שאלות שכל שמאלן בהכחשה צריך לשאול את עצמו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הסברת . בהחלט.
חבל שההסבר שלך לא מחובר לעובדות ולמציאות.

כמובן שאתה לא מקשיב כשמעמידים את המציאות מול ההסברים שלך. השוואה לפרל הארבור היא בורות ושקר. היחסים בין יפן לארה"ב לא היו דומים בשום צורה ליחסים בין נתניהו לחמאס. הקונספציה נולדה באינטרסים של נתניהו ולא בקרב הקצונה הבכירה שחולה בשמאלנות. (שקר בכייני אופיני אבל זאת הרי דעתך)

הקידום בצבא ב10 שנים האחרונות היה קשור לאימוץ הקונספציה של נתניהו בערך כמו שהיום כל מפקדי המשטרה מאמצים את הגישה של בן גביר אם הם רוצים להתקדם.
אני חושב שהקוראים יחליטו בעצמם אם דבריי מחוברים למציאות ואם לאו.

אם תשים לב אני אפילו לא טורח להגיב פעם נוספת לצרור המנטרות החבוטות הללו. כתבתי אין ספור תגובות מפורטות על האופן בו מטכ"ל צה"ל קבע עובדות לדרג המדיני ועד כמה הדרג המדיני היה מסורס נוכח חזית דעות שמאלנית אחידה שסינדלה אותו. בהעדר דעה שונה בתוך מטכ"ל צה"ל שום דרג מדיני , חזק ככל שיהיה לעולם לא יוכל לחלוק עליו. זה רק חלק מהאופן בו הדיקטטורה השמאלנית שלכם מושתת.

למזלנו כל ההקלטות של ההמלצות והערכות הבטחוניות שניתנו לדרג המדיני בדיוני הוועדות נמצאות אצל נתניהו כך שלא לחינם נתניהו לא לוקח על עצמו מינימום אחריות. לאט לאט כולכם תגלו מי קבע שחמאס מורתע , מי העריך שפניו של חמאס אינם למלחמה ועוד אין ספור "אלמנטים" שיסבירו לכם היטב מדוע חלק ניכר מהחלטות פוליטיות של הדרג המדיני מושתתות על הערכות צבאיות מודיעיניות......כולל היחס לחמאס.

אתם השמאלנים טובים בלזעוק מנטרות אוויליות אבל אט אט אפילו אתם צאלצו להביט למציאות בעיניים.

שיהיה לך ברור. בשלב זה משפט נתניהו קורס כמעט לחלוטין רק שאתה ודומיך לא יודעים על כך כלום פשוט מפני שהחונטה התקשורתית שמאלנית כלל לא מסקרת את הסנסציות המתרחשות בתוך בית המשפט - תפירת תיקים , אכיפה סלקטיבית , שקרים , חצאי אמיתויות , סחיטת עדים ומה לא. משפט דרייפוס מודרני.

רק בסוף , כשכל האבק ישקע אתם תאלצו להביט למציאות בעיניים אבל זה כלל לא מעניין אתכם שכן אתם תומכים מובהקים של דיקטטורה , אתם כזבנים במודע מטעמי אג'נדה פוליטית בדיוק כמו שלטון מפא"י הבולשביקי שמלכתחילה קבר את הדמוקרטיה שלנו באמצעות השתלטות על מערכת המשפט.

אבל אנו אופטימים ויש בהחלט סיבה להיות כאלה.

1ספי11

Well-known member
אני חושב שהקוראים יחליטו בעצמם אם דבריי מחוברים למציאות ואם לאו.

אם תשים לב אני אפילו לא טורח להגיב פעם נוספת לצרור המנטרות החבוטות הללו. כתבתי אין ספור תגובות מפורטות על האופן בו מטכ"ל צה"ל קבע עובדות לדרג המדיני ועד כמה הדרג המדיני היה מסורס נוכח חזית דעות שמאלנית אחידה שסינדלה אותו. בהעדר דעה שונה בתוך מטכ"ל צה"ל שום דרג מדיני , חזק ככל שיהיה לעולם לא יוכל לחלוק עליו. זה רק חלק מהאופן בו הדיקטטורה השמאלנית שלכם מושתת.

למזלנו כל ההקלטות של ההמלצות והערכות הבטחוניות שניתנו לדרג המדיני בדיוני הוועדות נמצאות אצל נתניהו כך שלא לחינם נתניהו לא לוקח על עצמו מינימום אחריות. לאט לאט כולכם תגלו מי קבע שחמאס מורתע , מי העריך שפניו של חמאס אינם למלחמה ועוד אין ספור "אלמנטים" שיסבירו לכם היטב מדוע חלק ניכר מהחלטות פוליטיות של הדרג המדיני מושתתות על הערכות צבאיות מודיעיניות......כולל היחס לחמאס.

אתם השמאלנים טובים בלזעוק מנטרות אוויליות אבל אט אט אפילו אתם צאלצו להביט למציאות בעיניים.

שיהיה לך ברור. בשלב זה משפט נתניהו קורס כמעט לחלוטין רק שאתה ודומיך לא יודעים על כך כלום פשוט מפני שהחונטה התקשורתית שמאלנית כלל לא מסקרת את הסנסציות המתרחשות בתוך בית המשפט - תפירת תיקים , אכיפה סלקטיבית , שקרים , חצאי אמיתויות , סחיטת עדים ומה לא. משפט דרייפוס מודרני.

רק בסוף , כשכל האבק ישקע אתם תאלצו להביט למציאות בעיניים אבל זה כלל לא מעניין אתכם שכן אתם תומכים מובהקים של דיקטטורה , אתם כזבנים במודע מטעמי אג'נדה פוליטית בדיוק כמו שלטון מפא"י הבולשביקי שמלכתחילה קבר את הדמוקרטיה שלנו באמצעות השתלטות על מערכת המשפט.

אבל אנו אופטימים ויש בהחלט סיבה להיות כאלה.
נקודת זכות עבורך שהבנת שאין קשר לדבריך עם המציאות.
ראש ממשלה לא זכאי לא לקחת אחריות. במדינות מפגרות מישראל התפטר שר התחבורה בגלל שנפל מטוס.
אתה לא מבין וגם ראש הממשלה לא מבין שהוא מקבל משכורת בשביל לקחת אחריות. תפקידו הוא להיות אחראי.

ואתה חוזר לשקרים של המשפט. למה??? קראת את ציפורי?
ומי צריך לקחת אחריות על הניהול הכושל של המדינה בחצי השנה האחרונה ? על העברת הכספים למאכרים שפועלים לטובת פטור לחרדים? גם את זה לא סיפרו לו?
מי צריך לקחת אחריות על זה שעד היום אין לנו מתווה לסיום המלחמה חוץ מהסיסמה "ניצחון מוחלט" ? שלא לדבר על החטופים שמתים במנהרות של החמאס.

אין למסכן אחריות על שום דבר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
.
נקודת זכות עבורך שהבנת שאין קשר לדבריך עם המציאות
אתה כתבת שההסבר שלי אינו מחובר לעובדות ולמציאות. אני עניתי לך שהקוראים יחליטו אם דבריי מחוברים למציאות והנה אתה מגיב לי באומרך את המשפט ההזוי הבא "נקודת זכות עבורך שהבנת שאין קשר לדבריך עם המציאות" חחחחח

אני פשוט לא מבין כיצד הגעת לתובנה הזאת ?
אתה לא מרוכז או שאתה בכלל לא קורא על מה אתה מגיב. זה עצוב.
אתה לא מבין וגם ראש הממשלה לא מבין שהוא מקבל משכורת בשביל לקחת אחריות. תפקידו הוא להיות אחראי.
יקירי. אני לא אאשים את הדרג המדיני בשל תקלה מבצעית בה גבולנו הדרומי נחתך כמו חמאה על ידי שלושת אלפי מחבלים חמושים בנשק קל. זה מאד פשוט. מי שאמון על הגבולות הוא הדרג הצבאי שקובע הערכת סיכונים , סדרי כח אדם לוחם על הגבולות , אמצעי בטחון טכנולוגים , איזור חיץ ועוד. הדרג המדיני לא קובע זאת , הדרג הצבאי קובע ומחליט , לא הדרג המדיני.

וכולנו יודעים כיצד הקונספציה קרמה עור וגידים - זה מה שקורה כשמטכ"ל צה"ל מלא בשמאלנים מקובעי מחשבה ואג'נדה פוליטית המערבבים בין הערכות בטחוניות לדעות פוליטיות ללא שום דעה מנוגדת , ללא שום מקום לתפיסת עולם חולקת.

אתה אשכרה מתעקש לא להבין כלום אבל לא נורא - אחרי הטבח אין לכם שום ברירה.
ואתה חוזר לשקרים של המשפט. למה??? קראת את ציפורי?
אני קורא את האולפן הפתוח של ציפורי , אני קורא את עורכת הדין כינרת בראשי , אני קורא את השופט בדימוס הרן פיינשטיין ואני מקבל מידע ראשוני על תדהמת השופטים ממה שמתגלה להם וזה פשוט נורא. אתם לא שומעים על כך מאומה פשוט מפני שהתקשורת מתביישת לחשוף זאת בפניכם בכדי לא לפגוע בתודעה השקרית שהם שתלו במוחכם. האמינות של "עדת המפתח" הדס קליין נסדקה קשות ואתם אשכרה לא יודעים כלום. נוח לכם לעצום עיניים ולסתום אוזניים וזאת מפני שאתם לא מסוגלים לחשוב ולהסיק מסקנות לבד - התרגלתם שהתקשורת עושה זאת עבורכם.

עזוב - אני מדבר עם תעמולניי שמאל ולכן, לא פעם השיח הופך להיות מעגלי ולאחרונה אני חס על האנרגיה שלי. אין לי זמן להתנצחויות מיותרות.

evglev1

Well-known member
מנהל
עד שהיו מגיעים הגדר כבר הייתה פרוצה ו3000 חמאסניקים הסתובבו בעוטף
כי התעלמו מדבריה ולא דיווחו בשרשרת הפיקוד את מה שהיא דיווחה. הם אולי היו מסתובבים בעוטף אבל לא היו מספיקים להיכנע לבתים לפני שצה"ל היה בא להתעמת איתם, אם היו מתייחסים ברצינות למה שרוני אשל ז"ל ראתה ודיווחה.
הסברת . בהחלט.
חבל שההסבר שלך לא מחובר לעובדות ולמציאות.

כמובן שאתה לא מקשיב כשמעמידים את המציאות מול ההסברים שלך. השוואה לפרל הארבור היא בורות ושקר. היחסים בין יפן לארה"ב לא היו דומים בשום צורה ליחסים בין נתניהו לחמאס. הקונספציה נולדה באינטרסים של נתניהו ולא בקרב הקצונה הבכירה שחולה בשמאלנות. (שקר בכייני אופיני אבל זאת הרי דעתך)

הקידום בצבא ב10 שנים האחרונות היה קשור לאימוץ הקונספציה של נתניהו בערך כמו שהיום כל מפקדי המשטרה מאמצים את הגישה של בן גביר אם הם רוצים להתקדם.
נו באמת, לא גנץ ולא אייזנקוט לא היו שותפים לעמדות של נתניהו (והם מונו על ידו) ומובילים את המחנה היריב. מה גם שאף חבר כנסת מהשמאל לא דיבר נגד מזוודות הכסף לחמאס, אלא אם כן מקבלים את טענות שחר שליברמן הוא שמאל, השמלאני היחיד שדיבר נגד מדיניות מזוודות הכסף היה מי שכבר נפלט מהמערכת הפוליטית, חיים רמון. לא בוז'י, לא לבני, לא גנץ, לא לפיד ואפילו לא ראשי מר"צ מעולם לא דיברו נגד העברת הכסף הקטארי לחמאס.

1ספי11

Well-known member
כי התעלמו מדבריה ולא דיווחו בשרשרת הפיקוד את מה שהיא דיווחה. הם אולי היו מסתובבים בעוטף אבל לא היו מספיקים להיכנע לבתים לפני שצה"ל היה בא להתעמת איתם, אם היו מתייחסים ברצינות למה שרוני אשל ז"ל ראתה ודיווחה.
נכון אבל הטענה לא אלה ששמרו על הסוכה של סוכות.
נו באמת, לא גנץ ולא אייזנקוט לא היו שותפים לעמדות של נתניהו (והם מונו על ידו) ומובילים את המחנה היריב. מה גם שאף חבר כנסת מהשמאל לא דיבר נגד מזוודות הכסף לחמאס, אלא אם כן מקבלים את טענות שחר שליברמן הוא שמאל, השמלאני היחיד שדיבר נגד מדיניות מזוודות הכסף היה מי שכבר נפלט מהמערכת הפוליטית, חיים רמון. לא בוז'י, לא לבני, לא גנץ, לא לפיד ואפילו לא ראשי מר"צ מעולם לא דיברו נגד העברת הכסף הקטארי לחמאס.
כן באמת. את גנץ מינו אחרי שהתברר שגלנט שודד אדמות.
אין קידום בצבא שלא נבדק על ידי המשפחה.

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון אבל הטענה לא אלה ששמרו על הסוכה של סוכות.

כן באמת. את גנץ מינו אחרי שהתברר שגלנט שודד אדמות.
אין קידום בצבא שלא נבדק על ידי המשפחה.
זה דבר אחר שיזהרו בכבודה של המלכה, מי שהעז להעיר על כתם על השמלה לא יקודם, מי שביקש ממנה לצאת מהחדר בעת דיון אסטרטגי חשאי יאבד את עבודתו, אבל האג'נדה של המשפחה זה פחות מעניין, העיקר שהאורחים בבלפור יתייחסו לרעיית ראש ממשלה כמו למלכה באירופה של ימי הביניים. עמדות פוליטיות של מועמדים לתפקיד לא מעניינים אף אחד אלא היחס לרעיית ראש הממשלה כמלכה והבן הבכור של ראש ממשלה כנסיך.

1ספי11

Well-known member
זה דבר אחר שיזהרו בכבודה של המלכה, מי שהעז להעיר על כתם על השמלה לא יקודם, מי שביקש ממנה לצאת מהחדר בעת דיון אסטרטגי חשאי יאבד את עבודתו, אבל האג'נדה של המשפחה זה פחות מעניין, העיקר שהאורחים בבלפור יתייחסו לרעיית ראש ממשלה כמו למלכה באירופה של ימי הביניים. עמדות פוליטיות של מועמדים לתפקיד לא מעניינים אף אחד אלא היחס לרעיית ראש הממשלה כמלכה והבן הבכור של ראש ממשלה כנסיך.
הפגישה עם הגברת התרחשה אחרי שהאג'נדה הוטמעה.

jackie111

Well-known member
בצבא, בגלל הכח שיש לו, קיימת היררכיה.

הפקודות יורדות מלמעלה למטה. את הפקודות
שיורדות מלמעלה מורידים המפקדים אחרי שקבלו
הנחיות מהדרג הפוליטי.

בחיל אוויר הפעלת מטוס בודד כרוכה בהשתתפות של
מספר גדול של חיילים. צריך ציודים שמיועדים לכל משימה.
מטוסים שמתאיצים לביצוע ואחרים לא. אי אפשר לצעוק
בקשר תמריאו וזהו חייל האוויר תוקף.

הדרג הפוליטי בכלל לא היה בעניין. הם טפלו במאבקים פנימיים.
ניסו לפגוע ברשויות המשפט. ביבי דאג לבני משפחתו. הטפול
במדינה הוזנח.

אבל הבנתי שבעצם הרב יוסף ובני הישיבות מגינים עלינו ובכלל
לא צריך את צה"ל. אז יאללה שחררו את כולם הביתה. שימותו
(באוהלה של תורה) בני הישיבות.

אלפיני

Well-known member
בצבא, בגלל הכח שיש לו, קיימת היררכיה.

הפקודות יורדות מלמעלה למטה. את הפקודות
שיורדות מלמעלה מורידים המפקדים אחרי שקבלו
הנחיות מהדרג הפוליטי.

בחיל אוויר הפעלת מטוס בודד כרוכה בהשתתפות של
מספר גדול של חיילים. צריך ציודים שמיועדים לכל משימה.
מטוסים שמתאיצים לביצוע ואחרים לא. אי אפשר לצעוק
בקשר תמריאו וזהו חייל האוויר תוקף.

הדרג הפוליטי בכלל לא היה בעניין. הם טפלו במאבקים פנימיים.
ניסו לפגוע ברשויות המשפט. ביבי דאג לבני משפחתו. הטפול
במדינה הוזנח.

אבל הבנתי שבעצם הרב יוסף ובני הישיבות מגינים עלינו ובכלל
לא צריך את צה"ל. אז יאללה שחררו את כולם הביתה. שימותו
(באוהלה של תורה) בני הישיבות.
כיום ישנם כתב"מים ומזלט"ים בעלי יכולות שכן הופעלו , אבל לא במידה מספקת.
מצד שני כן הופעלו מסוקים, בניר עם לדוגמה הצליחו להדוף את החוליה הראשונית ומסוק חיסל אותה בדרכה חזרה לעזה.

למעלה