שאלון לעבודה באזרחות :)

tamaguchi girl

New member
שאלון לעבודה באזרחות :)

אני עושה עבודה עם חברות באזרחות ואנחנו מעבירות שאלון לצורכי מחקר. אני מצרפת להודעה קובץ שיש בו שאלון שמיועד לנוער שעבד/עובד במלצרות. אפשר לשרשר את התשובות לכאן או לשלוח לי לאימייל- [email protected] תודה רבה
ובגרסא טקסטואלית מבלי לפתוח את הקובץ המצורף: שאלון לעבודת מחקר באזרחות שלום, אנחנו 4 תלמידות בכיתה י"א. אנחנו מעבירות שאלון בנושא הקשור לתחום לימודינו באזרחות, ואשמח אם תענה על מספר שאלות. השאלון הוא אנונימי ולא יעשה שימוש בפרטיך האישיים, אלא רק בנתוני השאלות לשם המחקר בלבד. השאלון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מיועד לשני המינים. במידה והשאלון פוגע ברגשותיך אתה רשאי לעזוב במהלכו. תודה רבה על שיתוף הפעולה. גיל: _____ מין: זכר/נקבה בהיגדים הבאים, סמן/י X במקום המתאים לעמדתך 1מסכים 2 לא מסכים 3 לא יודע 1. במהלך חיי לא חוויתי ניצול מסוג כלשהו במקום עבודתי. 2. בני נוער לא יודעים למי לפנות כאשר מנצלים אותה במקום עבודתם. 3. אם ינצלו אותי במקום עבודתי אחשוב פעמיים אם להתפטר או לא. 4. אני מודע לחוק הקובע שאין לבסס את השכר על סמך טיפים בלבד. 5. יש להחמיר את הענישה כלפי מעסיקים שמנצלים בני נוער. 6. אני מכיר בני נוער שעובדים על סמך טיפים בלבד. 7. בני נוער שעובדים על סמך טיפים עושים זאת אך ורק מרצונם החופשי. 8. המעסיק שלי לא מוציא לי תלוש משכורת לאור העובדה שהמשכורת לא מגיעה ממנו. 9. המעסיק והעובדים שותקים כאשר משלמים שכר על סמך טיפים בלבד. 10. בעבודתי במלצרות המעסיק תמיד דאג לשלם לי את כל ההוצאות על פי החוק, דבר שניתן לראות בברור בתלוש השכר שלי. 11. יש הטוענים כי משכורת המבוססת על טיפים היא חוקית במידה והמשכורת מגולמת במשכורת, ויש כאלה הטוענים שזה לא חוקי לעבוד על סמך טיפים. לי אישית אין לי מושג מהי הטענה הנכונה 12. כשאין טיפים טובים ביום העבודה המעסיק דואג להשלים לי מכספו 13. ברוב המשמרות אני מרוויח יותר משכר מינימום תודה רבה על שיתוף הפעולה

DaRk ShinES

New member
מנסה לענות../images/Emo13.gif

1. במהלך חיי לא חוויתי ניצול מסוג כלשהו במקום עבודתי. 2 2. בני נוער לא יודעים למי לפנות כאשר מנצלים אותה במקום עבודתם. 1 3. אם ינצלו אותי במקום עבודתי אחשוב פעמיים אם להתפטר או לא. 1 4. אני מודע לחוק הקובע שאין לבסס את השכר על סמך טיפים בלבד. 1 5. יש להחמיר את הענישה כלפי מעסיקים שמנצלים בני נוער. 1 6. אני מכיר בני נוער שעובדים על סמך טיפים בלבד. 1 7. בני נוער שעובדים על סמך טיפים עושים זאת אך ורק מרצונם החופשי. 1 8. המעסיק שלי לא מוציא לי תלוש משכורת לאור העובדה שהמשכורת לא מגיעה ממנו. 2 9. המעסיק והעובדים שותקים כאשר משלמים שכר על סמך טיפים בלבד. 1 10. בעבודתי במלצרות המעסיק תמיד דאג לשלם לי את כל ההוצאות על פי החוק, דבר שניתן לראות בברור בתלוש השכר שלי. 1 11. יש הטוענים כי משכורת המבוססת על טיפים היא חוקית במידה והמשכורת מגולמת במשכורת, ויש כאלה הטוענים שזה לא חוקי לעבוד על סמך טיפים. לי אישית אין לי מושג מהי הטענה הנכונה 2 12. כשאין טיפים טובים ביום העבודה המעסיק דואג להשלים לי מכספו 1 13. ברוב המשמרות אני מרוויח יותר משכר מינימום 1

Blue Pencil

New member
זה חלק מהעבודה של היחידה השניה?

אנחנו השנה התחלנו את התוכנית החדשה, ויש לנו את העבודה שנה הבאה, באסה:// אני גם שונאת את המורה לאזרחות[שהוא גם המחנך -כרגע-, אז זה בכלל באסה.] הייתי עונה בשמחה, אבל יצא לי רק לעבוד בתור בייביסיטר עד כה, ככה שקשה לי לענות. אבל בהצלחה שיהיה לכן!:]

tamaguchi girl

New member
אכן כן, זו היחידה השניה ../images/Emo122.gif

והמורה שלי גם ממש מזעזע :| אם שנה הבאה אני אלמד איתו, את הבגרות בכתב אני לא אעבור :S למה לא יכלו לחכות שנה עם כניסת התוכנית החדשה? יחידה 1 באזרחות זה מספיק מבחינתי
[אגב, העבודה לא נוראית ו/או קשה או משהו כזה..פשוט אנחנו כל השנה לא עשינו כלום עם המורה, ובהתראה של שבועיים ומשהו קיבלנו ממנו אימייל עם הנחיות לעבודה ודרישה להגשה עד ה5/7. אז הכל היה נורא לחוץ- כי זה היה בין בגרויות, ולמצוא 4 אנשים שכל אחד ניגש למקצועות אחרים תאריך פנוי להכין את העבודה- זה חתיכת סרט
וכמובן שעזרה כלשהי מהמורה הזה, לא קיבלנו..>>"] תודה רבה ובהצלחה גם לך!

Nakuro

New member
חעחעחע אני עשיתי יחידה אחת באזרחות

באמת שאין לי מושג איך אתם עושים 2, זה מקצוע ככ משעמם ומיותר
וגם בו קיבלתי חרא ציון קיבלתי באנגלית 47...כוסעמק!!!!

למעלה