שאלות

עמית 3400

New member
ייעוץ דחוף בהול ביותר

אני גרה בוילה שחולקה ל2 יחידות דיור גרה בקומת הקרע כ-3 שנים דיירת שהגיע בפברואר האחרון ישנם סיכסוכים חוזרים איתה שגם הגשתי כנגדה תלונה במשטרה על תקיפה אציין שכל הזדמנות שיש לה היא מאיימת במכות הפעם האחרונה שזה היום אמרה שתעשה אותי נכה המשטרה לא עושה כלום אמרה לי לגשת לבית משפט אציין גם שבעל הבית גם לא יכול לפתור כלום כי היא לא משלמת לו שום תשלום עבור מגוריה בנכס ההפך הוא הנכון היא הוציאה כנגדו צו הרחקה מהבית והדיון הקרוב שלהם רק באוקטובר מה אוכל לעשות האם צו הרחקה יעזור בנידון היא פשוט משליטה פחד אני מפחדת ממנה שבאמת תעשה משהו לי או לילד שלי אשמח אם מישהוא יכול ליעץ לי בנידון איך לפתור את הדבר ולהוציא אותה מפה תודה ושבת שלום

borogon

New member
אם היא מאיימת / תוקפת

אז המשטרה זו הכתובת. אם הם לא מטפלים, בקשי לטפל עם קצין תורן בתחנה ואם גם זה לא יעזור פני לקצין תלונות ציבור של המרחב.

עמית 3400

New member
זו בעיה....

אתמול שהלכתי למשטרה קיבלתי את התשובה הנ"ל מהחוקר מותר לה להגיד לך שהיא תעשה לך בלאגן כל עוד אין מכות ואיומים להכות וכ"ו וכשחזרתי מהמשטרה היא איימה עליי שתעשה אותי נכה לכל החיים אני מחר הולכת לבית משפט להוציא נגדה צו הרחקה נראה אם זה ילך....

borogon

New member
אם היא איימה שתעשה אותך נכה

זה איום פיזי מובהק. שיהיה בהצלחה בבימ"ש.

pitoach

New member
אם אחד מעורכי הדין כאן רוצה לעזור במלחמה בספם

אם אחד מעורכי הדין כאן רוצה לעזור במלחמה בספם אז אשמח לראות מכתב דוגמה מנוסח בצורה משפטית כולל ציטוטי החוק אותו יוכל כל משתמש לשלוח למי ששלח לו פירסומת מכתב כללי בסגנון: בהמשך לשליחת המייל הפירסומי שלכם .... ובהתאם להוראת החוק שנכנס ב מרץ 2010 בדבר דיוור ממוחשב... אני דורש פיצוי של 1000 ש"ח כהגדרת החוק ללא צורך בהוכחת נזק.... אם מישהו מכיר או יש לו גישה למכתב דוגמה אני חושב שטוב שיהיה כזה באינטרנט וישמש אולי אחרים * אני אשים את ההודעה בפורום נוסף בתחום המשפט

הדסי29

New member
אישורים

שלום רציתי לברר אם אני רוצה לייצר משחק לילדים בארץ ולהפיץ אותו עצמאית בחנויות אני צריכה איזשהו אישור ממישהו? בררתי במכון התקנים ואמרו לי שאם זה מיוצר בארץ אין צורך בתקן,יש מוסד אחר שמאשר דברים כאלו? נראה לי מוזר שאף אחד לא מפקח על זה

ELI1079

New member
זכיות יוצרים

יש לי תמונה שאני רוצה להמיר את זה לציור(עעם שינויים קטנים ) ולמכור אותה השאלה לי אני צריך על הציור או על התמונה לרשום על שמי ,פשוט בישביל להמיר את התמונה אני צריך צייר ואני לא כול כך סומך על האחר בקשר על זה אז יש לי אפשרות אכשהו ללרשום או לשמור אכשהו שהרעיון של התמונה לא יחמוק לי?(שיצייר לא יחליט לקחת את הרעיון שלי להמיר את תמונה שלי ואז לרשום על שמו) ,אפילו אולי גם חוזה שאומר מה כול אחד מקבל בכנת אחוזים. אני לא בטוח שזה הפורום הנכון אז אם לא תגידו... מראש תודה

num

New member
‫חוזה שכירות ותמ"א 38

אני שוכר דירה ומשני צדדי הדירה התחילו תמ"א 38 האם לדעתכם ונסיונכם יש טעם לפנות לבעלת הדירה שתפחית את סכום השכירות? תודה.

calila

New member
מכירת נכס כאשר אחד הבעלים נעלם

חברתי (שאינה דוברת עברית טובה ולכן אני אנסה לייצג אותה פה בפורום) התחתנה לפני כ 12 שנה עם גבר שהיה נשוי בברית המועצות והתגרש בארץ מספר שנים אחרי שעלו לארץ בעלה ואישתו לשעבר רכשו דירה בקרית שמונה וגרו בה מספר שנים יחדיו. לפני 17 שנה הם התגרשו ומיד אחרי הגירושים היא עזבה את הארץ למקום לא ידוע ומאז נעלמו עקבותיה במהלך 17 השנים הללו לא היה שום קשר עם האישה לשעבר ואין להם מושג היכן היא נמצאת בעולם. הם המשיכו לשלם את תשלומי המשכנתא על הדירה מאז ועד היום מצבם הכלכלי הורע והם זקוקים לכסף ורוצים למכור את הדירה הזו אולם היא רשומה על שמו של בעלה ועל שם האקסים הנעלמת. מה עושים? למי פונים? האם ניתן להניח שאחרי 17 שנה היא לא רוצה חזקה על הדירה? מה ניתן לעשות על מנת שהם יוכלו למכור את הבית? מי יכול לייצג אותם בעיניין זה? חשוב לציין שהם ניסו לאתר אותה ואת הוריה אולם הם עזבו את רוסיה ואין להם מושג איפה היא נמצאת, פניה לאינטרפול עולה סכום עתק שאין להם כרגע.....

דניאל121

New member
שלום, צהריים טובים. שתי שאלות.

לפני כחודש אחת הפקידות במקום העבודה שלי התלוננה נגדי במשטרה בגין ביצוע מעשים מגונים ותקיפת סתם. קראו לי לחקירה, לקחו ממני עדות והודיעו לי שאם יקראו לי עוד פעם אז עליי להתייצב לחקירה. השאלות שלי הן כאלה, במידה והמשטרה תחליט לסגור את התיק (מה שלדעתי סביר להניח יקרה, התלונה שלה היא על גבול הפתטית ומהחקירה שלי אצל השוטרת זה הרושם שקיבלתי), האם יודיעו לי על כך? תוך כמה זמן אמורים להודיע לי איפה הדברים עומדים? השאלה השניה היא כזו, אם וכאשר אכן התיק ייסגר, יש לי עילה לתבוע אותה אזרחית על הוצאת דיבה, או משהו אחר בסגנון? תודה רבה והמשך יום נעים...

לוחהכפל

New member
"טיהור קארמה" - רצח שנלר ז"ל בויסקונסין .

כתבתי את השם "שנלר" בלועזית לחפוש מידע בגוגל schneller . נתקלתי בפרשת-רצח טריה יחסית - מפברואר 2009 בארה"ב - רצח בת 18 breana schneller . המקרה לא פורסם בישראל . לדעתי הסניגוריה הציבורית חייבת ללמוד את נושא "רצח פולחני" יחד עם הפרקליטות המשטרה ובתי-המשפט . מאוד יתכן שהרוצחים פועלים אוטומטית והם "מונחים ע"י לווייני תקשורת שמשדרים בתדר תת-ספי . ואם אני כבר בפורום האקדמי הזה אני מבקשת לדווח על מודעת הומלס מקורית שראיתי על לוח המודעות באוניברסיטה "צמחוני מחפש להצטרף לדירת שותפים". השם הקודם שלי בפורומים של תפוז היה "הנהמוטלות".

borogon

New member
אתה לא יכול

כי ככל הנראה חתמת על מסמך שמאשר את העסקה. אם לא חתמת על מסמך כזה, פנה לנציב פניות ציבור שלהם.

borogon

New member
אז תודיע להם

שאתה שינתקו אותך מיידית. אם הם עושים בעיות ואומרים שהתחייבת, דרוש שיוכיחו באמצעות שליחת חוזה עם חתימתך או בכל דרך אחרת שהתחייבת.

borogon

New member
לדעתי

כדאי לך מאד לפנות לעו"ד שייצג אותך ואת האינטרסים שלך. מדובר על דירה, אז אין טעם לחסוך כמה אלפי שקלים.

דויר

New member
אני יודע שמתקינים

וזה מייקר ב200-300 שקל אבל אני לא יודע מה החוק אומר על זה

למעלה