שאני אהיה גדול-אני אהיה טייס

מיטללל

New member
שאני אהיה גדול-אני אהיה טייס

במה רציתם לעבוד שהייתם קטנים? האם המטרה כיום אותה מטרה? ואם לא, למה היא שונתה? בגלל שהשאיפות שלכם התחלפו? כתוצאה מהפנמת מציאות שלכם? ואם כן, בגלל שהבנתם שלא תתקבלו ללימודי X או בגלל שהבנתם שלירח לא תצליחו להגיע?

Lir האחת

New member
שאלה יפה ../images/Emo13.gif

עד כמעט סוף היסודי, רציתי מאוד להיות מורה. הלהיב אותי העניין של לכתוב על הלוח, לרשום נוכחות ביומן ולתת ציונים! מצחיק, אבל אני זוכרת שזה מה שמשך אותי בתור ילדה
המטרה התחילה להשתנות מהחטיבה. כנראה שהשאיפות התחילו להשתנות עם ההתבגרות
זה הזמן שבו התחלתי לחשוב על תחום הפסיכולוגיה. הרעיון של לטפל, לייעץ ולעזור לאנשים מאוד משך אותי. אני זוכרת שתמיד היו באים להתייעץ איתי בכל מיני דברים קטנים, ולקבל עידוד
ובאמת זה מה שהתחלתי ללמוד, סיימתי את התואר הראשון, ועכשיו הכיוון הוא לקראת תואר שני. התחום הזה מאוד מושך אותי, ואני לא רואה את עצמי בשום תחום אחר. אני מקווה שהמטרה הזאת לא תשתנה בעתיד, לפחות לא בשל גורמים שאינם בשליטתי

אצלי

קודם כל רציתי לעסוק במשהו שקשור לבעלי-חיים/התהגות בע"ח, או ביולוגיה, אחר כך באופן ספציפי יותר רציתי להיות וטרינרית, אחר כך החלטתי שזה יגעיל אותי, בסוף הלכתי ללמוד פסיכולוגיה ובסופו של דבר הגעתי לחקר הפיזיולוגיה של ההתנהגות
אצל בע"ח ובני אדם כאחד

שהייתי קטנה רציתי להיות

וטרינרטית..עד שגיליתי שיש לי פחד בלתי נשלט מדם ודברים פתוחים
אז הבנתי אם אנסה להיות וטרינרית...אתעלף ואקבל התקף לב....ואז בערך בגיל 10 עד הלום אני שואפת להיות שחקנית תאטרון

E i n a v 1 1 1

New member
אני רציתי להיות רופאה

כל הפצעים הפתוחים וכל הניתוחים וכל הדברים המגעילים סטייל אפקט הפחד לא מפחידים אותי או מגעילים אותי, ודווקא מאוד מסקרן אותי לדעת יותר על גוף האדם, זה משהו שאנחנו עוברים כל יום, אבל הפחד הגדול שלי היה מחטים מאז ומתמיד... ואז החלטתי ללמוד פיזוטרפיה שזה הצד היפה של הרפואה, אבל זה לא הכי משך אותי בסופו של דבר, הייתה לי התלבטות עם כלכלה, וזה נשמע לי יותר מעניין, וזה משהו שאני אוהבת, וזה מה שהחלטתי שאני רוצה ללמוד. בשאיפה להתחיל באוקטובר 2007

Wolfinix

New member
כבאי../images/Emo99.gif

אבל גיליתי שצריך המון פרוטקציות-שאין לי כנראה
. מאז הגשמתי כמעט כל תחום של עבודה שאפשר לחשוב עליו
והיום?אם לימשהו יש קומבינות-אנא עשה אותי כבאי!!! יש לימודי כבאות :-O ?? בגדול ולא סגור על זה במאה אחוז..אני רוצה ללמוד בהמשך פזיוטרפיה אבל יש עוד קצת זמן וקצת מאמץ עד שאני אגיע לזה (ולסיים את התואר הנוכחי-פרט שולי
)

טוב אז...

במה רציתם לעבוד שהייתם קטנים?אסטרונאוט האם המטרה כיום אותה מטרה? חחח ממש לא ואם לא, למה היא שונתה? בגלל שהשאיפות שלכם התחלפו? חחח ממש אי אפשר לעבוד בזה בארץ וגם רציתי להמשיך מה שאני למדתי בתיכון הנהלת חשבונות כתוצאה מהפנמת מציאות שלכם? ואם כן, בגלל שהבנתם שלא תתקבלו ללימודי X או בגלל שהבנתם שלירח לא תצליחו להגיע?לירח לא נצליח להגיע אבל רואה חשבון מרויח 8 7 בחודש... שאני אגמור את התואר ואפתח מישרד עצמאי..

the last anigma

New member
פחחחח

פאדיחה.... במה רציתם לעבוד שהייתם קטנים? כשהייתי ממש קטנה - דוגמנית, אח"כ ספורטאית האם המטרה כיום אותה מטרה? לא ממש ואם לא, למה היא שונתה? בגלל שהשאיפות שלכם התחלפו? כתוצאה מהפנמת מציאות שלכם? ואם כן, בגלל שהבנתם שלא תתקבלו ללימודי X או בגלל שהבנתם שלירח לא תצליחו להגיע? כי התבגרתי... וכי הבנתי שדוגמנית אני כבר לא אהיה ושהספורט ישאר בגדר תחביב, בעיקר כי הגוף לא עמד בעומס.

רציתי להיות פסיכולוגית...

רציתי להיות פרסומאית, בסוף אני מורה (וכולם חוץ ממני ראו את זה כבר מימי התיכון העליזים
). זה השתנה כי התבגרתי, וראיתי שהוראה זה דבר שאוהבת ומתאים לי, ובצבא שירתתי כמשקית חינוך וזה עשה לי משהו... מאוד רציתי לשנות משהו, גם אם זה משהו קטן ורק אצל ילד אחד, אבל להצליח להשפיע, ללמד, לעזור, פשוט להיות שם בדרכי שלי כמורה.

רק עכשיו שמתי לב ../images/Emo6.gif

וזה אחרי שכבר קראתי ממקודם את מה שכתבת- כנראה שהמידע עדיין לא נקלט במוח אחרי היום המתיש הזה

Lir האחת

New member
../images/Emo6.gif

בקצב הזה, את תהיי הזוכה המאושרת...נראה לי שעבר עלייך היום הכי מתיש!

זה תאמיני לי לא היום הכי עמוס...

אל תשכחי את השעה הנוספת שבוטלה אתמול- אז זה נחשב רשמית כיום ממש עמוס...

ChilD SouL

New member
היי... גנבת ../images/Emo8.gif

בכל אופן, כשהייתי קטנה רציתי להיות טייסת או רופאה=פתולוגית. עם הזמן התווספו לכך מקצועות ודברים אחרים, בסופו של דבר נאלצתי להתחיל איפשהו, היות ויש לי ה-מ-ו-ן דברים שאני רוצה ללמוד אז...התחלתי, איפשהו. נתתי לזה שנה ובמידה והשנה אני ארגיש שזה לא משהו שאני רוצה להתעסק בו בעתיד או שזה לא מה שאני חשבתי שזה, אמשיך הלאה בדף לשאיפה הבאה.

E i n a v 1 1 1

New member
שאלה במדעי המדינה...

מי היה תלמיד של מי 1. אריסטו - אפלטון - הובס 2. סוקרטס - אפלטון - אריסטו 3. לוק- אפלטון - הובס
אגב בתמונה זה אפלטון (הפילוסוף היווני האהוב עלי)

למעלה