שאלון
.

שאלון../images/Emo9.gif.

בגלל שאנלא מכירה פה אפחד הראשתי לשים פה שאלון. אז תענו [= שם: תאריך לידה: מקום מגורים: שיר אהוב: סרט אהוב: תוכנית טלוויזיה אהובה: אמן אהוב: יום אהוב בשבוע: דיסק אהוב: תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת? האם אי פעם שתית אלכוהול? האם אי פעם לקחת סמים? האם אי פעם עברת על החוק? האם אי פעם נשבר לך הלב? האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? האם אי פעם בכית על מישהו? האם אי פעם בכית על מישהי? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? האם אי פעם שיקרת? יש\אין חבר: גובה: מידת נעלים: פריסינג: קעקועים: ב24 שעות האחרונות בכית? ב24 שעות האחרונות צחקת? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? ב24 שעות האחרונות קנית משהו? בימים אלו אתה מאוהב? הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי: האדם האחרון שדיברתי איתו ברשת: המקום האחרון שהייתי בו: הסטיה שלי היא: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? האם צחקת על מישהו בעל מום? האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? תרמת פעם לקבצן? האם גנבת משהו במכולת? יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אכלת משהו לא כשר? אתה שומר כשרות? שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? הפרת הבטחה שהבטחת? השתכרת עד אבדן חושים? מה צבע החדר שלך? באיזה בושם אתה משתמש? אתה אוהב לענוד תכשיטים? מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף/ת? כשאת/ה אומר/ת אני אוהב/ת אותך את/ה מתכוון/ת לזה? איפה את/ה רוצה פירסינג? אם היית מוצא/ת מיליון שקל מה היית עושה בו? פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: יש לך חברים בפורומים? מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה את עושה עכשיו? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? מה הדיסק האחרון ששמעת? מה החלום שלך? האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? שאבת אבק בלי שביקשו ממך? בנית טירה מחול? היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? היית בחקירה משטרתית? ומשהו קטן לסיום: שימו תמונה, איזה שבאלכםP; *שאלון שנגנב מפורום גאווה צעירה <ולא אנלא לסבית^^>.

יאללה עונה

שם:יעל תאריך לידה: מקום מגורים:ת"א שיר אהוב:יש הרבה,שיר שבא אחרי המלחמה,ילדים של החיים,סע לאט, עוף גוזל סרט אהוב:ריקוד מושחט תוכנית טלוויזיה אהובה:חברים אמן אהוב:אריק איינשטין,שלמה ארצי ויהודית רביץ יום אהוב בשבוע:שישי דיסק אהוב:יש הרבה תאריך אהוב:אין כזה האם אי פעם עישנת?סיגריות?ברור,אני מעשנת מודה באשמה האם אי פעם שתית אלכוהול?ברור,לא שאני מתה על זה האם אי פעם לקחת סמים?לא!!!!!!!! האם אי פעם עברת על החוק?חציתי באדום מעבר חצייה(זה נחשב לא?) האם אי פעם נשבר לך הלב?כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן,הייתי חייבת ללכת לארוע משפחתי שממש לא רציתי ללכת אליו האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב?לא נראה לי האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כן האם אי פעם שיקרת?כמו כולם,לא?למרות שאני משתדלת שלא יש\אין חבר:אין גובה:1.75 מידת נעלים:39 פריסינג:יש,בלשון קעקועים:יש 2 ב24 שעות האחרונות בכית?לא ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?לא נראה לי ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו?כן בימים אלו אתה מאוהב?לא לצערי הדבר שהכי קשה לך איתו:לא להות מאוהב
מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?לא חשבתי על זה האדם האחרון שהתקשר אלי:אמא שלי האדם האחרון שדיברתי איתו ברשת:בת דודה שלי המקום האחרון שהייתי בו:בחנות הסטיה שלי היא:לא עולה לי עכשיו הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים:אהבה תכונה טובה שלי:רגישות תכונה רעה שלי:רגישות ייתר האם פרצת לאייסיקיו של מישהו?לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום?בעברי הרחוק ואני מבקשת סליחה על כך האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה?מורה?תזכירו לי...זה בבית ספר לא? עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש?יכול להיות,לא שזכור לי תרמת פעם לקבצן?נראה לי,אני לא בטוחה האם גנבת משהו במכולת?לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך?
אכלת משהו לא כשר? הרבה מאוד פעמים,שאני אפרט?טב נו...אכלתי חזיר,אכלתי כריש וזהו נראה לי... אתה שומר כשרות? תקראו את התשובה לשאלה שלפני ,נראה לי שזה עונה על השאלה הזו. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? בטוח,לא שזכור לי כרגע השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? קרם באיזה בושם אתה משתמש? יש כמה אתה אוהב לענוד תכשיטים? לפעמים מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? עבדתי על חבר לשעבר שלי באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? זה לא עיניין של גיל אלא עיניין של הרגשה מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?חודש חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת?היום שתית משקה אלכוהולי? לא זורת השתכרת?לא זוכרת שכבת עם מישהו/י?חודש היית במועדון? מזמן לבשת חצאית? מזמן קנית בגד? מזמן אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? מזמן הקדישו לך שיר?לפני 4 שנים החבר לשעבר שלי כתב לי שיר מקסים שיפרו לך את המצב רוח?
היום: באיזו שעה התעוררת? 9:30 לערך מה/מי העיר אותך?השכנה שהחליטה לדבר בטלפון ושכמובן כל השכונה תשמע את השיחה שלה מה היה הדבר הראשון שאמרת? קיללתי אותה מה היה הדבר הראשון ששמעת? את השיחה המטופשת שלה מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה אכלת? הרבה דברים איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?
יש לך פלאפון?יש מישהו בימיינו שאין לו פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברים/אמא איזה צלצול יש לך? סתם רינגטון שיים בפלא איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של נוף חורפי(אני מתה על החורף) אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף/ת? תלוי איזה כשאת/ה אומר/ת אני אוהב/ת אותך את/ה מתכוון/ת לזה? כן איפה את/ה רוצה פירסינג? יש י אחד בלשון וזה מספיק לי לבנתיים. אם היית מוצא/ת מיליון שקל מה היית עושה בו? הרבה מאוד דברים פורום אהוב:אריק איינשטין ברור באיזה פורומים את כותבת:אריק איינשטיין ועוד כמה יש לך חברים בפורומים? חברים לפורומים.לא חברים שני בקשר איתם מחוץ להם מי האדם האחרון שדיברת איתו? אחי מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון הארוך הזה,כאילו דא... את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?לא מה את/ה שומע/ת? לא שומעת מה הסרט האחרון שראית? סרט מקסים,לא זוכרת את השם שלו,זה היה בTV שבוע שעבר מה התוכנית האחרונה שראית? חדשות מה הדיסק האחרון ששמעת? פסקול הסרט שיער מה החלום שלך?יש לי הרבה האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך?לא שזכור לי בנית טירה מחול?בילדותי היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?היום סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא זכור לי היית בחקירה משטרתית?לא מה זהו?כל כך קצר...

porky169

New member
אני../images/Emo134.gif

שם:ניר תאריך לידה:6.8.88 מקום מגורים:גינתון(אם אתם לא יודעים איפה זה סימן שאתם בסדר
) שיר אהוב:כל שיר של כוורת/דני סנדרסון וגידי גוב סרט אהוב:וואלה אין משהו מיוחד תוכנית טלוויזיה אהובה:פרפר נחמד
אמן אהוב:דני סנדרסון וגידי גוב יום אהוב בשבוע:אין כזה דיסק אהוב:דרך ארץ של גידי גוב תאריך אהוב:6.8 האם אי פעם עישנת?ממש לא האם אי פעם שתית אלכוהול?ממש לא האם אי פעם לקחת סמים?ממש לא האם אי פעם עברת על החוק?לא האם אי פעם נשבר לך הלב?כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן רק שאני לא זוכר כרגע האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן האם אי פעם בכית על מישהו?לא האם אי פעם בכית על מישהי?לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב?לא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כן רק שלא יצא מזה כלום האם אי פעם שיקרת?כן יש\אין חבר:אין גובה:1.55 מידת נעלים:43 פריסינג:ממש לא! קעקועים:ממש לא! ב24 שעות האחרונות בכית?לא ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?אני עושה כרגע
ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?כן עם אחותי ב24 שעות האחרונות קנית משהו?לא בימים אלו אתה מאוהב?כן הדבר שהכי קשה לך איתו:זה לא לפורום מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?לא יודע האדם האחרון שהתקשר אלי:וואלה לא זוכר האדם האחרון שדיברתי איתו ברשת:חבר שלי המקום האחרון שהייתי בו:הקניון הקרוב הסטיה שלי היא:זה גם לא לפורום(אם אני אספר את זה פה תחשבו שאני משוגע) הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים:יש הרבה תכונה טובה שלי:אני נחמד לאחרים תכונה רעה שלי:יש הרבה האם פרצת לאייסיקיו של מישהו?לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?לא האם צחקת על מישהו בעל מום?לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה?לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? לא האם גנבת משהו במכולת?לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך?לא אכלת משהו לא כשר?כן אתה שומר כשרות?לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה?כן הפרת הבטחה שהבטחת?אולי השתכרת עד אבדן חושים?לא מה צבע החדר שלך?צהוב באיזה בושם אתה משתמש?לא משתמש אתה אוהב לענוד תכשיטים?שעון נחשב?
מהו הדבר הרשע ביותר שעשית?לא זוכר באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?15 מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?בגלגול הקודם
חיבקת מישהו/י?לא זוכר מישהו/י חיבק/ה אותך?לא זוכר עישנת?אף פעם! שתית משקה אלכוהולי?אף פעם השתכרת?אף פעם שכבת עם מישהו/י?אף פעם היית במועדון?אף פעם לבשת חצאית?מה השאלה הזאת??? קנית בגד?אני לא קונה קונים לי
אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"?לא אמרתי הקדישו לך שיר?אף פעם שיפרו לך את המצברוח?לא זוכר היום: באיזו שעה התעוררת?8 בגלל שהעירו אותי אבל בדרך כלל ב12:00 מה/מי העיר אותך?אמא שלי מה היה הדבר הראשון שאמרת?"מה" מה היה הדבר הראשון ששמעת?את אמא שלי מה היה השיר הראשון ששמעת?מה מי מו של גידי גוב מה אכלת?חביתה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?לא זוכר יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה?לאף אחד איזה צלצול יש לך?הגלשן שלי של סנדרסון איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?הירח אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף/ת?שונאי ריאליטי כשאת/ה אומר/ת אני אוהב/ת אותך את/ה מתכוון/ת לזה?.... איפה את/ה רוצה פירסינג?בשום מקום אם היית מוצא/ת מיליון שקל מה היית עושה בו?כל מיני פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת:תשובה בחתימה שלי יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו?לא זוכר מה את עושה עכשיו?עונה על השאלות שלך
את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?לא מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית?מת לצעוק4 מה התוכנית האחרונה שראית? מוצ"ש מ1991 מה הדיסק האחרון ששמעת?לא זוכר מה החלום שלך?לא משו מיוחד האם אי פעם...\ הרגשת שאתה עומד למות?כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?כן שאבת אבק בלי שביקשו ממך?לא בנית טירה מחול?לא היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?כן נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא היית בחקירה משטרתית?לא

look away

New member
../images/Emo26.gif

תאריך לידה:5.10 מקום מגורים:ירושלים שיר אהוב:יש הרבה. סרט אהוב:בעיקר קומדי אין משהוא ספציפי. תוכנית טלוויזיה אהובה:אלופה,קרוב לוודאי ועוד.. אמן אהוב:אריק אינשטיין,איתי פרל,עברי לידר ,אביב גפן ועוד. יום אהוב בשבוע:זה תלוי. דיסק אהוב:יש הרבה. תאריך אהוב:היום הולדת שלי. האם אי פעם עישנת?אף פעם האם אי פעם שתית אלכוהול?כן האם אי פעם לקחת סמים?לאאאאאאאאא האם אי פעם עברת על החוק?לאאא האם אי פעם נשבר לך הלב?לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?אולי האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב?לא חושבת האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?פעם וכן האם אי פעם שיקרת?לא יש\אין חבר:אין פריסינג:אין קעקועים:אין ב24 שעות האחרונות בכית?לא ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו?כן בימים אלו אתה מאוהב?לא הדבר שהכי קשה לך איתו:אין מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?שאלה קשה. האדם האחרון שהתקשר אלי:חסוי האדם האחרון שדיברתי איתו ברשת:חסוי המקום האחרון שהייתי בו:עבודה: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים:משפחה האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום?לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא חח עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן תרמת פעם לקבצן? אולי האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? =\ אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? לפעמים. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? ללא הפרת הבטחה שהבטחת? לא השתכרת עד אבדן חושים? לא אתה אוהב לענוד תכשיטים? לפעמים מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא עשיתי באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?18+ מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?מזמן חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת?אף פעם שתית משקה אלכוהולי? לפני שבוע. השתכרת?לא היום: באיזו שעה התעוררת? 10 בבוקר מה/מי העיר אותך?אמא מה היה הדבר הראשון שאמרת? טוב מה היה הדבר הראשון ששמעת? קומי... מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה אכלת? מרק טעים. יש לך פלאפון? למי אין? איזה צלצול יש לך? שיר אהבה פשוט של איה כורם איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של לב עם חץ מצוייר על חול אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף/ת?אין לי מושג. כשאת/ה אומר/ת אני אוהב/ת אותך את/ה מתכוון/ת לזה?בדרך כלל כן איפה את/ה רוצה פירסינג? בפופיק. אם היית מוצא/ת מיליון שקל מה היית עושה בו?חוסכת פורום אהוב:אריק אינשטיין יש לך חברים בפורומים?כן מה את עושה עכשיו? עונה לשאלון את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?רגעים של אריק איינשטין מה התוכנית האחרונה שראית? קרוב לוודאי מה הדיסק האחרון ששמעת? רגעים של אריק איינשטין האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך?לא בנית טירה מחול?לא היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא היית בחקירה משטרתית?לא ומשהו קטן לסיום: שימו תמונה, איזה שבאלכםP;

Paranoid Eyes

New member
אני

שם:סיון תאריך לידה:9/10 מקום מגורים: מרכז שיר אהוב: אני אגיד מה אני שומעת עכשיו.. כי יש הרבה שירים אהובים.. החלונות הגבוהים-כל השבוע לך. סרט אהוב: לב אמיץ/רקוויאם לחלום/התפוז המכני... "החומה" אהממ רשימה ארוכה באמתחתי. תוכנית טלוויזיה אהובה: נממנ.. לא יודעת. אמן אהוב: יום אהוב בשבוע:שני דיסק אהוב:נו זה קשה! תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת?כן האם אי פעם שתית אלכוהול?כן האם אי פעם לקחת סמים?לקחת? לא.. לעשן.. איזה פעם פעמיים. האם אי פעם עברת על החוק?כנראה. האם אי פעם נשבר לך הלב?כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?לא ממש האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב?לא שידוע לי האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כן האם אי פעם שיקרת?כן, אבל נו.. יש נסיבות מקלות. יש\אין חבר:אין גובה:1.58 מידת נעלים:39 פריסינג:באף קעקועים:תמונה מצורפת ב24 שעות האחרונות בכית?לא ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו?כן בימים אלו אתה מאוהב?לא הדבר שהכי קשה לך איתו:שקט מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?מישהו עם כסף שאני אוכל להגשים חלומות שמה לעשות צורכים כסף. האדם האחרון שהתקשר אלי:ידיד שלי האדם האחרון שדיברתי איתו ברשת: אהממ גם ידיד, אבל אחר. המקום האחרון שהייתי בו: מסעדה ביפו.. (אין היום מי שיעשה קידוש אבל כבר נסענו אני ואמא למסעדה) הסטיה שלי היא:סודי הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים: תכונה טובה שלי:its for me to know and 4 you to find out תכונה רעה שלי:כנ"ל האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? כן שששש האם צחקת על מישהו בעל מום?לצערי כן.. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? נדמה לי.. אבל סיימתי תיכון לפני 7 שנים. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן תרמת פעם לקבצן? בטח!ויש לי אפילו אחלה סיפור על זה. האם גנבת משהו במכולת? לא שזכור לי יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אני מאמינה שכן.. משפחה אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? משתדלת שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן יש מצב השתכרת עד אבדן חושים? כן מה צבע החדר שלך? לבן, עם תקרה בצבע תכלת באיזה בושם אתה משתמש? לא משתמשת בעיקרון, אבל לפעמים 212 או רושאס של הגברים גרררר אתה אוהב לענוד תכשיטים? כמה שפחות. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? הציניות שלי , טוענים שהיא עושה אותי רעה.. לכו תדעו. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? כל אחד מתי שהוא מוכן, אבל כל עוד ובתנאי שהוא מוכן לזה ויודע מהן ההשלכות. מתי הייתה הפעם האחרונה התנשקת?חודש? חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת?היום שתית משקה אלכוהולי? שבועיים השתכרת?כמה חודשים טובים שכבת עם מישהו/י?שששששששששששש לא מדברים פה שוק שחור! היית במועדון? חודשיים לבשת חצאית? מכנסיים זה הדבר! קנית בגד? חצי שנה אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לפני חודש וחצי.. לפני שאני וחברה שלי חתכנו סופית..(לא לא לסביות) הקדישו לך שיר?האמת? לפני שבוע.. הקדישו לי את אנג'י של הסטונס..
מתה על השיר הזה. שיפרו לך את המצברוח? באותו יום של ההקדשה. היום: באיזו שעה התעוררת? 6:30 מה/מי העיר אותך?הפלאפון. מה היה הדבר הראשון שאמרת? סאמק מה היה הדבר הראשון ששמעת? איזה שיר ברדיו מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה אכלת? אהממ אכלתי רק ב14:00 תפוצי'פס.. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שאין לי כח לנסוע ללימודים. יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? ידיד שלי עידן איזה צלצול יש לך? סמוק און דה ווטר של דיפ פרפל. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? איזה תמונה שחברה צילמה בכנרת.. שקיעה.. וילד משחק ברגע.. משהו יפה. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף/ת? לא כשאת/ה אומר/ת אני אוהב/ת אותך את/ה מתכוון/ת לזה? תמיד איפה את/ה רוצה פירסינג? בגבה אם היית מוצא/ת מיליון שקל מה היית עושה בו? נותנת להורים שלי שישלמו את כל החובות, משלמת את החובות שלי, ובשאר.. טיול בחו"ל.. קונה בית.. פורום אהוב:20 פלוס, מלחמת המינים.. ועכשיו אולי הפורום הזה חחח באיזה פורומים את כותבת:כנ"ל יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? עינב.. מ20+ מה את עושה עכשיו? עונה לפאקינג סקר הזה ומחכה לספיישל רוג'ר ווטרס בערוץ 2 את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?כן מה את/ה שומע/ת? רוקפור-כעס מה הסרט האחרון שראית? וואלה.. אהממ היום.."מועדון הגולגלות 3" מה התוכנית האחרונה שראית? מועדון הלילה.. עכשיו. מה הדיסק האחרון ששמעת? atom heart mother של פינק פלויד. מה החלום שלך? סודי האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?
שאבת אבק בלי שביקשו ממך?כן חחחחחח בנית טירה מחול?ברור!!!! היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא שזכור לי. היית בחקירה משטרתית?לא ומשהו קטן לסיום: שימו תמונה, איזה שבאלכםP; אני לא בודקת שגיאות דפוס עכשיו.. או אם פספסתי שאלות! אז תתמודדו P: או הנה התחיל הספיישל רוג'ר ווטרסססס
שימו ערוץ 2!! ובתמונה הקעקוע, זה ציור שידיד שלי צייר.

Paranoid Eyes

New member
כן קלטתי את זה חח

עכשיו תגידי את האמת, נכון שלא קראת כלום מהשאלון שלי?:)

blackwish

New member
החומה../images/Emo99.gif

אני אוהבת את הסרטים שלך(זה הסרטי בוידאם שלי). פייר, קצת התאכזבתי מהספיישל ווטרס, היה קצר מידי
התחלתי לענות על השאלון אבל השאלות מפדחות וחושפות מידי

Paranoid Eyes

New member
סתם חרטה ספיישל

ואם לא ידעת.. היה מאתמול ב1 בלילה עד 5 בבוקר.. ספיישל פינק פלויד מרתון..:) בגלי צה"ל היה מדהים. בכולופן תעני על השאלון זה לא יפה!

blackwish

New member
נמ אני לא נכנעת למוסכמות פולניות

+
עניתי על השני אבל תפוז מחק אותו
אח"כ
אז הוא היה בגל"צ?
ידעתי שיש ספיישל פשוט לא ידעתי איפה
. אולי היו שידורים חוזרים או שאפשר לשמוע באתר שלהם. היה גם ב88 אתמול בצהריים, שמעתי רק את הסוף כי עבדתי ואז אבא סחב אותי לקניות שישי
שזה אומר להתקע על כל עגבנייה שעה, נו פולני.

willo1

New member
אני../images/Emo13.gif

שם: שירן תאריך לידה:4.4.88 מקום מגורים:קרית אונו שיר אהוב: בלתי אפשרי לבחור אחד, זה גם משתנה מתקופה לתקופה. תוכנית טלוויזיה אהובה:queer as folk אמן אהוב:יהודה פוליקר
יום אהוב בשבוע:ראשון
דיסק אהוב:ההופעה מקיסריה של פוליקר תאריך אהוב: הממ 4.4
האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? אני מניחה שכן
האם אי פעם נשבר לך הלב? כן
האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן
האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? אוהו כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כן, ואני עושה את זה גם עכשיו
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן
האם אי פעם שיקרת? כן יש\אין חבר: יש גובה: לא בדקתי מידת נעלים:40 פריסינג: נוט קעקועים:נוט ב24 שעות האחרונות בכית? כמעט ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו?לא בימים אלו אתה מאוהב?
מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אף אחד. ממש אף אחד האדם האחרון שהתקשר אלי: חבר טוב האדם האחרון שדיברתי איתו ברשת: חברה המקום האחרון שהייתי בו: בים בת"א הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים:מוזיקה האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? ממש לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? אף פעם האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? מול כל השכבה
אבל הגיע לה
עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? עזרתי אולי לילדים לחצות את הכביש תרמת פעם לקבצן? אכן האם גנבת משהו במכולת? מעולם לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? כן אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא, אני באמת צריכה לנסות את זה
הפרת הבטחה שהבטחת? לא שזכור לי השתכרת עד אבדן חושים? ממש לא מה צבע החדר שלך? לבן באיזה בושם אתה משתמש? לא זוכרת את השם
אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? הממ סיננתי אנשים בפלאפון?
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? אין גיל לזה. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? לפני יומיים חיבקת מישהו/י? כנ"ל מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת? -- שתית משקה אלכוהולי? -- השתכרת?-- שכבת עם מישהו/י?-- היית במועדון? -- לבשת חצאית? לפני הממ כמה ימים הקדישו לך שיר? לפני יומיים שיפרו לך את המצברוח? לפני כמה שעות היום: באיזו שעה התעוררת?12 וחצי מה/מי העיר אותך? אבא מה היה הדבר הראשון שאמרת? "מה?" מה היה הדבר הראשון ששמעת? דפיקה בדלת מה היה השיר הראשון ששמעת? שיר של עוזי חיטמן
מה אכלת? סלט איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? משהו שחבר שלי אמר לי יש לך פלאפון? שניים למי אתה מתקשר הכי הרבה? לחבר טוב איזה צלצול יש לך? באחד "הצל ואני" של פוליקר, בשני "בשנה הבאה" של אהוד מנור איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של הכי גאים שיש - queer as folk אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך, היית משתתף/ת? לא כשאת/ה אומר/ת אני אוהב/ת אותך את/ה מתכוון/ת לזה? תמיד איפה את/ה רוצה פירסינג? לא רוצה אם היית מוצא/ת מיליון שקל מה היית עושה בו? קונה דירה פורום אהוב: הפורום שלי 1227 באיזה פורומים את כותבת: בפורומים שאני מנהלת ופה ובפורום רמת גן ובעוד כמה.. יש לך חברים בפורומים? אכן מי האדם האחרון שדיברת איתו? חבר מה את עושה עכשיו? טוב הממ, עונה על השאלון-הלא-נגמר הזה את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה את/ה שומע/ת? שלמה ארצי מה הסרט האחרון שראית? קרוסרודס.. כן כן, אני יודעת, שפל חדש
מה התוכנית האחרונה שראית? מגרש ביתי מה הדיסק האחרון ששמעת? פוליקר מה החלום שלך? הממ האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? חחחח כן בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא היית בחקירה משטרתית? לא ומשהו קטן לסיום: שימו תמונה, איזה שבאלכםP;

למעלה