שאלת תן...

שאלת תן...

מה יש בריקודי סלסה שכל כך הרבה בנות נדבקות בהם, לאחרונה? זה כבר עקף את "אקדמאי" ברשימת המכולת של הרווקים המבוקשים... היתה איזו השתלטות חייזרית שפספסתי?!

נתן.ל

New member
השתלטות הדרום האמריקאים ממאדים../images/Emo3.gif

סתם... אולי זה ריקוד סקסי ולא קשה במיוחד ללימידה ... אולי זה בגלל שכמה בנות התחילו לקחת שיעורים ובעקבותיהן כמה בנים ובעקבותיהם כמה בנות שבעקבותיהן כמה בנים ....
אחד מהם יכול להיות רקדן חרה
אבל אני הכי חושב שזה מן טרנד שכזה ... כמו שהיה ריקודי שנות ה60 וריקודי עם ויוגה למתקדמים וללקק ת´יופל´ה (או שזה הטרנד של העתיד
)

אלדד26

New member
מה שווה אקדמאי? כולם מובטלים ../images/Emo8.gif

סלסה... זה נתפס אצל אנשים (גברים ונשים כאחד) כריקוד סקסי... מכיר את מושג המאהב הלטיני? אז אנשים חושבים שאולי זה שמישהו רוקד סלסה נהדר זה הופך אותו לגבר המושלם

מסתבר שאפשר להסיק על המיניות שלנו

מעוד המון דברים, בכללם ריקוד.. כנס למאמר הזה.. יש לו גם המשך.
ואם תעשה חיפוש על המילים נילי רעם, שם המשתמש, תקבל עוד הרבה תשובות בנושא שניתנו בזמן האירוח שהיה אצלנו בפורום.

ליאן.

New member
זה מפגש פנויים/פנויות המוני בתחפושת

גברים הולכים לשם בהמוניהם להכיר בחורות.. כנראה שהבנות הולכות לשם מאותה סיבה.. בשבילי זה מלוקק מדי ולא תמצאו אותי מתה (או חיה) במקום כזה, מה גם שאני לא מהמפזזות..

פ ז פ ז

New member
ויש כאלה שבאמת

אוהבים את זה, ונהנים לרקוד את זה. יש לי חברה שפשוט מכורה לזה, ואני יודעת בוודאות שהיא באמת נהנית מעצם הריקוד ולאו דווקא לצורך הכרות. זה עניין של טעם... גם אני כמו ליאן לא אתפס חיה או מתה במקום כזה (טוב, לגבי מתה קצת קשה לי להתחייב...), ואני דווקא כן מהמפזזות אבל יש לי אלרגיה קשה לכל מה שקשור לסלסה. פעם אפילו הפתעתי את עצמי כשהכרתי בחור והתחלתי לצאת איתו , וכשהיססתי לגבי ההמשך ושקלתי "בעד ונגד" אחד השיקולים נגד להמשיך לצאת איתו היו אהבתו הבלתי מעורערת לסלסה... מבחינתי זה היה חסרון כי אני אישית מתעבת את זה. אבל שוב... הכל עניין של טעם!

kiticat

New member
מה לעשות....

אתה יודע למה אני אוהבת סלסה? כי זה. א. שורפים קלוריות ב. מקבלים הזדמנות להראות את הסקס אפיל של עצמך. ג. להראות טוב, ולראות את ה"נוף" ד. זה ריקוד כל כך חושני, כל כך מושך, וכל כך חושפני.... חוץ מזה, שלפחות מבחינתי- אינטלגנטי עדין עומד ראשון ברשימה לפני רקדן סלסה מהולל....

פומפיה

New member
יש סקס באוויר

כל כך נכון מה שאת אומרת . האמת היא שאני למדתי בבדרום אמריקה, וזה סחף אותי . כשהגעתי בארץ לערב כזה מאוד התאכזבתי, גם בגלל מה שהכרתי משם, אבל בעיקר כי נדבק אליי בלמ"ז שלפני שהוא ידע את הצעדים היה חשוב לו להיצמד ולדחוף את הרגל שלו... הבנתי שהרבה באים לא כדי לרקוד אלא כדי לקבל ריגושים מיניים ומאז לא חזרתי לערבים שכאלו ( כשאני למדתי עשיתי את הצעדים לבד, ואחר-כך בזוג בלי להיצמד, ורק בהמשך כשידעתי את כל הצעדים, אז הוספנו את ה"אפקטים" האלה ).

אלדד26

New member
מה?! איזה שטויות במיץ עגבניות ../images/Emo13.gif

סליחה, אבל מה הקשר?

נתן.ל

New member
זה ידוע ... וממש לא מהיום ...

הרי גם ללא קשר לסלסה ... הריקוד של הבנאדם משליך על הביצועים שלו במקומות אחרים
לא יצא לך אפאעם לעמוד בדיסקוטק(מועדון) ולבהות במישהי שפשוט רקדה ממש יפה ? או אפילו בגבר שרקד טוב, ובלי קשר לנטייה המינית שלך ... כאשר אתה נמצא במקום של ריקודים(דיסקוטק,סלסה,שנות 60,סמים קשים) מי שרוקד הכי יפה תמיד מושך תשומת לב ... לא יעזור כלום ...

אלדד26

New member
אתה מבלבל

אתה אומר שמי שרוקד יפה מושך תשומת לב. על זה אין לי ויכוח. אבל מה הקשר בין זיונים לבין ריקודים? אם אני לא יודע לרקוד סלסה, אז אני לא טוב במיטה? נו, מגוחך.

נתן.ל

New member
לא. אתה מבלבל ...

אני לא אמרתי דבר שכזה ... אבל יש כזאת דיעה רווחת ... ואל תגיד שאם אתה לא רואה מישהי רוקדת בצורה חושנית להפליא אתה לא חושב בדיוק על זה ... לפחות תיהיה כנה עם עצמך ... ועוד דבר ... זה גם מאד יכול להיות בלי שום קשר לשמועה או לדיעה הרווחת ... פשוט במיטה אתה בדרך כלל במצב אינטימי בו אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה ואילו על רחבת הריקודים אתה הרבה יותר עצור כיוון שיש אנשים מסביב, למשל ... אבל זו נקודה למחשבה

לירוי25

New member
אין קשר בין ריקוד למיטה!

זה שיש דעה רווחת אני מסכים אבל התכלס בשטח הוא הקובע. החבר שלי לא מבדיל בין רגל ימין לרגל שמאל וחוש קצב זאת מילה שבכלל לא נמצאת בלקסיקון, אבל כשזה מגיע למיטה...יותר טוב מזה אין!

נתן.ל

New member
אוקי ... אבל ...

כמה רקדנים טובים אתה מכיר שבמיטה הם לא מתפקדים ?

אני יכול למנות, בלי לגמגם

מספר לא מבוטל של חברים קרובים שידועים כבעלי און של קרציה... והם רקדנים למופת. שלושה מהם הומואים.
מה שמסביר את עניין האון והריקוד.
אני, לעומת זאת, תותח על על ומתחת לסדינים... ועל הפרקט? קרציה. מה תגיד על זה?

אלדד26

New member
אם מישהי רוקדת בצורה חושנית,

אז היא תמשוך אותי ואני אחשיב אותה כסקסית. אין קשר לביצועיה במיטה.

לירוי25

New member
זה שטויות ג´רי!

החבר הראשון שלי היה רקדן שלא מזמן קיבל מלגת לימודים ונסע לניו יורק ללמוד ריקוד. על הרחבה הוא מדהים אין ספק!! במיטה..בוא נאמר שנרדמתי לו תוך כדי פעילות..איך תסביר את זה?

פומפיה

New member
המחקר האישי והמצומצם (!) שלי../images/Emo9.gif

פעם היתה לי אותה התזה: רקדן טוב = סקס טוב, ולהיפך. היום אני חושבת ש: א. הקלאמזים הם לא אטרקטיביים בשום "תנוחה". לא כשהם רוקדים ולא במיטה... ב. רצוי שהוא לא יחשוב שהוא רקדן מדהים מהסוג שמסתובב עם חולצה צמודה, קשת בשיער, ומחרמן את עצמו על הרחבה (או במלים אחרות: מהסוג שאח"כ מתחרה על תואר הגברבר של השנה בתחרויות של ריקי לייק). יוצא דופן: רקדן של מיומנה. לו מותר (כמעט) ללכת עם קשת בשיער. ג. הכי שווים בסופו של דבר נופלים על הקטגוריה של מי שאינו קלאמזי אבל גם לא אלה שרוקדים שעות מול המראה, ואני לא מדברת על המקצועיים (שעשויים להיות שווים ועם יופי של סיבולת), אלא על הנרקיסיסטיים. מישהו שלא נראה מגוחך, אבל גם לא מלוקק שאוהב את עצמו במקום להתרכז בויברציות שלך. חמוד כזה. ד. מביניהם צריך לברור טוב טוב, ואז איכשהו אולי למצוא מישהו עם מגע קסם (וכיוון שאני אוהבת אותם מקסימים גם מחוץ למיטה, אז גם חכם מ-א-ו-ד, שנון, חם, רגיש, מטורף, וכו´ וכו´ וכו´). מואה .

ליאן.

New member
תלוי איך תגדיר רקדן טוב..

אם הוא יצירתי, מלא מרץ, חושניות וביטחון עצמי.. אז כן, יש איזשהו פוטנציאל. חוש קצב וקורדינציה אלו יכולות שלא חייבות להיות בשיאן.. מצחיקה אותי המחשבה מה התועלת של חוש קצב בעצם.. יכולת הפימפום לפי הקצב ? וקורדינציה גרועה.. חחחח זה יכול להיות מסוכן קצת, לא ?

למעלה