבדק"
זה מעצבן,במיוחד כשבקושי מקשיבים בשיעור [לפעמים
..] את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?-תיכון. מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?-משהו שקשור באומנות
. איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)-אין. מה החיה האהובה עלייך?-ארנב. איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?-פופ,היפ הופ, מי הן הזמרות המועדפות עלייך?-רוני,מיילי סיירוס,גוון סטפאני,בריטני ספירס,אבריל לאבין,פרגי.. מי הם הזמרים המועדפים עלייך?-עידן יניב,רן דנקר,הראל סקעת,הראל מויאל,אלון דה לוקו וזהו נראהלי. מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?-כמעט מלאכים
,נולד לרקוד,האנה מונטנה, ה"ש2[ש.ח],ראש גדול[ש.ח] ורק בישראל.
באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)-לא נמצאת בחוג.

למעלה