שאלון- סתם בשבילי הכיף ולהקפיץ אתכם

שאלון- סתם בשבילי הכיף ולהקפיץ אתכם

*מידת נעליים: כמה סוכר בקפה/תה? * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? * מה סקסי בעיניך? * שומע עכשו מוסיקה? * היום שצריך למחוק מהשבוע- * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? * מלווח או ג'חנון? מתי נגמלת ממוצץ? תי התנשקת בפעם הראשונה? מתי רימית במבחן בפעם הראשונה? מתי שתית אלכוהול לראשונה? מתי הצלחת לעשות בלון ממסטיק בפעם הראשונה? כמה פעמים עברת דירה? מאוהב? דבר נחמד שהיה לך היום: מתי התעוררת היום? ממה את/ה הכי מפחד/ת? הבן אדם הכי לא צפוי: הבן אדם שיכול לגרום לך להישאר ער כל הלילה: תפוצ'יפס או ביסלי? מתמטיקה או ספרות? חיבוק או נשיקה? גיטרה או תופים? השלימו את החסר: השם "דניאל" מזכיר לי את? מה שאני הכי רוצה עכשיו זה? הכי אוהב? חבל ש...? הלוואי והיה לי? אם תרצו? אחרי השאלון אני? (לקוח מלקט שאלונים מפורום סקרים ושאלונים)

YASMINR10

New member
../images/Emo163.gifאנוכי

*מידת נעליים:37 כמה סוכר בקפה/תה?סוכרזית :p * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 6 * מה סקסי בעיניך?טבעונים ושיער ארוך [לבנים] * שומע עכשו מוסיקה?כן * היום שצריך למחוק מהשבוע-מחר * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?כן * מלווח או ג'חנון?מלווח מתי נגמלת ממוצץ?לא זוכרת,אני רק זוכרת לנסענו לנמל וזרקתי אותם למיםXD תי התנשקת בפעם הראשונה?14 וחצי בערך
מתי רימית במבחן בפעם הראשונה?מי זוכר ?P: מתי שתית אלכוהול לראשונה?לא זוכרת מתי הצלחת לעשות בלון ממסטיק בפעם הראשונה?גיל 10 בערך,זה היה מרגש! כמה פעמים עברת דירה?1 מאוהב?קצת דבר נחמד שהיה לך היום:נוער מרצ מתי התעוררת היום?מוקדם מידי :/ ממה את/ה הכי מפחד/ת?מוות הבן אדם הכי לא צפוי:אין לי שמץ הבן אדם שיכול לגרום לך להישאר ער כל הלילה:חברים ממש טובים תפוצ'יפס או ביסלי?תפוצ'יפס! מתמטיקה או ספרות?ספרות!! חיבוק או נשיקה?גם וגם
גיטרה או תופים?תופים השלימו את החסר: השם "דניאל" מזכיר לי את?חבר ממש טוב מה שאני הכי רוצה עכשיו זה?שהעבודה בתנ"ך תכתוב את עצמה. הכי אוהב?אנשים טובים חבל ש...?יש אנשים כל כך אטומים הלוואי והיה לי?כלב אם תרצו?אין זו אגדה P: אחרי השאלון אני?מסיימת את העבודה בתנ"ך

קטרפי

New member
מחר באמת צריך להימחק!../images/Emo98.gif../images/Emo110.gif

(ובתקווה שלא יהיה צורך להגיד את זה גם על הימים שאחריו....
)

קטרפי

New member
מיטאווט לה לה לה../images/Emo110.gif

*מידת נעליים: 42 כמה סוכר בקפה/תה? שתיים * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 0 * מה סקסי בעיניך? בנות נמוכות
* שומע עכשו מוסיקה? לא * היום שצריך למחוק מהשבוע- מחר * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא * מלווח או ג'חנון? ג'חנון מתי נגמלת ממוצץ? אין לי מושג, פשוט זרקתי אותו יום אחד כשההורים שלי דיברו על זה שמתישהו אני אצטרך להפסיק תי התנשקת בפעם הראשונה? בגיל 19 וחצי
מתי רימית במבחן בפעם הראשונה? בכיתה ח, וזו הייתה חתיכת רמאות מוצלחת, ד"א
מתי שתית אלכוהול לראשונה? במסיבת פורים מתי הצלחת לעשות בלון ממסטיק בפעם הראשונה? כמה פעמים עברת דירה? 6 מאוהב? אפשר להגיד דבר נחמד שהיה לך היום: ראיתי סיפור הפרברים וניתקעו לי השירים בראש מתי התעוררת היום? ב12 ממה את/ה הכי מפחד/ת? למות לבד
הבן אדם הכי לא צפוי: מ י ש ה י שמבטלת לי פגישות בערך פעמיים ביום בשבועיים האחרונים
(אבל אני מת עליה
)
הבן אדם שיכול לגרום לך להישאר ער כל הלילה: בדרך כלל אני גם ככה ער כול הלילה
תפוצ'יפס או ביסלי? ביסלי מתמטיקה או ספרות? ספרות, למרות שהייתי גרוע בזה חיבוק או נשיקה? נשיקה, כי היא בד"כ באה ביחד עם חיבוק
גיטרה או תופים? גיטרה השלימו את החסר: השם "דניאל" מזכיר לי את? אפחד מה שאני הכי רוצה עכשיו זה? חיבוק
הכי אוהב? להיות עם א\נשים שאני אוהב חבל ש...? נ נח נחמ נחמן מאומן הלוואי והיה לי? מחברת מוות. (יאגאמי לייט הוא גאון
)
אם תרצו? אין אחרי השאלון אני? ממשיך לעשות דברים שאני לא אמור לעשות במקום לפעול באנונימוס

קטרפי

New member
מחזמר../images/Emo110.gif

זה על שתי כנופיות רחוב שנלחמות אחת בשנייה, והמנהיג לשעבר של אחת החבורות ואחותו של מנהיג החבורה השנייה מתאהבות.

גמאני ../images/Emo9.gif

*מידת נעליים: 36 כמה סוכר בקפה/תה? 8 גדושות
* מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 6 * מה סקסי בעיניך? חבר שלי * שומע עכשו מוסיקה? לילי אלן ,תפסתם אותי על חם (היא אנרכיסטית פמפיסטית דרך אגב פשוט צריך לטבען אותה) * היום שצריך למחוק מהשבוע- אף יום * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא * מלווח או ג'חנון? ג'חנון מתי נגמלת ממוצץ?מעולם לא מצצתי מוצץ, תמיד ירקתי את זה לא ברור לי למה מתי התנשקת בפעם הראשונה? בכיתה ה' מתי רימית במבחן בפעם הראשונה? וואי, כיתה ט' נראה לי מתי שתית אלכוהול לראשונה? ממש לא מזמן
מתי הצלחת לעשות בלון ממסטיק בפעם הראשונה? לקח לי הרבה זמן אני זוכרת אבל לא זוכרת בדיוק מתי כמה פעמים עברת דירה?12 (= מאוהב? ברמות לא הגיוניות
דבר נחמד שהיה לך היום: חיבוק ונשיקה בבוקר/צהריים משהו כזה... מתי התעוררת היום? ב10 ממה את/ה הכי מפחד/ת?מכל דבר קטן אני יכולה הכי לפחד בעולם כל הזמן
הבן אדם הכי לא צפוי: אני
הבן אדם שיכול לגרום לך להישאר ער כל הלילה: ארבל
תפוצ'יפס או ביסלי? במבה מתמטיקה או ספרות? ספרות
חיבוק או נשיקה? תלוי ביותר, אבל אני גברת חיבוק! גיטרה או תופים? פסנתר השלימו את החסר: השם "דניאל" מזכיר לי את? שם פרטי של פסיכיאטר שהיה לי סוג של סיוט עליו לפני איזה שבוע בערך מה שאני הכי רוצה עכשיו זה? להוציא את וכל העגלים המסקנים בקיבוץ אורות המטומטמים מהכלובים הקטנטנים האלו
ושלום וטבעונות-עולמי הכי אוהב? צומי!
חבל ש...? יש כ"כ הרבה סבל והתאכזרות (חח אני נשמעת כמו מלכת יופי שרוצה "שלום עולמי") הלוואי והיה לי? ארבל פה ועכשיו! אם תרצו? תוכלו להיות טבעונים בשנייה
אחרי השאלון אני? כניראה אמשיך לגלוש באינטרנט חיבוק!!!!!

שפוצי

New member
:):)

*מידת נעליים:37 כמה סוכר בקפה/תה?2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם?3 * מה סקסי בעיניך?פגמים * שומע עכשו מוסיקה?כן * היום שצריך למחוק מהשבוע-שני * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?בטח * מלווח או ג'חנון?לא... מתי נגמלת ממוצץ?עוד לא נגמלתי מתי התנשקת בפעם הראשונה?עוד לא התנשקתי מתי רימית במבחן בפעם הראשונה?בכיתה ח' מתי שתית אלכוהול לראשונה?בגיל 15 מתי הצלחת לעשות בלון ממסטיק בפעם הראשונה?ממממ.. כמה פעמים עברת דירה?4 מאוהב?תמיד דבר נחמד שהיה לך היום:היה בילוי עם חברה בירושלים והיה כייף מתי התעוררת היום? 6:17 ממה את/ה הכי מפחד/ת?לחיות נכון הבן אדם הכי לא צפוי:מיש הבן אדם שיכול לגרום לך להישאר ער כל הלילה:כולם:) תפוצ'יפס או ביסלי?אפרופו מתמטיקה או ספרות?מתמטיקה חיבוק או נשיקה?חיבוק גיטרה או תופים?תופים השלימו את החסר: השם "דניאל" מזכיר לי את?עידית מה שאני הכי רוצה עכשיו זה?הזדמנות הכי אוהב?חיוכים חבל ש...?הולכים לאיבוד לפעמים הלוואי והיה לי?גרעיני אבטיח אם תרצו? אני יביא.. אחרי השאלון אני?מאכילה את הכלב

יניצרית

New member
מה לא עושים כדי לא ללמוד למבחן ../images/Emo10.gif

*מידת נעליים: 36/7 כמה סוכר בקפה/תה?1 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 7 * מה סקסי בעיניך? כישרון, צניעות, בנות מלאות עם תלתלים.
* שומע עכשו מוסיקה? לא, השותפים ישנים.. * היום שצריך למחוק מהשבוע- את מחר * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא, רק קפה, כדי אחר כך להרגיש אשמה על זה שאני נותנת יד להמשך הניאו קולוניאליזם ושעבוד אפריקה. * מלווח או ג'חנון? ג'חנון!! מתי נגמלת ממוצץ?התקופה הזו מודחקת, ככה שאני לא באמת יודעת תי התנשקת בפעם הראשונה? 15 וזה היה דוחה בעליל מתי רימית במבחן בפעם הראשונה? בכיתה ד', היה לי ברור שאין טעם לנסות ולשנן את כל מערכת העיכול האנושית בעל פה. זה נראה לי נורא טבעי להחזיק קלסר ופשוט להעתיק כאילו המורה לא קיימת. מתי שתית אלכוהול לראשונה?נראה לי ש16 מתי הצלחת לעשות בלון ממסטיק בפעם הראשונה? בגיל שבו הרגשתי מספיק בטוחה שזה לא יהיה פרחי מצידי? וואלה לא זוכרת כמה פעמים עברת דירה? יותר מידי, 8 שאני מצליחה לזכור כרגע. מאוהב?המממ... דבר נחמד שהיה לך היום: התמודדתי די בהצלחה עם חרדת המבחנים שלי. מתי התעוררת היום?ישנתי שנ"צ עד לפני חצי שעה ממה את/ה הכי מפחד/ת?לאבד את יקיריי
הבן אדם הכי לא צפוי: אין לי אנשים לא צפויים בחיים, כי הלא צפויים שהיו חלק מחיי היו גם לא יציבים במיוחד, ולא היו לי הכוחות להתמודד עם זה. הבן אדם שיכול לגרום לך להישאר ער כל הלילה: המרצה שלי מסתבר.
תפוצ'יפס או ביסלי? אף אחד מהם. זה רעל באריזה שיווקית. מתמטיקה או ספרות? ברור שספרות! בלי רוח מתים מחום. חיבוק או נשיקה? חיבוק מפרק-עצמות גיטרה או תופים? גיטרה השלימו את החסר: השם "דניאל" מזכיר לי את? דניאל, המקסים שלימד אותי לבגרות ולא ידע מה זה שמפו
מה שאני הכי רוצה עכשיו זה? ללכת אליה הביתה ולדבר איתה עד לא ידע הכי אוהב? את עצמי, כי בלי זה אי אפשר באמת לאהוב החוצה חבל ש...? אני נאלצת להבחן באוניברסיטה הלוואי והיה לי? בית משלי, ואזרחות אירופאית אם תרצו? ותדעו להתעלם בחוסר מוסריות משווע מהעם שחי פה, תגלו שזו לא אגדה. אחרי השאלון אני? אוריד לעצמי סטירה שאני לא לומדת וכנראה אתחיל ללמוד ברצינות.

notadeadfish

New member
גמאני חדש כאן!../images/Emo42.gif

*מידת נעליים: כמה סוכר בקפה/תה? לא סוכר לא קפה ולא תה! * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? לצערי יש לי פלאפון
* מה סקסי בעיניך?
* שומע עכשו מוסיקה? מוצרט! * היום שצריך למחוק מהשבוע- כולם? * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? אין לי ארוחות
* מלווח או ג'חנון? בננה
מתי נגמלת ממוצץ? כשהייתי קטן? תי התנשקת בפעם הראשונה? עדיין לא מתי רימית במבחן בפעם הראשונה? ??? מתי שתית אלכוהול לראשונה? לעולם! מתי הצלחת לעשות בלון ממסטיק בפעם הראשונה? איך אני אמור לזכור את זה? כמה פעמים עברת דירה? מאוהב? לא דבר נחמד שהיה לך היום: --- מתי התעוררת היום? לא זוכר? ממה את/ה הכי מפחד/ת? מעצמי? הבן אדם הכי לא צפוי: ? הבן אדם שיכול לגרום לך להישאר ער כל הלילה: קשה לי להאמין שמישהו יכול לגרום לי להשאר ער כל הלילה תפוצ'יפס או ביסלי? תפוח! מתמטיקה או ספרות? מתמטיקה! חיבוק או נשיקה? חיבוק גיטרה או תופים? לא משנה השלימו את החסר: השם "דניאל" מזכיר לי את? מישהו שאני מכיר שמעשן
מה שאני הכי רוצה עכשיו זה? לשתות מים אני צמאאאאאאאאא הכי אוהב? לאכול את פירות הקיץ!! חבל ש...? הציוויליזציה התרחשה הלוואי והיה לי? 10 כלבות נקבות בבית-במיוחד כאלו שהתעללו בהן כדי לשפר להן את החיים! אם תרצו? לא תרצו אחרי השאלון אני? חי כנראה?

למעלה