שאלת המיליון $..למה... H-)

שאלת המיליון $..למה... H-)

אז למה אהבה היא כמו מכה עיוורת נופלת עליך ללא כל אזהרה משבשת חושיך,ויותר מזה..ראשך מוחקת מזכרונך שרידי סימני אזהרה שבטוח היית כי עומדים לצידך קוברת בחול הלח - אמצעי מיגונך כאילו שלא נשאת אותם רק אתמול או שלשום ושוב,אתה חשוף ברוח פגיע למול כאב לוקח עליך את הסיכון שבדחיה ואת הסיכוי הענק שבקבלה.. דומה שבראשינו יש מין לחצן של RESET שהופכנו לטאבולה ראסה-לטוב ולרע ונתן לנו בכל פעם.. סיכוי מחודש ליפול עם זה,או, להמריא עם זה גבוה גבוה.. ויודעים אתם מה ? זה בכלל לא כל כך רע.. להיפך-אומללים היינו ללא אותו לחצן מחיקה

*אריאלה*

New member
לדעתי זה בכלל לא מעולה...

זה מעצבן.. כי לא תמיד התוצאה טובה, וכשאהבה באה בפתאומיות צריך קודם כל להתאפס וא זראות מה עושים.... וזה מפחיד! צריך הרבה אומץ!!!

ועכשיו דעתי....

כשאני שומעת אהבה אני בורחת....אוף כואב לי הראש...למה??? אולי חרדת נטישה???? אולי.... אז יאלה ביי ברחתי...

yoli

New member
לאן?

אז למה באמת כולם מחפשים אהבה? פרטנר? מישהו להישען עליו? לחבק אותו.. יום שישי היום ואני מרגישה כ``כ לבד למרות שאני לא.. אז למה? ולאן לברוח ? תציעי כי האמת זה הולך איתי.. כמו כול דבר..

לדיסקוטק...לרקוד להשתולל...

ולעשות חיים...הולך????? זה הדבר היחיד שמרגיע אותי, להתיפיף ויאלה פוזה.....

עם כל הכבוד לאיירובי... :cool:

יונית יונית יונתיייי.. אל תברחי לעולם מהדברים האמיתיים שבחיים שכואבים לעיתים אבל..יש בהם גם תחושות עילאיות.. וזה הקסם.. מרק.

מגוננת על נשמתך ?..לא בריא..

נשמה בריאה יודעת לחטוף מכות אבל גם..יודעת להנות מאהבה,מנגיעה צורבת.. אין יותר טוב מזה..יונית על אף העליה והקוץ שבה.. מרק.

leonori

New member
מרקי...

התחושה הזו להמריא גבוה לגעת ברקיע... ולדעת שהיית שם... אחחחחחחחח...... לא מוכנה לוותר!!!!! L

בודאי ליאו..אסור לוותר..

רק צריך לפתח קצת נוגדנים כנגד המכות מין תירגולי השרדות.. מרק

leonori

New member
אכן

וזה קשה... כמו ברגע זה ממש ... כשבחרתי לברוח לכאן.... L

tairon

New member
מרקי..

לא חושב שהיינו מסוגלים לחיות ללא אהבה ומסתבר שאנחנו בני אדם ממשיכים לאהוב גם אחרי פגיעה קלה או קשה

למעלה