שאלת מודיעין, איך להגיע.....?

מצב
הנושא נעול.

The Real Ali g

New member

שלום לכם שמעתי שפה אתם יכולים לעזור לי מישהו יודע העם יש אוטובוס מראשון לציון ללונה-פארק? או לקניון איילון ברמת גן? ועם יש, מה התחנה הכי קרובה ברחוב ירושלים בראשון לציון?

אוהד11

New member
מת"א לאבן גבירול עם 174 ומשם עם

שלום לכם שמעתי שפה אתם יכולים לעזור לי מישהו יודע העם יש אוטובוס מראשון לציון ללונה-פארק? או לקניון איילון ברמת גן? ועם יש, מה התחנה הכי קרובה ברחוב ירושלים בראשון לציון?
קווים 21, 47, 48 עד הלונה פארק. לקניון איילון יש מת"מ ת"א קו 42 של דן, או 525, 531 של אגד

The Real Ali g

New member
וואלה לא הבנתי כלום!...

קווים 21, 47, 48 עד הלונה פארק. לקניון איילון יש מת"מ ת"א קו 42 של דן, או 525, 531 של אגד
וואלה לא הבנתי כלום!...
אני מחפש איך להגיע מתל-אביב! לא אבן גבירול בתל אביב!

idos2

New member
נו בסדר, אז אמרו לך איך

וואלה לא הבנתי כלום!...
אני מחפש איך להגיע מתל-אביב! לא אבן גבירול בתל אביב!
נו בסדר, אז אמרו לך איך
אתה צריך 2 אוטובוסים. 174 מראשל"צ לאבן גבירול, ומשם עוד אוטובוס לפי מה שכתבו לך.

The Real Ali g

New member
אהה אוקי תוגה על הפירוט ועוד שאלה..

נו בסדר, אז אמרו לך איך
אתה צריך 2 אוטובוסים. 174 מראשל"צ לאבן גבירול, ומשם עוד אוטובוס לפי מה שכתבו לך.
פשוט אני לא מראשון אני צריך להיות שם ואני איך נוסעים לשם ואז אני חייב לנסוע לעבודה במימדיון! אז סליחה עם אני מבלבל את השכל! אבל איפה התחנה של 174 בראשון לציון? וכמה זמן בערך נוסע עד אבן גבירול?? והעם יש תחנה של 42 או 40 מאבן גבירול? לא נראה לי!?

Image of me

New member
תשובה

פשוט אני לא מראשון אני צריך להיות שם ואני איך נוסעים לשם ואז אני חייב לנסוע לעבודה במימדיון! אז סליחה עם אני מבלבל את השכל! אבל איפה התחנה של 174 בראשון לציון? וכמה זמן בערך נוסע עד אבן גבירול?? והעם יש תחנה של 42 או 40 מאבן גבירול? לא נראה לי!?
תשובה
1. קו 174 עובר לאורך רחוב הרצל. זה הרחוב הראשי של ראשון לציון. הוא נוסע לאורך כל רחוב הרצל. 2. הקווים 40 ו-42 לא עוברים באבן גבירול. כדי לקחת את קו 40 או 42, יש לרדת מ-174 כשהוא עובר בדרך בגין (תחנה או שתיים אחרי התחנה המרכזית הישנה של ת"א).

אוהד11

New member
40/42 אינם עוברים ליד המימדיון אלא

תשובה
1. קו 174 עובר לאורך רחוב הרצל. זה הרחוב הראשי של ראשון לציון. הוא נוסע לאורך כל רחוב הרצל. 2. הקווים 40 ו-42 לא עוברים באבן גבירול. כדי לקחת את קו 40 או 42, יש לרדת מ-174 כשהוא עובר בדרך בגין (תחנה או שתיים אחרי התחנה המרכזית הישנה של ת"א).
40/42 אינם עוברים ליד המימדיון אלא
צריך ללכת כברת דרך של מספר דקות כדי להגיע למימדיון.

urilei

New member
עוד תשובה

עוד תשובה
בבוקר יש פעם בשעה קו 317 עד קניון איילון (עובר לאורך רחוב הרצל) אם השעה במקרה מתאימה לך תשתמש בו... (תסתכל באתר של אגד וקח בחשבון שהוא לא מאוד מאוד מדייק, קח 7-10 דקות גיבוי) וכמובן אתה יכול להשתמש ברכבת שדי קרובה לרחוב ירושלים ומגיעה די קרוב ללונה פארק (תחנת האוניברסיטה בין 5 ל-10 דקות הליכה) וממשיכה לתחנת בני-ברק שקרובה מאוד לקניון איילון (פחות מ-5 דקות הליכה). יש לך גם את קו 274 שנוסע לאוניברסיטה ויתכן שהוא עובר קרוב ללונה פארק לא יודע להגיד לך עד כמה קרוב.

The Real Ali g

New member
איפה שמעת ברחוב ירושלים....

עוד תשובה
בבוקר יש פעם בשעה קו 317 עד קניון איילון (עובר לאורך רחוב הרצל) אם השעה במקרה מתאימה לך תשתמש בו... (תסתכל באתר של אגד וקח בחשבון שהוא לא מאוד מאוד מדייק, קח 7-10 דקות גיבוי) וכמובן אתה יכול להשתמש ברכבת שדי קרובה לרחוב ירושלים ומגיעה די קרוב ללונה פארק (תחנת האוניברסיטה בין 5 ל-10 דקות הליכה) וממשיכה לתחנת בני-ברק שקרובה מאוד לקניון איילון (פחות מ-5 דקות הליכה). יש לך גם את קו 274 שנוסע לאוניברסיטה ויתכן שהוא עובר קרוב ללונה פארק לא יודע להגיד לך עד כמה קרוב.
איפה שמעת ברחוב ירושלים....
איפה שמעת שברחוב ירושלים בראשון לציון עוברת רכבת?

urilei

New member
אז ככה

אהה וקו 317 נוסע ברחובות!
אז ככה
1) לא כתבתי שברחוב ירושלים בראשון עוברת רכבת... רק כתבתי שזה די קרוב (וזה אכן די קרוב, תלוי כמובן מאיזה צד של רחוב ירושלים אבל זה בכל מקרה די קרוב 2) קו 317 כמו רוב הקווים שנוסעים לאורך רחוב הרצל יוצא מרחובות, עובר דרך רחוב הרצל ונוסע דרך כביש 4 וקצת סיבוב בבני ברק לקניון איילון. זה לא הופך את מה שאמרתי ללא נכון...

Image of me

New member
הרכבת לא קרובה בכלל

אז ככה
1) לא כתבתי שברחוב ירושלים בראשון עוברת רכבת... רק כתבתי שזה די קרוב (וזה אכן די קרוב, תלוי כמובן מאיזה צד של רחוב ירושלים אבל זה בכל מקרה די קרוב 2) קו 317 כמו רוב הקווים שנוסעים לאורך רחוב הרצל יוצא מרחובות, עובר דרך רחוב הרצל ונוסע דרך כביש 4 וקצת סיבוב בבני ברק לקניון איילון. זה לא הופך את מה שאמרתי ללא נכון...
הרכבת לא קרובה בכלל
לא משנה באיזה חלק של רחוב ירושלים נמצאים. אבל זה לא אומר שאי אפשר להשתמש בה. פשוט צריך לקחת אוטובוס שמגיע לתחנת הרכבת.

urilei

New member
מהצד המערבי

הרכבת לא קרובה בכלל
לא משנה באיזה חלק של רחוב ירושלים נמצאים. אבל זה לא אומר שאי אפשר להשתמש בה. פשוט צריך לקחת אוטובוס שמגיע לתחנת הרכבת.
מהצד המערבי
של רחוב ירושלים (ליד רחוב הכרמל - היקב) זה פחות מ-20 דקות הליכה לרכבת ואכן גם יש מאיזור ההוא אוטובוסים לרכבת

Image of me

New member
אתה צודק, סליחה ../images/Emo140.gif

מהצד המערבי
של רחוב ירושלים (ליד רחוב הכרמל - היקב) זה פחות מ-20 דקות הליכה לרכבת ואכן גם יש מאיזור ההוא אוטובוסים לרכבת
אתה צודק, סליחה

חשבתי שירושלים זה יותר צפונה, אבל זה באמת רק 20 דקות הליכה, אז זה אפשרי בהחלט ברגל.

Mr Invisibilety

New member
כאן תמצא את מה שאתה צריך חח!

כאן תמצא את מה שאתה צריך חח!
(כמה שזה לא נשמע טוב!) בקיצור, מרחוב ירושלים בשעות הבוקר (בין 6.30-8.00) עובר ברחוב ירושלים קו 174 לתל אביב (רידינג ד. ת"מ + אבן גבירול) הנסיעה עד הת"מ בסביבות 25 דקות בבוקר.. בשאר שעות היום: מרחוב ירושלים קווים: 11\83 למסוף מרכז ראשל"צ (תמ"י) מהמסוף מרכז ראשל"צ קו 174 בתדירות יחסית גבוהה בשעות הבוקר, ובשאר שעות היום עדיף שתבדוק זמנים מדוייקים באתר אגד (www.egged.co.il) עד לאבן גבירול זמן נסיעה 25-35 דקות. בשביל להגיע ללונה פארק: קו 11\83 מרחוב ירושלים - למסוף מרכז ראשל"צ (תמ"י) מהמסוף, קו 274 (תדירות גבוהה) עד לתחנה שלפני גשר הירקון בדרך נמיר, התחנה של 'בבלי'. משם קו 28 של דן, עד ללונה פארק! אגב, בשעות הבוקר : 6.30/6.50/7.15/7.30 קו 274 בחלופה ברחוב ירושלים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה