שאלת טיולונים

happy

New member
שאלת טיולונים

יש לנו עגלה של PREG ואנחנו רוצים לקנות טיולון. מה אתן ממליצות?? אנחנו מתלבטים בין שניים של dr baby: מגנום 3 והשניה sport ranner אשמח לשמוע המלצות תודה

happy

New member
אני מחפשת טיולון שיש אפשרות

של שכיבה. (לא חייב 180) ליהי בת 3.5 חודשים ואני שונאת את העגלה שלה. נראה לי שאני יכולה כבר להעביר אותה לטיולון (אם ישנה אופציה של שכיבה)

בנצ100

New member
אנחנו עם טיולון מגיל חודש...

אי אפשר לשכב על הבטן, אבל חוץ מזה - זה ממש אחלה. הרבה יותר קל מעגלה, נוח לניווט. זה של ד"ר בייבי, עלה 350 שקל, ואני ממש מרוצה. למה את רוצה שכיבה? ליהי ישנה על הבטן בעגלה?

happy

New member
כן. ליהי ישנה רק על הבטן

היא נרדמת על הגב אבל השינה היא לא ישנה טוב על הגב רק על הבטן.

קטיה 007

New member
מה קורה פה ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

שמתי
שלא מעט מאיתנו שונאות את העגלה גם אני שנאתי את העגלה שלה ולכן עברנו לטיולון והאמת אני ממש מרוצה

סינטה1

New member
אנחנו קנינו את מגנום3

נראית ממש מגניבה אבל עוד לא התחלנו להשתמש בה. שמעתי עליה המלצות ממש טובות

גם לנו

יש פג ונציה ואני שונאת אותה. כל הזמן אני נאבקת עם הגלגלים. לגדולה השתמשנו בעגלה של אינגליזינה שקבלנו מחברים וקנינו טיולון פשוט וזול. למה זול? כי הוא התלכלך המון ואח"כ עברנו לטיולון אחר.

7נתי7

New member
יש לנו את ה"מגנום" של ד"ר בייבי

מאד נוחה לתפעול,קיבלנו אותה מתנה עם ההרשמה ל"הורים וילדים" יתרונות: קיפול ושליפה נוחים,הכי נוחים שיש. תמרון קל גלגלים מצוינים,עבירים וחזקים עגלה קלה ניתן להגיע עד לישיבה מלאה ולהפוך לטיולון מלא בקיץ היתרון הגדול- לא עלה לי....... חסרונות: עגלה קלה ולכן תיק העגלה עשוי לשבש את שיווי המשקל, צריך לחשוב על זה כשעולים ויורדים מדרגות אי אפשר לדעתי להשכיב על הבטן עם הראש קדימה כי בקדימה יש מעקה מתכת וזה לא נראה לי בטיחותי וגם אי אפשר לקשור ככה נדמה לי. ולשכב על הבטן עם הראש אלי לא נותן כלום, מה הוא יראה? את הרגלים שלי? וגם התיק עשוי לפגוע בו הסל קשה להגעה כשהעגלה במצב שכיבה קיצורו של עניין, אין עגלה מושלמת

למעלה