שאלון להעברת שעמום-_-

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifמשועממת.../images/Emo3.gif

מה את\ה עושה עכשיו?- עונה על השאלה הזאת.
מה הדבר אחרון שקנית?- לק שקוף. מה הדבר האחרון שאכלת?- שתיתי מים. PP עם מי דיברת פעם אחרונה?- עמיתקו...
למי צלצלת פעם אחרונה?- אבא. באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?- לפני זה, שום פורום. בזמן הפורום הזה הייתי [ואני עדיין קוראת] בערך ב-10 שונים. איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?- אני נוראית, לא רואה סקטים בזמן האחרון.
עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?- הדס, הבנות מהכדורעף. במה היה לך מבחן לאחרונה?- אתמול בצרפתית. [[וכן, אני בטוחה שנכשלתי. יש מקצועות שאתה פשוט יודע מה יהיה הציון שלך]]. מה המשקה האהוב עלייך?- מיץ מנגו...
[[למרות שהוא משמין בטירוף, אז שותים פעם בחצי שנה-שנה]] מה המאכל האהוב עלייך?- איטליינו..צ'ייני... איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?- P&B, LC, TNT, היינס, זארה.. איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?- א ו ל ס ט א ר, אדידס שאני בונה עליהן, נייקי. איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר? בחנות הקרובה ביותר למקום הקרוב ביותר בו אני נמצאת.
במה עשית שיעורים לאחרונה?- מתמטיקה. מה המקצוע הכי שונא עלייך?- צרפתית, ביולוגיה/מדעים, היסטוריה. מה המקצוע הכי אהוב עלייך?- אין שיעור כזה, אבל נלך על ספורט. איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?- שאומרים באותו שיעור , 200 פעם: "נא להעתיק מהלוח". קשה להם לראות שכבר כואבת לנו היד? את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?- חטיבה. מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?- כרגע, אין לי מושג. איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)- ששי..כפרעלייה..
מה החיה האהובה עלייך?- דובי. DD איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?- פופ. מי הן הזמרות המועדפות עלייך?- רוני, פרגי, אבריל, איימי לי, גוון סטפני. מי הם הזמרים המועדפים עלייך?- רררר מיקה...
מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?- הישרדות [אמריקאי], OC, חברים. באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)- כדורעף...DD

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gifאאאאני! :)

מה את\ה עושה עכשיו?-עונה על השאלון [אני מהמתחכמים
] מה הדבר אחרון שקנית?-הממ דיסק של האנה מונטנה וכמה צמידים D: מה הדבר האחרון שאכלת?-פיי, בארוחת צהריים, פתיתים ורוטב עם תפו"א. עם מי דיברת פעם אחרונה?-עם אח שלי למי צלצלת פעם אחרונה?-למורה הפרטית שלי XD באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?-זה הפורום הראשון שלי *גאה*
איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?-אממ השטן לובשת פראדה
עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?-אתם לא מכירים
במה היה לך מבחן לאחרונה?-הממ לא היה מבחן אבל היה בוחן בביולוגיה..הלך לי גרוע ואני בטוח נכשלתי. \: מה המשקה האהוב עלייך?-כלמיני..מים, קולה[אבל לא הרבה כי זה לא בריא
אין לנו קולה בבית בכלל
], ענבים, תפוזים[סחוט טבעי, בעיקר
], נסטי אפרסק ועוד, ועוד.. XD מה המאכל האהוב עלייך?-ספגטייייי
איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?-אממ זארה, LC, האנה, פול & בר, פוקס, איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?-אולסטאר, נייקי, אדידס, פומה, איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר?מה שיוצא ונמצא בסביבה באותו רגע במה עשית שיעורים לאחרונה?-תנ"ך ופיזיקה.. מה המקצוע הכי שנוא עלייך?-היסטוריה
ערבית
ספורט
XD מה המקצוע הכי אהוב עלייך?-תנ"ך, לשון, ספרות, ביולוגיה, ואנגלית איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?-הרבה XD את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?-חטיבה מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?-משו בתחום הגראפיקה והעיצוב ניראלי...
איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)-אין :( מה החיה האהובה עלייך?-כלבים, ארנבים, חתולים [רק כאלה שאוהבים שמלטפים אותם
] איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?-פופ בעיקר..אבל אני שומעת הכל בעיקרון מי הן הזמרות המועדפות עלייך?-רוני, מיילי סיירוס, אבריל לאבין מי הם הזמרים המועדפים עלייך?-אין ממש מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?-האנה מונטנה, זאק & קודי, לחיות עם דרק, האי, בובות באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)-אממ סטודיו C :)

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gifשכחתי :S

איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?-אממ זארה, LC, האנה, פול & בר, פוקס, הנס איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?-אולסטאר, נייקי, אדידס, פומה, גזית :)

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gifאה.. XD בכלזאת התשובה אותו דבר.

הפורום הזה הוא הראשון שאני נכנסת אליו, כל יום, הוא כבר קבוע ראשון במועדפים XD

לאהדורה

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifגמלנו אין קולה בכלל בבית../images/Emo6.gif

רק במקרי חרום של כאבי בטן , וזה לא קורה הרבה.

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo187.gifבתכנית TV שכחתי-החיים זה לא הכל,

הישרדות ונולד לרקוד :)

x Marina x

New member
../images/Emo100.gif../images/Emo71.gif

מה את\ה עושה עכשיו?-מתכתבת עם חברה,ועונה על השאלון. מה הדבר אחרון שקנית?-ארטיק.[אתמול] מה הדבר האחרון שאכלת?-בלינצ'ס עם שוקולד.
עם מי דיברת פעם אחרונה?-עם אמא. למי צלצלת פעם אחרונה?-לא זוכרת. באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?-זה הפורום הראשון שהייתי בו,ואם מתכוונים לזמן הזה הייתי בפורום דוגמנות לפי כמה דקות. איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?-לא יודעת איך קוראים לו,סרט על זברה.
עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?-היום בבית ספר,דיאנה. במה היה לך מבחן לאחרונה?-הנדסה. מה המשקה האהוב עלייך?-קולה. מה המאכל האהוב עלייך?-המבורגר. איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?-קאסטרו,ויש עוד כל מיני .. איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?-אין כזו. איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר?צליל. במה עשית שיעורים לאחרונה?-עיברית. מה המקצוע הכי שונא עלייך?-מדעים. מה המקצוע הכי אהוב עלייך?-לשון. איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?-"יש לי עיניים מאחורי הגב"
את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?-יסודי. מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?- איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)-אין. מה החיה האהובה עלייך?-כולם,אבל במיוחד-כלב. איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?-פופ,ראפ,לפעמים רוק[חלש],ועוד ... מי הן הזמרות המועדפות עלייך?-אבריל,רוני,פרגי ויש לי עוד מלא .. מי הם הזמרים המועדפים עלייך?-יש רק כמה שאני אוהבת רק את השירים. מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?-האי. באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)-כדור עף.

x טלטול x

New member
עונה...

מה את\ה עושה עכשיו?-עונה על השאלון
מה הדבר אחרון שקנית?-מגפיים אתמול מה הדבר האחרון שאכלת?-עוגה עם מי דיברת פעם אחרונה?-ספיר למי צלצלת פעם אחרונה?-לילד מהכיתה באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?-לא הייתי
איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?-אמא מאוהבת ומעודדות צמודות עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?-ילד מהכיתה במה היה לך מבחן לאחרונה?-אנגלית ומחר ספרות
מה המשקה האהוב עלייך?-מים מה המאכל האהוב עלייך?-ספגטי פיצה ושוקולד איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?-יש כל מיני אני קונה מפוקס הוניגמן איטצ' אנד או ועוד כמה איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?-אין משהו שאני מעדיפה העיקר שיהיו יפות ונוחות איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר?פעם אחרונה שקניתי זה היה בטוואר רקורדס במה עשית שיעורים לאחרונה?-גיאומטריה|סמיילימקיא| מה המקצוע הכי שונא עלייך?-מתמטיקה גיאומטריה מה המקצוע הכי אהוב עלייך?-לא הכי אהוב אבל אנגלית איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?-"אני כבר למדתי את החומר הזה עכשיו אתם" את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?-חטיבה מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?-אולי וטרינרית איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)-יש, כלבה מה החיה האהובה עלייך?-כלב איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?-פופ, ראפ מי הן הזמרות המועדפות עלייך?-רוני, אבריל, ליל מאמא מי הם הזמרים המועדפים עלייך?-הראל סקעת ועוד כמה שלא עולים לי עכשיו
מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?-משמורת, השרדות, רק בישראל, עבודה ערבית, מונית הכסף באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)-בחוג ריקוד

Safiaa

New member
עונה.../images/Emo20.gif../images/Emo105.gif

מה את\ה עושה עכשיו?- עונה על השאלון. מה הדבר אחרון שקנית?- מגפונים חמודים.D: מה הדבר האחרון שאכלת?- M&M, אבל רק כי יש לי על השולחן ואני כל פעם שולחת יד. עם מי דיברת פעם אחרונה?- אמא. למי צלצלת פעם אחרונה?- עידית. באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?- לא הייתי, אני בן אדם עסוק (כן, בטח). איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?- "יצאת גבר". עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?- אולגה, עזרה לי בבודה בתאטרון (אני הכותל, עכשיו כולם לסגוד לי
). במה היה לך מבחן לאחרונה?- מתי היה לי מבחן לאחרונה?
המבחן הראשון שלי השנה יהיה רק ב7.1. מה המשקה האהוב עלייך?- מים. מה המאכל האהוב עלייך?- סיני, תאילנדי, יפני (חוץ מסושי שטעמתי פעם ראשונה השבוע וזה לא משהו
). איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?- תלוי, אני קונה איפה שאני רואה משהו שמוצא חן בעיני, דברים מיוחדים. איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?- גם לא משנה לי, העיקר שיהיה מיוחד. איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר? איפה שאני רואה, לרוב בטאוור רקורדס. במה עשית שיעורים לאחרונה?- מתמטיקה. מה המקצוע הכי שונא עלייך?- תנ"ך. מה המקצוע הכי אהוב עלייך?- תאטרון, מתמטיקה, אנגלית (המורה אמרה לי היום שאני קוראת כמו אמריקאית, בשנה שעברה המורה אמרה לי שאני כותבת כמו אמריקאית
), לשון, הסטוריה. בקיצור כל השאר. חוץ מיהדות ושל"ח. איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?- "מעניין לי ת'נעליים!!!!!!!!!11" (זה כשאומרים לדליה משהו שלא מוצא חן בעיניה). את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?- תיכון. מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?- אוצרת תערוכות באירופה, אם לא אז נמצא כבר משהו. איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)- טמגוצ'י. מה החיה האהובה עלייך?- קופים, סוסים, חתולים. איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?- הכל מהכל. אבל שיהיה נחמד ויפה. מי הן הזמרות המועדפות עלייך?- רוני, קרן פלס. מי הם הזמרים המועדפים עלייך?- שי נובלמן, התפוחים. מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?- "החיים זה לא הכל". באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)- מחוייבות אישית נחשב? אם כן, בית אבות "בית אילדן". סחטיין על חיבורו של השאלון!

לאהדורה

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifכותבת וקוראת כמו אמריקאית

העיקר בחופש הגדול אומרת לי שאני נראית כמו אמריקאית!!
האמריקאית היחידה פה זאת את!! XD

Safiaa

New member
את נראית בריטית.../images/Emo6.gif../images/Emo105.gif

מה זה אמריקאית, משהו.

mikey girl

New member
עונה..

מה את\ה עושה עכשיו?- עונה על השאלון,ובמסנג'ר.. מה הדבר אחרון שקנית?-לא זכור לי שקניתי משהו בזמן האחרון..
מה הדבר האחרון שאכלת?-עוגה,ומעדן. עם מי דיברת פעם אחרונה?-עם אמא ואחותי למי צלצלת פעם אחרונה?-הממ תאמת?לא צילצלתי היום לאף אחד.
באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?-לא הייתי בשום פורום איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?-ילדות רעות.. עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?-עם כולם בבת מצווה שלי. במה היה לך מבחן לאחרונה?- בהרבה לצערי
: בעברית,בלשון,במדעים,ערבית. מה המשקה האהוב עלייך?-ספרייט.
מה המאכל האהוב עלייך?- הממ..גבינה צהובה איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?- אני לא מעדיפה משהו,מה שיפה אני קונה.
איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?- משהו מוכר ולא חברות שפתאום צצו. איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר?צליל.. במה עשית שיעורים לאחרונה?-במדעים,חשבון.. מה המקצוע הכי שנוא עלייך?- ה כ ל ! מה המקצוע הכי אהוב עלייך?-^ איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?- "אנחנו מזמן לא עשינו מבחן הגיע הזמן לקבוע תאריך" את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?- אני לומדת ביסודי. מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?- עוד לא חשבתי. איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)-אין לי. מה החיה האהובה עלייך?- אני תאמת שונאת חיות.:S איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?- פופ מי הן הזמרות המועדפות עלייך?- רוני ,קרן פלס,מירי מסיקה.. מי הם הזמרים המועדפים עלייך?-רן דנקר ועילי בוטנר,הראל סקעת.. מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?- רק בישראל,נולד לרקוד באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)- אני נמצאת בחוג אבל אני לא מעוניינת להגיד באיזה. יש לציין שאני חיברתי תשאלון שלהלהל^_^ אחלה שאלון.:p הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo192.gif

מה את\ה עושה עכשיו?-יושבת
עונה על השאלון ומתכתבת עם חברה , מה הדבר אחרון שקנית?-שלשום 4 מכנסיים ו3 חולצות מ TNT. מה הדבר האחרון שאכלת?-טיקטק נחשב [?] עם מי דיברת פעם אחרונה?-עם אמא ^^. למי צלצלת פעם אחרונה?-לבת דודה שלי..* באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?-שום פורום. איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?- ניראלי יומן האומנת או מבול של צרות..לא זוכרת
עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?-טלטול D = ( לא מהפורום ) במה היה לך מבחן לאחרונה?-היסטוריה >>" מה המשקה האהוב עלייך?-נסטי אפרסק
מה המאכל האהוב עלייך?-ספגטי ושניצל תירס
איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?-פוקס , ט.נ.ט [אין לי כח לכתוב באנגלית] ולפעמים לי קופר. איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?-אדידס,נייק,פומה ואולסטאר
איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר?אני לא קונה דיסקים
נשמע מוזר..אולי פעם בשנה..
במה עשית שיעורים לאחרונה?-אנגלית
מה המקצוע הכי שונא עלייך?-מדעים,לשון/הבעה אותו דבר,גאוגרפיה והנדסה. מה המקצוע הכי אהוב עלייך?-חשבון , אנגלית (חוץ מהמורה,בעצם מי ביכלל אוהב מורים
) איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?-"אל תתעסקו בתפל/טפל (אין לי מושג איך כותבים) תתעסקו בעיקר " \ + את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?-יסודי.. מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?-יש עוד זמן לחשוב
איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)- -- מה החיה האהובה עלייך?-כלב במיוחד כשהם גורים
איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?-יש כל מיני סוגים,בד"כ אני שומעת הכל חוץ מרוק וכל הצרחות האלה.. מי הן הזמרות המועדפות עלייך?-רוני,אבריל ויש עוד כמה.. מי הם הזמרים המועדפים עלייך?-אין זמרים מועדפים,בד"כ לא אכפת לי מי שר ת'שיר , העיקר שהשיר יהיה יפה [ = מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?-מונית הכסף,הישרדות,הנפילים,בובספוג
,פטיטו, פלורסייינטה ( שידורים חוזרים,אין אני יכולה לראות את כל העונות ברצף 100 פעם
) , החיים זה לא הכל. באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)- כדור-עף. תודה דיאנה

עונה..^^

מה את\ה עושה עכשיו?- קוראת את השאלה "מה את/ה עושה עכשיו?"..[ולא, לא העתקתי. פשוט כתבתי מחדשXD] מה הדבר אחרון שקנית?- קנית? אני בקושי קונה דברים. הממ..נחשוב.. ממ מתי קניתי... לא, לא עולה לי בראש.
מה הדבר האחרון שאכלת?- הממ..במבה, אצל חברה. עם מי דיברת פעם אחרונה?- עם אמא. או עומרליק. למי צלצלת פעם אחרונה?- הממ..היום כולם התקשרו אליXD.. הא,לאמא. באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?- לא הייתי בתפוז, יש לי קטע כזה שבגלל הסרגל אני קוראת בפורום, עוברת לאתר אחר וחוזרת לפורום.XDDD אז הנפילים..XD איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?- וואי ממזמן לא ראיתי סרטים. נראלי ש..ש..נו איך קראו לו- "הירספריי", נכון? עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?- עם עדי. במה היה לך מבחן לאחרונה?- היה אמור להיות לי אתמול בספרות, אבל לא הרגשתי טוב אז לא הלכתי לביה"ס. רוצים שאני אומר לכם איזה מבחנים נשארו לי? זה ייקח עוד שאלון כזהXD. האא,ומחר יש לי במתמטיקה!XD מה המשקה האהוב עלייך?-מים
מה המאכל האהוב עלייך?- לא יודעת... איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?- לא לסקול- אין לי מועדפת. איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?-כנ"ל איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר? כנ"ל.XD במה עשית שיעורים לאחרונה?- וואיי, יומיים לא עשיתי שיעורים בכלל!!XDD טוב, אני אעשה עוד מעט. הצטבר לי מלא מאתמול, שלא היתיי.XD מה המקצוע הכי שונא עלייך?- הכי שנוא עליי? אני לא שונאת מקצועות. אם כבר אז אומנות וספורט[קפיצות וזה אני אוהבת, אבל לא ריצות..] מה המקצוע הכי אהוב עלייך?- כל השארXD. סתם, אני אוהבת יותר את המקצועות ההומניים, אבל אני די טובה בכולם.. איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?- אני לא שונאת משפטים של מורות.. אני שונאת ילדים/ילדות קרציות שעושים לי כאב ראש דווקא כשאני רגישה לזה.. את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?- חט"ב. מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?- מה שאני ארצה להיות כשאהיה גדולה. האאאא, איזו התחכמות
איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)- אין לי. מה החיה האהובה עלייך?- כל חיה שלא תנשוך/תבהיל/תפחיד/תאכל אותיXD איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?- כל מוזיקה שתשמע לי נעימה. אני לא עושה חשבונות כמו "זה רוק, אז אני לא שומעת". אבל יש לי נטייה להתרחק מרוק כבד מאוד, ומזרחית על כל סוגיה. הא,וגם דיכאון. אבל אני משייכת את זה למזרחית.XDD מי הן הזמרות המועדפות עלייך?-גילת,אליסה, רוני, קרן פלס. וזהו, אני חושבת... מי הם הזמרים המועדפים עלייך?- עוזי חיטמן, האיש והאגדה. מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?- "החיים זה לא הכל", "הישרדות"[הישראלי], "הנפילים 1/2", ראשגה וזהו. נראלי. באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)-לפרט? ריקודים: קלאסי, ג'אז/היפהופ. חיבור,הבעה וכתיבה: כתיבה יוצרת, כתיבה נראטיבית-סיפורי קהילה[המורה תמיד אומרת שזה חוג, למרות שזה בשעות לימודים ופטור מעבודה חלופית בלשון..XD]. פתאום זה נראה לי מלא...XD היה לי הרבה מה לכתוב, זה ייצא ארוך.XD

עונה :)

מה את\ה עושה עכשיו?-עונה על שאלון ?!
. מה הדבר אחרון שקנית?-ממ..שוקלד. מה הדבר האחרון שאכלת?-כדורי שוקלד D: עם מי דיברת פעם אחרונה?-חברה מהכיתה. למי צלצלת פעם אחרונה?-לילדה מהכיתה .. באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?-באף פורום. איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?-/ עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?-/ במה היה לך מבחן לאחרונה?-חשבון. מה המשקה האהוב עלייך?-אני אוהבת רק מים,כל המוגז וכו' עושה לי בחילות נוראיות. מה המאכל האהוב עלייך?-הרבהXD. איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?-יש הרבה. איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?-TO-GO. איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר?צליל. במה עשית שיעורים לאחרונה?-לא עשיתי . מה המקצוע הכי שונא עלייך?-ספרות,מדעים,מתמטיקה. מה המקצוע הכי אהוב עלייך?-תקשורת[מגמה
]. איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?-"מי זה שמדבר" / "לשבת זקוף,עיינים אליי !" את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?-חטיבה. מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?-שחקנית. איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)-כלב. מה החיה האהובה עלייך?-כלב. איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?-טראנס. מי הן הזמרות המועדפות עלייך?-רוני. מי הם הזמרים המועדפים עלייך?-רן דנקר. מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?-משטרת בעלי החיים. באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)-שום חוג.

Red Daniel

New member
לא יוצא לי להכנס הרבה, אז נענה!

מה את\ה עושה עכשיו?- משחק במחשב כאילו דאא מה הדבר אחרון שקנית?-שאלה יפה. משהו בקפיטריה של בית ספר מה הדבר האחרון שאכלת?- לחמניה מקמח מלא עם מי דיברת פעם אחרונה?- עם ידידה וחבר למי צלצלת פעם אחרונה?- לאחותי באיזה פורום היית לפני הפורום הזה?- קרן איזה סרט ראית לאחרונה ואהבת?- מבט כואב עם איזה חבר\ה בילית לאחרונה?- עם חברים טובים שלי מהכיתה במה היה לך מבחן לאחרונה?- לשון (הוצאתי 90, שברתי שיא של כל הזמנים) מה המשקה האהוב עלייך?- מים קרים מה המאכל האהוב עלייך?- פרגית איזה חברת בגדים את\ה מעדיפ\ה?- FOX איזה חברת נעליים את\ה מעדיפ\ה?- NIKE, אין וויכוח איפה את\ה קונה דיסקים?טאוואר רקורדס\צליל\אחר? טאוור רקורדס גבעתיים במה עשית שיעורים לאחרונה?- מתמטיקה מה המקצוע הכי שונא עלייך?- היסטוריה מה המקצוע הכי אהוב עלייך?- חינוך גופני איזה משפט של מורה את\ה הכי שונא\ת?- "להוציא דפים..." את\ה לומד\ת ביסודי\חטיבה\תיכון?- תיכון מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?- מתלבט בין מנתח פלסטי לטייס איזה חיית מחמד יש לך(אם יש...)- דגים מה החיה האהובה עלייך?- קיפוד, אריה איזה סוג מוזיקה את\ה מעדיפ\ה?- דיכאון, פופ מי הן הזמרות המועדפות עלייך?- מלא: קרן, רוני, אבריל, קריסטינה ועוד ועוד מי הם הזמרים המועדפים עלייך?- יוני בלוך, אריק ברמן מה תוכנית הטלווזיה המועדפת עלייך?- השרדות הישראלית באיזה חוג את\ה נמצאים(אם בכלל)- שחייה, זאת השנה ה-7 שלי

למעלה