שאלון נחמד.. תודה לפורום סקרים ושאלונים!

LOLI152

New member
שאלון נחמד.. תודה לפורום סקרים ושאלונים!

מאכל אהוב: שתייה מועדפת: סדרה אהובה: האם אתה אוהב לצחוק על אנשים:? כמה כריות: חיות מחמד: מכונית אידאלית: מוזיקה: להקה אהובה: כמה אחים/אחיות יש לך? מאמין באהבה וירטואלית?: הכרת פעם מישהי באינטרנט ונפגשת איתה? מאמין באהבה ממבט ראשון? מה הדבר שעושה אותך למאושר? מה אתה אוהב לעשות? מקומות בילוי מועדפים? אתה אוהב להיות בבית? אתה נאמן? אתה אוהב ילדים? אתה ותרן או עקשן? אהבה בנויה על 3 מרכיבים בסיסיים, מה הם? המרחק הפיזי כן קובע? אני שונה ממך, תנסה לשנות אותי? ראית אחת שלא מצא חן בעינייך, תתן לה צ´אנס לכבוש את לבך? איזה פתגם אומר לך הרבה? מה המשפט שמאפיין אותך? אתה בחור קנאי? מילים או משפטים שאתה מרבה להגיד: האם אתה מאמין באלוהים? החיים הטובים לדעתך? היחסים עם ההורים טובים? *ברגע זה: לובש: מוזיקה: חושב על: *זה או זה: מועדון/מסיבה פרטית: קפה/תה: שואף לשלמות/לוקח את זה בקלות: חתולים/כלבים: אוכל/ממתקים: קולה/פפסי: *מה/מי היית רוצה? להרוג: לשמוע: להיות כמו: *האחרון סרט אחרון שראית: בקלונוע: בטלוויזיה: במחשב: מספר אחרון שחייגת: דבר אחרון ששתית: דבר אחרון שאכלת: פעם אחרונה שהתקלחת: פעם אחרונה שבכית: פעם אחרונה שחייכת: פעם אחרונה שצחקת: הריח האחרון שהרחת: *האם אתה: מעשן? ישן עם חיות פרווה? מנגן על כלי נגינה? מאמין שיש יצורים חיים אינטלגנטיים על כוכבים אחרים? מאמין בנסים? מגדיר את עצמך כסובלני כלפי אחרים? רואה בשוטרים חברים או אויבים? אוהב אלכוהול? מאמין באסטרולוגיה? מאמין בקסמים? מתפלל? מבקר בבית כנסת? לומד/מתכנן ללמוד באוניברסיטה? מדבר עם זרים שפונים אליך דרך ה-איי סי קיו? חובש כובעים? שונא את עצמך? מביע משאלות מול כוכבים נופלים? אוהב את הכתב יד שלך? מאמין במכשפות? מאמין בשדים ורוחות? נותן אמון בקלות? אוהב לטייל בגשם? אוהב ציניות? מתנשק עם עיניים עצומות? שר במקלחת? *האם יש לך: סודות: חלום שחוזר על עצמו: פירסינג/קעקועים: חוויה אחרונה שחויית: מקצוע שהייתי רוצה לעסוק בו: הדייט המושלם: סרט אהוב: הבן אדם הכי שנוא: הדבר הכי קשור אלי: הכי שונא בעצמי: אוהב בעצמי: לפני המוות מה תבקש?

LOLI152

New member
עונה:)

12:54 מאכל אהוב: מג'דרה! שתייה מועדפת: מים! סדרה אהובה: בקושי רואה טלווזיה, אז נתפשר על חברים. האם אתה אוהב לצחוק על אנשים:? לא ממש. כמה כריות: 1.. למרות שעד לפני כמה זמן זה היה 2. חיות מחמד: כלבה...
מכונית אידאלית: קטנה ונוחה. מוזיקה: רוק ישראלי להקה אהובה: בעיקר זמרים.. אבל נגיד, משינה. כמה אחים/אחיות יש לך?2 אחים. אחד חייל, והשני בן 12. מאמין באהבה וירטואלית? מאמינה.. בערך. הכרת פעם מישהי באינטרנט ונפגשת איתה? לא רק מישהי..אבל כן, יצא לי המון פעמים להכיר אנשים מהאינטרנט ולהיפגש איתם.. אנשים נפלאים! מאמין באהבה ממבט ראשון? לא.. מה הדבר שעושה אותך למאושר? כל דבר, כמעט!
מה אתה אוהב לעשות? להיות עם חברים, ובכללי- לעשות! חחח. מקומות בילוי מועדפים? ים, שבט, בתים של אנשים, הבית שלי, כל מקום שיש בו חברה מצוינת. אתה אוהב להיות בבית? לא ממש. אני מעדיפה להיות פעלתנית בחוץ. אתה נאמן? נאמנה לארצי מולדתי ושפתי
אתה אוהב ילדים? מתה עליהם. אתה ותרן או עקשן? תלוי מתי. לרוב עקשנית. אהבה בנויה על 3 מרכיבים בסיסיים, מה הם? כימיה, חברות, תשוקה המרחק הפיזי כן קובע? על בשרי הרך למדתי בדרך הקשה- קובע. אני שונה ממך, תנסה לשנות אותי? לא. קבלת השונה!
ראית אחת שלא מצא חן בעינייך, תתן לה צ´אנס לכבוש את לבך? ייתכן. אני לא נסגרת. איזה פתגם אומר לך הרבה? ואהבת לרעך כמוך. ! תחשבו עלזה. מה המשפט שמאפיין אותך? האושר מושל בעולם. אתה בחור קנאי? אני לא קנאית.. קצת.. מילים או משפטים שאתה מרבה להגיד: "שוס!" חחח. "קונספט פסול!" או "לחלשים" חח..XD האם אתה מאמין באלוהים? מאמינה.. החיים הטובים לדעתך?החיים נפלאים.:) היחסים עם ההורים טובים? לא משהו. *ברגע זה: לובש: עוד פיג'מה! חח מוזיקה: only sixteen- dr. hook- שיר שמצא אותי יום אחד ומאז התאהבתי. חושב על: המשך היום שלי.. *זה או זה: מועדון/מסיבה פרטית: מסיבה פרטית.. קפה/תה: קפה שואף לשלמות/לוקח את זה בקלות: תלוי במה, חתולים/כלבים: גם וגם! אוכל/ממתקים: תלוי במה שבא.. אבל..ממתקים. קולה/פפסי: קולה! *מה/מי היית רוצה? להרוג: הקם להורגך.. השם להורגו. לשמוע: כל מיני. להיות כמו : עצמי! *האחרון סרט אחרון שראית: בקלונוע: אוהו- זה היה מזמן. בטלוויזיה: לא זוכרת. אני לא רואה טלווזיה. במחשב: וואלס עם באשיר- בשיעור במגמה. אני נגד תוכנות הורדה לא חוקיות. מספר אחרון שחייגת: לידיד ממש טוב דבר אחרון ששתית: מים דבר אחרון שאכלת: שניצל.. חח:D פעם אחרונה שהתקלחת: אתמול פעם אחרונה שבכית: מזמן פעם אחרונה שחייכת: כל רגע! פעם אחרונה שצחקת: אתמול. הריח האחרון שהרחת: טיגון של שניצלים. חח. *האם אתה: מעשן? לא ישן עם חיות פרווה? לא. יש לי 2. שלאחת מהן יש סיפור ממש יפה עם חברים וזה. והשניה מתנה מהקבוצה בצופים. מנגן על כלי נגינה? הייתי רוצה.. גיטרה ופסנתר.. מאמין שיש יצורים חיים אינטלגנטיים על כוכבים אחרים? לא.. מאמין בנסים? אנחנו הנס. מגדיר את עצמך כסובלני כלפי אחרים? חח כן.. רואה בשוטרים חברים או אויבים? חברים.. אוהב אלכוהול? כן.. מאמין באסטרולוגיה? חלקית..-במה שנוח. חח. מאמין בקסמים? מאמינה? לא.. אוהבת- בכיף. מתפלל? לפעמים. מבקר בבית כנסת? רק ביום כיפור או במקרים מיוחדים. לומד/מתכנן ללמוד באוניברסיטה? מתכננת. תקשורת. מדבר עם זרים שפונים אליך דרך ה-איי סי קיו? בכיף.. חובש כובעים? לרוב לא שונא את עצמך? חס וחלילה מביע משאלות מול כוכבים נופלים? לא יצא לי לראות..! אוהב את הכתב יד שלך? לא ממש. אבל זה הכתב יד שלי!
מה לעשות. מאמין במכשפות? לא ממש. מאמין בשדים ורוחות? לא. נותן אמון בקלות?תלוי. לרוב לא. משתדלת. עובדת על זה. אוהב לטייל בגשם? מתה על זה. אוהב ציניות? תלוי מתי. כשזה מתאים כן. מתנשק עם עיניים עצומות? חח לפעמים כן. שר במקלחת? כן! *האם יש לך: סודות: למי אין? חלום שחוזר על עצמו: לא ממש. פירסינג/קעקועים: אני רוצה הליקס.. חוויה אחרונה שחויית: אתמול, טקס השבעה לאחי. "אני נשבע!" זה כזה חזק.:) מקצוע שהייתי רוצה לעסוק בו: תקשורת. יועצת תקשורת. פוליטיקאית. עיתונאית. משהו כזה. הדייט המושלם:- לא משנה , העיקר שאוהבים. סרט אהוב: ברוס הגדול מכולם, שרק, הבן אדם הכי שנוא: לאשונאת. הדבר הכי קשור אלי: הצמידים שעל היד. קשורים חזק. חחחחחח
הכי שונא בעצמי: לא אוהבת לשנוא בעצמי. אבל יש לשפר. אוהב בעצמי: אוהבת!
לפני המוות מה תבקש? לא יודעת.. 13:07

למעלה