שאלות

Yuval1215

New member
ביטול עסקה של קניית מחשב

שלום לפני כמה ימים קניתי מחשב חדש!(! זה להדגשה) מאייבורי ב1500 המוכר אמר לי ולאח שלי שהוא דיבר איתו בפלאפון שהוא יביא לנו כרטיס מסך טוב 190 שקל שכאשר הוא עולה בערך 120 שקל כיום לפי דעתי וזה כרטיס ממש ממש ישן כשפתחתי את המחשב הכרטיס היה פגוע ולפני זה כשהפעלתי את המחשב החדש הוא התחיל לקרטע לי ולזוז ממש לאט המוכר לא ציין בפלפון שהכרטיס ישן במפורש אחי ביקש ממנו כרטיס עד 200 שח שיריץ משחקים מהשנה האחרונה הכרטיס הזה לא מריץ משחקים מה-4 שנים האחרונות לאחר מכן שפתחתי את המחשב הכרטיס מסך היה פגוע! החלפתי לכרטיס מסך אחר והמחשב רץ הרבה יותר טוב כשבאתי אליהם אחרי תיקון של המחשב בן היומים הם אמרו "הכל טוב" ואם אתם רוצים משחקים תקנו כרטיס מסך יותר טוב אמרנו למוכר במפורש תביא לנו כרטיס יותר טוב המוכר שאל אותנו מי מכר לכם כרטיס כזה ישן,ועוד הם מוכרים כרטיסים עוד יותר ישנים כביכול הכרטיס מסך יותר חלש והמחשב הקודם יותר חלש מהמחשב החדש כשהתקשרנו אליהם הם לא רצו להחזיר את הכסף מה אני יכול לעשות בנידון? תודה

d a v i d k a

New member
ביטוח חובה - "הסעה בשכר"

שלום רב, האם נסיעה משותפת לעבודה של מספר אנשים, יכולה להיחשב כ"הסעה בשכר"? הנוסעים משלמים לבעל הרכב/הנהג חלק מהוצאות הדלק.

הקיזומ

New member
נדל"ן בחו"ל

שלום, שאלה לגבי עסקאות נדל"ן בארה"ב: אילו מגבלות/חובות יש על ישראלי שרוכש נדל"ן בארצות הברית לצורך השקעה (השכרה)? האם יש מקורות מידע מוסמכים/רשמיים עם מידע בעניינים הללו?

תשובה-

מניח שיש כמה. לא ערכתי סקר / בדיקה בנושא. בכל מקרה, מבלפי לתת פרסום ללשכת עו"ד ולחברת הביטוח שהתקשרה עימה - אני מניח שאותה חברה נותנת את התנאים הטובים ביותר.

מאז

New member
"התנאים הטובים ביותר" זה תלוי למי

למשל - הביטוח הקשור ללשכה לא מתחשב בחלקיות משרה. אולי יש ביטוח אחר שמתחשב?

למעלה