שאלות רק למי שמבין...

Pentax

New member
שאלות רק למי שמבין...../images/Emo22.gif

שלום! יש לי אפשרות לרכוש דירת 5 חדרים + מרפסת בקומה גבוהה (מתוך 15 קומות) בבניין חדש בהוד השרון (מתחם 200, מזרח העיר קרוב לכפר-סבא) במחיר שמאוד קרוב ל-1000000 ש"ח. האם זו עיסקה טובה? ועוד כמה שאלות: 1. האם כל בניין מעל 8-9 קומות בנוי בבניה טרומית? 2. מה זה בלוק גבס? האם זה טוב או לא? האם בלוק שחור עדיף? 3. מה סדר גודל של תשלום לוועד הבית בבניין שיש בו 3 מעליות, חדר כושר ו-90 דירות? 4. מי שמכיר את האזור מה דעתכם עליו? 5. מה הם יתרונות וחיסרונות בלגור בניין כל-כך גדול? תודה מראש. PENTAX

עסקה טובה

מאחר ואינני מכיר את המחירים באזור עליו אתה מדבר אין ביכולתי להשיב לך באם הסכום הינו "עסקה טובה". הנני מבקש לדון על מס´ נקודות: במידה והדירה הינה למגורים אישיים הייתי בודק קודם כל באם מתאימה לי (לפני השווי) באם אתה בעל משפחה עם ילדים האם יש את כל השירותים בסביבה הקרובה, איזה גני ילדים, בתי ספר, מתנס וכל שאר השירותים שהייתה מעוניין שיהיה לך - בקיצור האם האיזור מתאים לך נכון ליום הקניה ולתקופה הקרובה. לגבי בניה טרומית או מתועשת אין חוקים לגבי גובה הבניין, ההחלטה באיזו שיטה לבנות היא שיקולים של היזם. בארץ האנשים "אוהבים" בניה רגילה כי בעבר בניינים מתועשים עשו שם רע. לגבי העניין בלגור בבניין גדול עם הרבה דיירים: כמו שהינך אומר יש יתרונות וחסרונות. בסופו של דבר ההחלטה באם לגור בבניין מסוג זה הינה החלטה אישית בהתאם להעדפותיך. אני אישית לא הייתי גר בבניין כזה.

למעלה