שאלות כלליות

אולבסון

New member
כמה שאלות

שלום שמי איל וחסרים לי כמה פרטים לגבי האירוע. 1.איפו ישנים והאם צריך להביא שקי שינה ו\או אוהלים? 2.האם יש שם מקום להתקלך\שירותים?, זה לא הכרוני אבל מידע שימושי 3.מזון. האם להביא אוכל או שיש במקום? 4.כמה עולה ההשתתפות?

IDstorm

New member
masters

can i get the phone number of one of the masters in TLV region to get more details about the game

אולבסון

New member
יש לי בעיה קטנה...גדולה

אוקיי. נרשמתי באתר אך איני יודע מה לעשות לגבי הגזע שאליו השתייך. רשום שקבוצות מסוימות מדברות רק רוסית, זאת בעיה מכיוון שהרוסית שלי דיי חלשה. אני בעיקרון רוצה להיות גמד אך אני לא בטוח איזה שפה יגברו חברי הקבוצה. בעיה נוספת היא שאומנם יש לי אף ארוך ובריא ופנים קשוחות משהו
אבל אני בגובה 1.80 מה שיכול להפריע [וזאת השאלה: האם זה יפריע] אני לא יכול לשחק אלף או הוביט והאפשרויות היחידות שלי הם אדם, גמד או אורק שהוא שני בעדיפות אחרי גמד. מה לעשות איך להרשם לקבוצה בשפתי ואיך לשמור על שפיות עד לארוע? תודה מראש איל אולבסון.

No

What you can do is fill a registration form in the game´s site and ask to be contacted. Why do you think you need one of the masters (and not a captain for exp.?). In addition what you HAVE to do is think first and ask your questions later - together AND Read former messages. I will not keep on answering questions twice or more.

IDstorm

New member
captain

I am not registrated yet in a team so I do not know who is my captain,do I have to get myself signed up in a team now?

IDstorm

New member
re-registration

should i registrate agean and choose a race and a team or I can wait until the game itself and choose there

אייל

קודם כל - סבלנות, ככה תשמור על שפיותך ושפיותנו. אח"כ - לשרשר, לא לפתוח הודעה ראשית כל כמה דקות כשאתה נזכר בשאלה. ואחרון על ההרשמה. האלפים של טולקין גבוהים, כל שאין בעיה שאתה 1.80 (ואם אפשר להיות גמד בגובה הזה..). עם זאת לפי מה שאתה מתאר נראה לי שהכי מתאים לך לשחק פשוט אדם. הקפטיין של הקבוצה אליה נרשמת (אם נרשמת לקבוצה) או הקפטיין האזורי יצרו איתך קשר תוך כמה ימים ותוכל להוועץ בהם. לילה טוב

שלום אייל וברוך הבא

ולתשובות ענייניות: 1. ישנים בשטח וכן, בהחלט צריך להביא ציוד מתאים (האתר ביער). 2. מקום להתקלח לא יהיה, לגבי שירותים נדיים עדיין אין תשובה מוחלטת 3. להביא להביא להביא. הפונדקים יהיו חטיפים בלבד. 4. עד ה-1 במרץ דמי הרשמה 50 ש"ח, 2 במרץ עד 15 במרץ 60 ש"ח ומאותו רגע עד המשחק (אם יהיה מקום פנוי) 100 ש"ח. השתתפות לא כוללת את כל הדברים ששאלת לעיל וגם לא תחפושת שהיא כמובן חובה נעימה.

ראוי

כמו כל שאר החומרים המוכנים ומחכים כפי שהסברתי כאן. הודעות ללא תוכן מקבלות עיגול ריק בצידן - אין צורך לסמן כאן אם זאת פירוט תוכן (כמו ל"ת ימלא את העיגול) והמחיר לא יכסה את ההוצאות, אך אם הרבה עבודה, קצת מזל והרבה רצון טוב ובעזרת ספונסרים אני מקווה שיהיה תקציב שיממן את מלוא ההוצאות ולא נצטרך לקצץ.

sparrow_ml

New member
תפקידים במשחק

אני וכמה חברים שלי מתכוונים להרשם לגונדור ורצינו לדעת אם אנחנו יכולים להיות רק לוחמים או שיש אפשרות למקצועות כגון: ריינג´ר או קוסם ואם כן... במה מתבטאת יכולת הקסם של הקוסם?

Leshka

New member
The Gondor Team

I beg your pardon,but the team of Gondor is one of only teams whis only language-Russian.May be you´ll try to find other team to join in? aLEKSEY(aLATAR tHE vIOLET))

sparrow_ml

New member
בקשר לשפה...

אל תבקש את סליחתי ואל תתנצל!! אומנם איני דובר רוסית [ואולי אפילו טיפה גאה בזה] ואולי אתה צודק שהקבוצה של גונדור מוגדרת כדוברי רוסית... אך חברי שישחקו בצבא גונדור ידברו עברית ואין שום סיבה שאני כאדם שאינו דובר רוסית אך רוצה לשחק בקבוצה של גונדור לא יוכל רק בגלל הגדרות השפה העכשיויים של הקבוצה ואם אני טועה בכך אז מצבנו ממש עגום... פריבילגיות לשפה במשחק כזה ממש לא אמורות להיות! וזאת בגלל שזו תהיה כפיה על השחקנים שאינם דוברי רוסית להשתייך למספר בודד של קבוצות. ומשמע הדבר הוא שהנאת המשחק תרד לאותם שחקנים, ואילו לדוברי הרוסית ההנאה מהמשחק לא ממש תשתנה. ובכך אני אסיים, בתקווה שהבהרתי את טענתי.

למעלה