שאלות, תהיות, וסימני שאלה.

0 אור 0

New member
דיברנו רק בטלפון כמובן

האמת שהוא נשמע לי ממש נחמד , בגלל זה הרשיתי לעצמי להמשיך את השיחה (ושתבין שאני עומדת ליד עוזי שכל הזמן מסמן לי מהצד - תנתקי כבר, תנתקי) הסוף היה שאחרי שהוא הבין שזה בלי מין וגם בלי "הרפיה" אלא מקצועי לגמרי, הוא אמר שהוא בכל זאת מעוניין. רק שהוא רצה טיפול מעכשיו לעכשיו ולא התאים לנו אתמול, אז נראה אם הוא יחזור שנית.

מעולה.

שמח שהתמודדת עם הפחד, מקווה שבאמת יצא מזה משהו :) ושמעכשיו לא כל שיחה תהפוך אותך!

dudutito

New member
עומק העיסוי...

קודם כל צריך לחלק את השאלה לשתיים. אנשים שמבקשים מגע "חלש" (שזה הכי קשה): אני מסביר כדי שיהיה ברור שבכל מקרה איזורים תפוסים יהיו רגישים יותר. בכל אופן אני משתדל להתאים את עצמי לגבול היכולת של המטופל, הרי ידוע שאם יכאב לו הוא יתכווץ ואז לא עשינו כלום. אנשים שמבקשים מגע "חזק": אני אומר "א. שלא יאיימו ב. שנתחיל את הטיפול ונראה מה הגוף שלהם מסוגל לספוג." שלא יאיימו כי אני בא גם מעיסוי רקמות עמוק ושנראה "למה הגוף מסוגל" בגלל שבדרך כלל אנשים שאומרים את זה קיבלו בעבר טיפול "עדין" ועל סמך זה הם מבקשים עיסוי עמוק. קרה בעבר (לפני שלמדתי עיסוי רקמות עמוק) שמטופלים ביקשו יותר חזק ויותר חזק ואז כדי לשמור על עצמי אמרתי שזה מה שאני יודע ואני ממליץ להם לגשת למטפל אחר שאולי יתן להם טיפול יותר לטעמם. כמובן שכשמטופל מתכווץ אני מבקש מהמטופל לנשום ומוריד לחץ בכל מקרה.

למעלה