שאלון
בשביל ההכרות
!

מאיה911

New member
שאלון../images/Emo9.gifבשביל ההכרות../images/Emo203.gif!

מתי פעם אחרונה, ש..... מוזמנים לפרט, וכאלה
אכלת? שתית? שתית משקה אלכוהולי? עישנת? שמעת מוזיקה? קנית דיסק מקורי? התנשקת? שכבת עם מישהו? היית עם מישהו שאתה אוהב? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אמרת למישהו שאתה שונא אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? התקשרת למישהו? התקשרו אלייך? ישנת? היית בעיר אחרת מהעיר שלך? עשית פירסינג? קנית בגד? ראית סרט בקולנוע? הרגשת ממש יפה? אמרו לך שאתה נראה טוב? צפרו לך? התחילו איתך? חיבקת מישהו? לבשת בגד צהוב? היית בהופעה? היית בים? היית בבריכה? נסעת באוטובוס? נסעת באוטובוס לעיר אחרת? נסעת ברכבת? הרגשת בודד? בכית? צחקת? אהבת? דיברת עם מישהו על פולטיקה? היית חולה? לקחת תרופה? היית אצל קרובי משפחה? היו אצלך קרובי משפחה (בבית, התארחו כאילו?)? קראת ספר? הכנת שעורי בית? היית בבית ספר? הקאת? היית ער כל הלילה? הרגשת שלא מבינים אותך?

Chen Shesek

New member
(L)

אכלת? לפני כמה שעות שתית? כנ"ל שתית משקה אלכוהולי? סוכות, שלוק וחצי עישנת? לעולם לא! שמעת מוזיקה? שעה וחצי קנית דיסק מקורי? שבוע שעבר- שבלול התנשקת? לא שכבת עם מישהו? לא היית עם מישהו שאתה אוהב? בזה הרגע! אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? כן אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? כן
התקשרת למישהו? שלשום התקשרו אלייך? גם שלשום ישנת? עד היום בבוקר היית בעיר אחרת מהעיר שלך? היום, ממש לפני כמה שעות חזרתי עשית פירסינג? לא קנית בגד? לפני יותר מדי זמן. ראית סרט בקולנוע? גם כן לפני הרבה זמן. חודש נראה לי. הרגשת ממש יפה? מזמן אמרו לך שאתה נראה טוב? שבוע-שבועיים, נו, סבתא צפרו לך? לא
התחילו איתך? לא חיבקת מישהו? היום לבשת בגד צהוב? לעולם לא! היית בהופעה? סוף אוגוסט היית בים? סוכות היית בבריכה? אוגוסט נסעת באוטובוס? חמישי שעבר נסעת באוטובוס לעיר אחרת? חמישי שעבר נסעת ברכבת? לפני המון זמן. הרגשת בודד? שלשום. בכית? שלשום. צחקת? היום. בעצם כל הזמן D: אהבת? תמיד. דיברת עם מישהו על פולטיקה? חחחחחחחחח אתמול היית חולה? דצמבר (!!) שעבר בצורה רצינית. עכשיו סתם כאב ראש לקחת תרופה? אקמול לפני איזה חודש היית אצל קרובי משפחה? היום היו אצלך קרובי משפחה (בבית, התארחו כאילו?)? שבוע שעבר קראת ספר? היום הכנת שעורי בית? וואי!! כבר שכחתי מה זה היית בבית ספר? ביום האחרון לפני השביתה הקאת? לפני 3 שבועות בערך היית ער כל הלילה? ביום שהקאתי
הרגשת שלא מבינים אותך? לא יודעת

Lady In Blues

New member
עד שאבא יסיים להכין ארוחת ערב...

ספק רציני אם אנשים באמת קוראים את זה
אכלת? לפני 7 שעות. שתית?חצי שעה (?) שתית משקה אלכוהולי? אתמול בערב. עישנת?לפני 5 דקות
שמעת מוזיקה?ברגע זה ממש. קנית דיסק מקורי? ביום שישי. התנשקת?אתמול בערב. שכבת עם מישהו?יותר מידי זמן *ממורמרת* היית עם מישהו שאתה אוהב? רבע שעה ככה. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? הממ... כשהייתי אצל הבסט-פרנד בצהריים. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? אני לא שונאת אנשים. ואם כן, אני משתדלת לא לומר להם את זה. מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?היום. התקשרת למישהו? לפני 3 שעות. התקשרו אלייך? חצי שעה. ישנת? יותר מידי זמן
. סתםסתם, 11 שעות. היית בעיר אחרת מהעיר שלך? חזרתי מת"א לפני חצי שעה. עשית פירסינג? רק הליקס, לפני 3 שנים. קנית בגד? לא זוכרת
ראית סרט בקולנוע? ממש לא זוכרת. האחרון שראיתי היה הסמפסונס, תחשבו מתי הוא יצא... הרגשת ממש יפה? היום. כל הזמן, כשחושבים על זה. אמרו לך שאתה נראה טוב? היום. צפרו לך? ממזמן. ערסים טיפשים. התחילו איתך? אתמול. שוב, ערסים טיפשים. חיבקת מישהו? היום. לבשת בגד צהוב? אף פעם, אני מקווה. אין לי בגדים צהובים. היית בהופעה? אתמול, חמי
היית בים? בחופש. איכס. היית בבריכה? בחופש. כיף
נסעת באוטובוס? יום שני. נסעת באוטובוס לעיר אחרת? שישי שעבר. נסעת ברכבת? כשהייתי בת 6 ככה
הרגשת בודד? שלשום בלילה. בכית? היום. צחקת? היום. אהבת? כל הזמן, את האח הקטן והטיפש שלי
דיברת עם מישהו על פולטיקה? יום שלישי, בתנועה. היית חולה? מיגרנות נחשב? לפני שבועיים. לקחת תרופה? שוב, שבועיים. לא שזה עזר. היית אצל קרובי משפחה? לא זוכרת. היו אצלך קרובי משפחה (בבית, התארחו כאילו?)? הממ... לא מצליחה לזכור כרגע. קראת ספר? היום. הכנת שעורי בית? יום רביעי. היית בבית ספר? אתמול. הקאת? ממזמן. היית ער כל הלילה? חודש שעבר. הרגשת שלא מבינים אותך? הרבה פעמים, אבל אני לא מאשימה אותם. היה ארוך וחסר תועלת. שבוע מקסים לכולכם

../images/Emo9.gif

אכלת? לפני שעה שתית? גם שתית משקה אלכוהולי? מזמן עישנת? היום שמעת מוזיקה? עכשיו קנית דיסק מקורי? ביולי התנשקת? מזמן שכבת עם מישהו? בתולה עדין תרגיעו
היית עם מישהו שאתה אוהב? שלשום אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? היום אמרת למישהו שאתה שונא אותו? היום מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? אתמול התקשרת למישהו? לפני שעה התקשרו אלייך? גם ישנת? אתמול בלילה היית בעיר אחרת מהעיר שלך? היום עשית פירסינג?
קנית בגד? לפני שבועיים ראית סרט בקולנוע? מזמן הרגשת ממש יפה? אמרו לך שאתה נראה טוב? היום צפרו לך? לוזוכרת התחילו איתך? אתמול חיבקת מישהו? אתמול לבשת בגד צהוב? מזמן חח היית בהופעה? באוגוסט היית בים? לפני שבועיים היית בבריכה? פפפפפ..מזמן!!! נסעת באוטובוס? מזמן נסעת באוטובוס לעיר אחרת? לוזוכרת נסעת ברכבת? השבוע הרגשת בודד? מזמן :] בכית? מזמן צחקת? היום אהבת? היום דיברת עם מישהו על פולטיקה? השבוע היית חולה? מזמן לקחת תרופה? שבוע שעבר היית אצל קרובי משפחה? היום היו אצלך קרובי משפחה (בבית, התארחו כאילו?)? לאדעת קראת ספר? איכ הכנת שעורי בית?
היית בבית ספר? מזמן חח הקאת? מזמן היית ער כל הלילה? בחופש הגדול הרגשת שלא מבינים אותך? תמיד

Ronushnush

New member
דיברת איתי על פולטיקה לפני פחות מחצי שעה ../images/Emo6.gif

סוג של בכל אופן

Ronushnush

New member
גם אני יודעת להיות כלבה

אכלת? לפני כשעה, ארוחת ערב :) שתית? שתיתי מה? שתית משקה אלכוהולי? הא!
ברגעים אלה ממש. משעמם לי, ובאמת צריך תירוץ? אז תסלחו לי אם התשובות שלי יצאו מוזרות
עישנת? היום בערב כשהוצאתי את הכלבה היפה שלי. שמעת מוזיקה? עכשיו ותמיד. קנית דיסק מקורי? עבר כבר קרוב לחודש. ובאמת יש מלא שאני צריכה לקנות. התנשקת? שבוע בערך. שכבת עם מישהו? . היית עם מישהו שאתה אוהב? היום עם אמא, נחשב? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא זוכרת כבר. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? הרבה זמן לא מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? היום :) התקשרת למישהו? אתמול התקשרו אלייך? היום ישנת? היום עד 16. היית בעיר אחרת מהעיר שלך? אני לא יוצאת מת"א
עשית פירסינג?
קנית בגד? שבועיים בערך... ראית סרט בקולנוע? המון זמן, לא זוכרת. הרגשת ממש יפה? אף פעם אמרו לך שאתה נראה טוב? היום צפרו לך? אתמול בליווי "תמצצו לי ת'זין" לי ולחברה, נכון מקסים?
התחילו איתך? היום נו חיבקת מישהו? גם היום לבשת בגד צהוב? אני באמת לא יודעת. לפני המון זמן. היית בהופעה? לפני כמעט חודש היית בים? בלילה נחשב? אז לפני שבוע ויומיים היית בבריכה? ממש מזמן לא, לא סובלת בריכות. נסעת באוטובוס? שבוע נסעת באוטובוס לעיר אחרת? עזבו אותי עם העיר אחרת נסעת ברכבת? השאלון הזה מתחיל להציק הרגשת בודד? עכשיו. בכית? היום, אבל רק מבצל
ואם ברצינות,אז שלשום. צחקת? גם היום. אהבת? כל הזמן אני מניחה דיברת עם מישהו על פולטיקה? לפני עשרים דקות היית חולה? חצי שנה לקחת תרופה? אתמול סיימתי שורה של כדורים נגד אלרגיות היית אצל קרובי משפחה? היום אצל אחותי הגדולה היו אצלך קרובי משפחה (בבית, התארחו כאילו?)? מתישהו השבוע קראת ספר? כל ערב הכנת שעורי בית? :| . . מתישהו שנה שעברה אני מניחה היית בבית ספר?לפני שהתחילה השביתה הקאת? בהאנג הרציני האחרון שהיה.. לא כ"כ מזמן היית ער כל הלילה? כל לילה מאז השביתה... הרגשת שלא מבינים אותך? היום כשדיברנו על אבא הזבל ארוך ומתיש :]

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

אכלת? לפני 4 שעות שתית? לפני שעה שתית משקה אלכוהולי? חודשיים עישנת? מה זה חשוב
שמעת מוזיקה? שעה קנית דיסק מקורי? היום קניתי כמה התנשקת? אדלג באלגנטיות לשאלה הבאה
שכבת עם מישהו? או שבעצם לשאלה שבאה אחרי הבאה
היית עם מישהו שאתה אוהב? היום ואתמול אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? היום אמרת למישהו שאתה שונא אותו? לא זוכרת,אבל זה קורה לפעמים מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? היום התקשרת למישהו? לפני שעתיים התקשרו אלייך? לפני שעה וחצי ישנת? ישנתי משלוש וחצי בלילה עד שתיים עשרה וחצי כי דנה עלתה עליי באמצע הלילה
היית בעיר אחרת מהעיר שלך? היום עשית פירסינג? אין לי פירסינגים קנית בגד? חודש בערך ראית סרט בקולנוע? שבוע וחצי הרגשת ממש יפה? לא יודעת
אמרו לך שאתה נראה טוב? אתמול , שני ערסים לוזרים שחשבו שאני אאמין להם שהם זמרים
צפרו לך? לא זוכרת התחילו איתך? אתמול חיבקת מישהו? היום, ואתמול ובעצם כל יום בערך לבשת בגד צהוב? וואי חחחחחחחח לא יודעת היית בהופעה? אתמול
היית בים? חודשיים בערך היית בבריכה? חודשיים גם נסעת באוטובוס? היום נסעת באוטובוס לעיר אחרת? היום נסעת ברכבת? לפני שבועיים הרגשת בודד? תמיד יש איזו דקה ומעלה ביום שאני מרגישה ככה, אבל זה לא מיוחד בכית? בכיתי מצחוק היום
אבל בכי בכי נראה לי שלפני הרבה זמן. צחקת? כלללללללללללל היום ואתמול.....היה לי פשוט כיף! אהבת? אני אוהבת תמיד דיברת עם מישהו על פולטיקה? חחחחחחחח מעולם לא היית חולה? לפני הרבה מאד זמן לקחת תרופה? כנ"ל היית אצל קרובי משפחה? 4 חודשים היו אצלך קרובי משפחה (בבית, התארחו כאילו?)? אתמול קראת ספר? לפני שבוע הכנת שעורי בית? מעולם לא
היית בבית ספר? לפני שהתחילה השביתה הקאת? לא מזמן היית ער כל הלילה? בימים האחרונים הרגשת שלא מבינים אותך? שוב, זה קורה דיי הרבה...אבל לא בצורה קריטית שאי אפשר להתמודד איתה. לילה טוב לכולם ולא לשכוח לשרשר לחמי מזל טוב

A t z a

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo80.gif

תקשיבי אני לא מפסיקה לצחוק את שקרנית
!!! את זאת שהערת אותנו עם הפיפי המעפן שלך באיזה 11 בלילה!!!!!11

Oyster Girl

New member
מה אני אעשה שאתם מפעילים אזעקה../images/Emo6.gif

את ילדה חולה
ואת גם גרועה בשש בש

A t z a

New member
אסור לקלל על גבי הפורום?../images/Emo9.gif../images/Emo80.gif

אני קורעת אותך בששבש,חמודה שלי
אל תתני לפוקס האחרון של אתמול להטעות אותך.... עכברוש שכמותך. מעכשיו הויכוח הזה העובר למסן
.

A t z a

New member
גם ככה משעמם אימים../images/Emo80.gif

אכלת? לפני...רגע....7 שעות בערך..ובאלי להקיא עדיין שתית? כנ"ל שתית משקה אלכוהולי? שבוע ככה... שמעת מוזיקה? מקודם קנית דיסק מקורי? ממ..חודש בערך
היית עם מישהו שאתה אוהב? חצי שעה אחורה אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? היום אמרת למישהו שאתה שונא אותו? לא זוכרת מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? היום התקשרת למישהו? היום התקשרו אלייך? היום ישנת? היום בבוקר לפני שמיכל הכאפות העירה אותי#@Q%@$^ היית בעיר אחרת מהעיר שלך? לפני 5 שעות עשית פירסינג? לפני שנה פחות חודש בדיוווווווווווווווווווווקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק!!!!!!!!!!!!!!!
קנית בגד? לפני מממ שלושה ימים ראית סרט בקולנוע? חחחחחח עם מיכל לפני..לא זוכרת,חודש הרגשת ממש יפה? אלוהים זוכר אמרו לך שאתה נראה טוב? אתמול צפרו לך? אם זה כי עשיתי עבירה,זה נחשב? התחילו איתך? אתמול חיבקת מישהו? לפני חצי שעה לבשת בגד צהוב? ממממממממ לפני כמה ימים,גופית פיג'מה של דונאלד דאק
היית בהופעה? אתמול בערב
היית בים? לפני שבוע וחצי או שבועיים היית בבריכה? לפני חודשיים בדיוק נסעת באוטובוס? לפני 5 שעות נסעת באוטובוס לעיר אחרת? ^ נסעת ברכבת? מממ ב26.6.07,נסעתי להופעה בכפ"ס הרגשת בודד? היום בכית? מתישהו השבוע צחקת? לפני חצי שעה
דיברת עם מישהו על פולטיקה? בזה הרגע אני חופרת עם רוני והוד על זה,בערך היית חולה? חודשיים לקחת תרופה? ממ..אני נגד היית אצל קרובי משפחה? אתמול היו אצלך קרובי משפחה (בבית, התארחו כאילו?)? לפני 100 שנה ככה קראת ספר? אתמול הכנת שעורי בית? חחחחחחחחח היית בבית ספר? ממש אני זוכרת משהו מלפני השביתה. הקאת? חודשיים היית ער כל הלילה? לפני כמה ימים הרגשת שלא מבינים אותך? כל הזמן?

gray star

New member
../images/Emo183.gif

מתי פעם אחרונה, ש..... מוזמנים לפרט, וכאלה אכלת? לפני כמה שעות שתית?גם אבל פחות שתית משקה אלכוהולי? בטח את היין של הקידוש בפסח עישנת?לעולם שמעת מוזיקה? חצי שעה קנית דיסק מקורי? בהופעה של חמי ב-26 היית עם מישהו שאתה אוהב? לפני כמה שעות אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא אמרת למישהו שאתה שונא אותו?לא מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?לפני כמה ימים התקשרת למישהו?שעה נראה לי התקשרו אלייך? כמה שעות ישנת? עד צהרי היום היית בעיר אחרת מהעיר שלך? יום שישי עשית פירסינג? חורים באזניים נחשב? קנית בגד?שבוע שעבר נראה לי ראית סרט בקולנוע? חודש הרגשת ממש יפה? לא.. אמרו לך שאתה נראה טוב? לפני כמה ימים צפרו לך? לא התחילו איתך? לא חיבקת מישהו? לא לבשת בגד צהוב? לא זוכרת היית בהופעה? ביולי היית בים? נראה לי שלפני שנה היית בבריכה? יותר משנה נסעת באוטובוס?יום שישי נסעת באוטובוס לעיר אחרת?כנ"ל נסעת ברכבת? אהה.. ביולי הרגשת בודד? תמיד לסירוגין בכית? יום חמישי או יום רביעי צחקת? כמה שעות דיברת עם מישהו על פולטיקה? לא זוכרת היית חולה? לפני המוווון זמן.. אני לא זוכרת אפילו, בטח כמה שנים... לקחת תרופה? ויטמין נחשב? היית אצל קרובי משפחה? נראה לי ששבועיים היו אצלך קרובי משפחה (בבית, התארחו כאילו?)? לא בתקופה האחרונה קראת ספר? חודש הכנת שעורי בית? שבוע וחצי היית בבית ספר? שבוע וחצי (לא קשור בכלל בכלל) הקאת? כמה שנים :/ היית ער כל הלילה? בטח השנה מתישהו הרגשת שלא מבינים אותך? לפעמים קורה

gray star

New member
אהה לא לא!!

הדיסקים האחרונים: צ'ייקובסקי (2), נעימות לבלט(1), דיוידיים של יצירות בלט שונות(4) ועוד שלושה שונים לחלוטין לאדם מיוחד.
באוגוסט

Peeeach

New member
אני עונה! לא נותנים לי יחס פה בכלל..

אכלת? לפני כמה דקות פתית :D שתית? לפני כמה דקות יחד עם הפתית נס עם 595995 סוכר חחח שתית משקה אלכוהולי? בירה נחשב? שלשום.. ואם הכוונה לוודקה וכאלה אז אני הפסקתי עם זה. עישנת? אתמול שמעת מוזיקה? עכשיו [: קנית דיסק מקורי? אממ שבוע שעבר 2 פירל ג'ם וברי סחרוף. התנשקת? מידע חסוי. חח סתם אממ.. שבוע? שכבת עם מישהו? בתולה היית עם מישהו שאתה אוהב? אתמול [: אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? כל הזמן [: אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כל הזמן [: מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? כל הזמן[: חחח סתם אממ... אתמול ניראלי התקשרת למישהו? אתמול התקשרו אלייך? אתמול ישנת? היום חח היית בעיר אחרת מהעיר שלך? אממ... ואי הרבה זמן לא יצאתי מהזבאללה.. עוד מעט ניראלי לת"א עשית פירסינג? אממ מזמן .. סמיילי קנית בגד? אממממ לא זוכרת חח ראית סרט בקולנוע? הרבה זמן שלא השית את זה הרגשת ממש יפה? אממ היום בבוקר אבל לא "ממש" אמרו לך שאתה נראה טוב? אתמול
צפרו לך? חחח שלשום
התחילו איתך? נו דיי אתם מביכים כברררררר חיבקת מישהו? אתמול לבשת בגד צהוב? לא זוכרת חח היית בהופעה? אממ... מזמן =\
היית בים? חורף. היית בבריכה? חורף. (שונאת ברכות) נסעת באוטובוס? כל הזמן.. נסעת באוטובוס לעיר אחרת? לא זוכרת נסעת ברכבת? לא מזמן למפגש פורום בת"א הרגשת בודד? עכשיו חחחח בכית? אמממ שלשום עם החתולה צחקת? כל הזמן אהבת? כל הזמן דיברת עם מישהו על פולטיקה? אממ לא אבל קראתי עכשיו ת'עיתון היית חולה? טפו טפו טפו לקחת תרופה? אקמולי... היית אצל קרובי משפחה? שישי שעבר אני חושבת היו אצלך קרובי משפחה (בבית, התארחו כאילו?)?חחחח אמממ לא זוכרץ קראת ספר? הרבה זמן שלא.. הכנת שעורי בית? שביתה [: היית בבית ספר? -"- הקאת? מסטולה לפני מליאן זמן היית ער כל הלילה? אתמול שלשום לפני \= שונאת שזה קורה נהרס כל היום הרגשת שלא מבינים אותך? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחXD נזכרתי המשהו מצחיק. אבל אממ כל הזמן מסתבכות לי המילים חחחחח ואז לא מבינים אותי XD זה לא בשליטה.

יחס... את מעדיפה חילוק ארוך/שבר/נקודותיים?

בבקשה, בעיות יחס מהחוברת מתמטיקה של בת דודה שלי: טוב, צוחק, אבל באמת... לא שאלת משהו שאפשר להגיב עליו או לתת לו יחס :) בכל מקרה, היי וכאלה

למעלה