שאלות

eran139

New member
שאלות

1) אלו אישורים צריך לצרף לבקשה של מועד מיוחד במקרה שהסיבה היא שני מבחנים ביומיים? 2)כשאני מוסיף בעמדת מידע מייל נוסף(יש הרי אפשרות להוספה של שני מיילים), האם ההודעות ישלחו לשני המיילים הוא רק למייל הראשון? תודה!

erezk9

New member
תדפיס כבר עכשיו את לוח הבחינות מעמדת המידע

ותצרף אותו לבקשה.. אל תשכח שאתה חייב לגשת ל-2 המקצועות (אחד בכל מועד) מומלץ מאוד לגשת למועד א' בקורס הקשה יותר ו/או קורס הליבה ולמועד ב' לקורס השולי יותר/ קל יותר. מועד ג' יאושר רק אם נכשלת בקורס!

slking

New member
לא צריך לצרף כלום!

מסמסטר א' הבקשה ממוחשבת!!! אם הבעיה היא קירבת מבחנים המערכת תזהה את הקירבה ולא תצטרך אישור במקרים אחרים (מילואים, אשפוז וכו') יהיה צורך לצרף אישור (להצמיד סריקה לבקשה)

erezk9

New member
אפשר יותר פרטים...? (ואפילו להכניס לטאגליינס)

slking

New member
זה בשלבי בידקה סופיים על ידי

כשיסתיימו, אוציא ספרון הנחיות מפורט

eran139

New member
הבנתי ושאלה נוספת

האם אכן ניתן יהיה לגשת למועד ג', רק במידה ונכשלתי במועד ב(שהוא גם הראשון בשבילי באותו הקורס שהעדפתי לא לגשת אליו למועד א)? הרי הסטודנט לא אשם בקרבת המבחנים,אין לו זכות לשפר במידה ויצטרך?

erezk9

New member
לא יתנו לך אפשרות לשפר!

לי זה קרה בקורס קל שקיבלתי בו 76 ולא היתה לי אפשרות לגשת למועד א' בגלל מבחן אחר שנפל באותו היום. וכשהגשתי בקשה למועד מיוחד - דחו אותה בטענה שמועד מיוחד לא נועד לשיפור ציון.

eran139

New member
כן אבל בשבילנו זה מועד ב

נכון שזה בגדול מועד מיוחד, אבל הסטודנטים לא אשמים בסמיכות המבחנים כשם שהם לא אשמים כשהם נקראים למילואים. לא צריך להתייחס לזה כמועד ב(שבו הרי ניתן לשפר ציון)?

erezk9

New member
זה גם מה שאני טענתי...

ועדיין סירבו! לכן, צריך לדעת לפעמים לשחק את המשחק של החוקים. אם אתה באמצע בחינה - ואתה רואה שאין לך סיכוי לקבל ציון גבוה אז פשוט תכשל בה בכוונה..(פשוט מוחקים את הכל ורושמים - טיוטה) כי אחרת לא תהיה לך הזדמנות לשפר לציון טוב יותר.

למעלה