שאלת תן...

ronen1981

New member
תלך פעם ואז תבין.

אני חושב שבנות הולכות כי זה כייף וקל להכיר אנשים חדשים מהמין השני כך ,לפחות זו הסיבה למה גם אני הולך. אני במצב רגיל אם אראה בחורה שמוצאת חן בעיני יהיה לי מאוד קשה לאגור תכוח לדבר איתה ולהתחיל איתה אבל בסלסה זה הרבה יותר פשוט אני ניגש ויוצר קשר עין ושואל אם בא לה לרקוד ורוקד איתה ומכיר אותה ואם היא לא יודעת (או פחות טוב ממני) אז בכלל סבבה כי אז קודם כל אין עלי לחץ של לרקוד טוב מאוד ואני יכול להכיר אותה תוך כדי שאני עוזר לה ללמוד אלמנטים חדשים. ואני סטודנט אז בכלל :)...

לירוי25

New member
ומה קורה אם לבחורה אין חוש קצב?

וחרף כל הנסיונות שלך להרשים אותה היא לא מפסיקה לדרוך לך על הרגלים?

נכון... ויותר מזה.

מה אם לי אין חוש קצב? זה מבטל אותי כאובייקט בחיישניהן של מכורות הסלסה? לי זה נראה כמו טרנד של התלהבות... "אני אוהבת רקדני סלסה"... כן, גם אני אוהב מטפסות על עצים... אני אוהב מטפסות על עצים עם שיער על החזה? I, most certainly, think not. (מה?)

voguemaster

New member
אני אגיד לך

זה ריקוד סקסי, פה אין ספק. לכן, מן הראוי שכל בחורה שתלמד את הריקוד תקווה שזה ישליך עליה סקס אפיל. כלומר, זה רצון להיראות יותר סקסיים. כמובן שלא נכליל, אבל גם לגברים הרעיון תקף. אני יכול להגיד לך שאני באופן אישי פשוט נהנה מכל סוג של ריקוד שהוא, אבל לא, אני לא הולך ללמוד סלסה. זה לא בסדר העדיפויות שלי כרגע... בכל אופן, בנוגע למיטה, טוב נו. אין קשר בין יכולת על הרחבה ליכולת במיטה, זה פשוט נראה כך. מה שנראה כשמישהו רוקד ומושך תשומת לב (ותאמין לי, אני מושך את תשומת הלב הזו, אז אני מבין בזה משהו או שניים..) הוא פשוט היכולת שלו או שלה להיראות סקסיים בעיניי בני זוג פוטנציאליים. כלומר, רקדנים טובים הם בעלי סקס אפיל טוב יותר, לפחות כך זה נראה. העניין הוא שזה לא מוכלל, ויש מספיק רקדנים לא טובים שהם סקסיים ומספיק בחורות שלא רוקדות בכלל והן סקסיות (boy, do i know....). זאת רק אשליה, אבל אשליה טובה (הרבה בחורות כבר נפלו בה...
) אלי

kerenush

New member
אני ממש לא מבינה מה כל הבלאגן??

אני רוקדת סלסה כבר שלוש וחצי שנים וזה ממש לא התחיל מהצורך להכיר גברים, ממש לא. חבל מאוד שמסרבים כאן לקבל את העובדה שאנשים הולכים לסלסה כי זו באמת חוויה לטינית מדהימה, קצבית וכייפית. זו מוזיקה שנכנסת לורידים וזורמת בנשמה ברגע שנכנסים לזה... זה קצב מעולה ואנשים מקסימים, זו אחלה פעילות ספורטיבית וזה עוד מקום לצאת אליו כנגמר לנו מהבתי קפה... (ואגב, קפה ממוצע עולה כמו כניסה למועדון סלסה...). זה נכון שיש אנשים שהולכים לשם למטרת הכרויות אבל אם תחשבו על זה ככה זה בכל מקום בעצם, לא? אנשים מחפשים איפה להכיר וזה באמת מקום טוב עם כל האנרגיות באוויר, ההצמדה של הבחורה אלייך...- יש המון אירוטיקה בריקוד... ואני בטוחה שהרבה שהתחילו לרקוד בגלל הצורך להכיר נשארו בזכות מה שזה עשה להם... זהו. הסיבה שזה מתחיל להיות מאוד פופולרי בדרישות הקבלה ברזומה של גברים היא שכל התחום הזה תפס תאוצה בזמן האחרון בעולם בכלל ובישראל בפרט ויש הרבה אנשים שבתוך מעגל הריקודים...
מקווה שהבהרתי את העניינים ו... נעים מאוד- אני קרנוש וזה אחלה פורום- תתחדשו!

ליאן.

New member
לגיטימי בהחלט

וכפי שאמרת, את נהנית מהארוטיקה שבריקוד.. זו בדיוק האוירה וזה בדיוק קהל היעד הנשי המתאים להתחלות והכרויות.. תודה על הברכות וברוכה הבאה לפורום קרנוש!!

שאלה בקשר למועדוני סלסה ../images/Emo68.gif../images/Emo20.gif../images/Emo53.gif

היי עד עכשיו קראתי בריתוק רב את ההודעות שכתובות בפורום. מאוד נהנתי
למישהו/מישהי אולי ידוע על מועדוני סלסה טובים? רצוי באיזור ירושלים ות"א. תודה רבה !! נ.ב. אין לי מושג מה עבר לי בראש כשרשמתי את הניק הזה...

למעלה