שאלות ותעזרו בבקשה בקשר לגירושים

מצב
הנושא נעול.

SATERMENDOS

New member

שלום רב . אני עם בעלי רוצים לתגרש עם אפשר מהר כמה זמן עושים (נמשך) בכלל שיהיה גירושים שנה או שנייתם וכמה כסף או שאפשר אני יודעת בלי כסף במשרד הפנים ? הוא רוצה לתגרש וגם אני רוצה . סתם שאלה ואפשר בכלל שהילד אחד היה אצל אבא ושני אצל אמא? אני השמח מאוד לתושבות תודה מראש. ואיפה בכלל אפשר לשאול שעלות בקשר לגירושים. אנחנו חתחתנו לא בארץ אבל אנחנו יהודים.

תשובה

שלום רב . אני עם בעלי רוצים לתגרש עם אפשר מהר כמה זמן עושים (נמשך) בכלל שיהיה גירושים שנה או שנייתם וכמה כסף או שאפשר אני יודעת בלי כסף במשרד הפנים ? הוא רוצה לתגרש וגם אני רוצה . סתם שאלה ואפשר בכלל שהילד אחד היה אצל אבא ושני אצל אמא? אני השמח מאוד לתושבות תודה מראש. ואיפה בכלל אפשר לשאול שעלות בקשר לגירושים. אנחנו חתחתנו לא בארץ אבל אנחנו יהודים.
תשובה
מומלץ לעשות הסכם גירושין אצל עו"ד, שגם יגיש אותו לביה"ד הרבני וילווה את ההליך. הנטיה היא לאשר את ההסכם. לכל היותר ביה"ד יבקש אולי תסקיר של פקידת סעד.

Marilevoleur

New member
מתערבת ../images/Emo4.gif

מתערבת

למה להפריד בין האחים ???
?? אולי אפשר אחרת ? בעיניי שני אחים צריכים לגדול תחת אותו גג, אם אותם תנאים, חינוך .... הרושם שלי הוא שהפרדה בין שני ההאחים יכול רק לפגוע בשניהם סליחה על ההתערבות שאולי לא תוהבי

מצב
הנושא נעול.
למעלה