שאלות לגבי בדיקת זרע

מצב
הנושא נעול.
שאלות לגבי בדיקת זרע

שאלות לגבי בדיקת זרע
קיבלנו היום את התשובות, יש כאן הרבה אותיות ומספרים. מה בעצם הדברים החשובים שצריך להסתכל עליהם? תודה

משה32

New member
צריך להסתכל על כמות על מורפולוגיה

שאלות לגבי בדיקת זרע
קיבלנו היום את התשובות, יש כאן הרבה אותיות ומספרים. מה בעצם הדברים החשובים שצריך להסתכל עליהם? תודה
על אחוזי תאים מתים אם תפרטי נוכל לנסות לענות בהצלחה
משה

מנסה לפרט יותר

על אחוזי תאים מתים אם תפרטי נוכל לנסות לענות בהצלחה
משה
מנסה לפרט יותר
morphology: normal forms - 9% abnormal forms - 91% motile spermatozoa - 1 hr 50% sperm concetration - 8.0 million/ml

משה32

New member
מורפולגיה צריכה להיות 14 אחוז לכם יש 9

מנסה לפרט יותר
morphology: normal forms - 9% abnormal forms - 91% motile spermatozoa - 1 hr 50% sperm concetration - 8.0 million/ml
מורפולגיה צריכה להיות 14 אחוז לכם יש 9
כמות הזרע צריכה להיות 20 מליון לכם יש רק 8 נראה לי שאם לא תצליחו הפעם יכול להיות שתצטרכו לעבור להזרעות משה

anguly

New member
יש לך גם את הנפח אולי?

מנסה לפרט יותר
יש לך גם את הנפח אולי?
וכרגע זה נראה כמו בעיית זרע בינונית - משהו שמתאים להזרעות. בהצלחה

"הזרעה תוך רחמית" כשמה כן היא

כן - 2.1 מ"ל
וסליחה על הבורות - מה זה הזרעות?
לוקחים דגימת זרע, מכניסים אותה לצנטריפוגה שמפרידה את נוזל הזרע מתאי הזרע עצמם, ואת ה"תוצר המוגמר" מזריקים לתוך הרחם. די כמו שמזריעים ומפרים פרות, למען האמת... אבל מעבר לקונוטציה הלא נעימה, זו פעולה מאוד פשוטה וקצרה, שלא כרוכה בשום אי-נעימות, ושמעלה באופן ניכר את שיעורי ההצלחה לעומת סקס טבעי, במיוחד כשיש נתוני זרע לא מזהירים. האם אתם כבר נמצאים בטיפולו של מומחה לפוריות? המון המון
עתליה

תודה על ההסבר

לוקחים דגימת זרע, מכניסים אותה לצנטריפוגה שמפרידה את נוזל הזרע מתאי הזרע עצמם, ואת ה"תוצר המוגמר" מזריקים לתוך הרחם. די כמו שמזריעים ומפרים פרות, למען האמת... אבל מעבר לקונוטציה הלא נעימה, זו פעולה מאוד פשוטה וקצרה, שלא כרוכה בשום אי-נעימות, ושמעלה באופן ניכר את שיעורי ההצלחה לעומת סקס טבעי, במיוחד כשיש נתוני זרע לא מזהירים. האם אתם כבר נמצאים בטיפולו של מומחה לפוריות? המון המון
עתליה
תודה על ההסבר
אני עדיין אצל הרופא נשים "הרגיל" שלי - דר' גלון. יש המלצות על מישהו באזור פתח תקווה? בכל מקרה אני אנסה ללכת היום עם התשובות לרופא לשמוע מה הוא אומר. אני משערת שבכל מקרה הוא ירצה לחכות למחזור כדי לראות אולי הצלחנו בצורה רגילה אחרי האוביטרל. אבל אולי אני טועה. טוב, נראה מה הוא אומר ומה הוא ממליץ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה