שאלת דיור

שאלת דיור

מישהו מכיר את מגדלי הקמפוס? מה אתם אומרים עליהם? לא קצת יקר? או שיקר וכדאי?

WinterLove86

New member
התגוררתי שם שנה שעברה

היי, ממש השבוע עזבתי את הדירה. בגדול, לכל דבר יש יתרונות וחסרונות ותלוי איזה משקל את נותנת לכל דבר. אפרט לך ואם תרצי עוד פרטים אז תפני אליי במסר. יתרונות: יש שומר משעות אחר הצהריים ועד הבוקר. בשכונה ד' ובב"ש בכלל זה הקנה לי בטחון כבחורה יש מנקה פעם בשבוע, בניגוד לבניינים אחרים בב"ש שבהם לוקחים ועד בית ולא מנקים בכלל יש אב בית מקסים שתמיד מוכן לעזור ולתקן דברים הבניין עצמו ייכנס עכשיו לשנה ה-3 של השכרה, הוא חדש ונעים לגור במקום כזה. דירות קטנטנות, חשבון ארנונה קטן (280 ש"ח לחודשיים ל-2 השותפים לפני הנחה. אחרי הנחה 140 ש"ח לחודשיים לדירה, כלומר 35 לחודש לשותף) מיקום- 10 דקות הליכה מהירה מהאוניברסיטה. 5 דק' הליכה ממרכז אורן, יש שם תחנת אוטובוס (קו 8 מאוד נוח), מגה בעיר, ירקן ועוד שלל דברים :) הדירה מרוהטת כמעט לגמרי ולא צריך להביא הרבה. חסרונות: יש אנטרנט בכל ממ"ד, שנמצא בכל קומה. הרבה מאוד סטודנטים נוטים לעשן שם ומאחר והמקום לא מאוורר לא תמיד נעים להיות שם. המחיר מאוד מאוד יקר יחסית למקומות אחרים. אני שילמתי 1100 שכ"ד ו-125 ועד בית. כלומר 1225 ש"ח מדי חודש. אפשר למצוא חדר בדירת שותפים ממש סבבה במחיר מופחת בצורה משמעותית. אם יש לך רכב- את יכולה לגור באחלה וילה ברמות יחד עם עוד 2-3 שותפים :) הקירות בין 2 דירות הם גבס. אני אישית התעוררתי לא מעט פעמים בשל שותף ששם מוזיקה ב-6 בבוקר והייתי עדה לשיחות טלפון שלמות. דירות קטנטנות, אין כמעט מקום לארח.. מיקום- יש דירות הרבה יותר קרובות מהבניין הזה גרתי לבד ולא בדירת "שותפים" מה שנקרא והיה לי מאוד מאוד חבד רוב הזמן. כמובן, זה דבר שאת חושבת עליו בלי קשר לבניין הספציפי הזה.. אין דוד שמש! בעיר שמשית, בארץ כ"כ חמה- פשוט בזבוז אנרגיה משווע. יש רק דוד חשמל, אבל בהתחשב בזה שאת רק אדם אחד זה לא כ"כ משפיע על חשבון חשמל. לאיזה סוג דירה את חושבת להכנס? אני גרתי בדירה בה לכל אחד יש מטבח ושרותים משלו. אין מטבח/סלון/שרותים משותפים. יצא שקצת חפרתי, בכל מקרה- אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לפנות במסר.

למעלה