שבוע אחרון לסכם ב-2011

N o R i K o

New member
שבוע אחרון לסכם ב-2011

משהו כיפי:
משהו מעצבן:
משהו מצחיק:
משהו טעים:
משהו חדש:
סרט טוב:
שיר טוב:
ספר טוב:
סדרה טובה:
היום הכי הכי:
בילוי השבוע:
ציטוט השבוע:
האדם שעשה לי את השבוע:
איך עבר עלי השבוע:
תכניות לשבוע הבא:
ותמונה לסיום~

מסכמת

משהו כיפי: יום חופשי
משהו מעצבן: לקום כל בוקר ב 6 בבוקר שכקר וחשוך בחוץ :( משהו מצחיק: להכנס לצומת ספרים שיש 4 במאה ולצאת בלי כלום כי אתה לא יודע מה אתה רוצה לקרוא
משהו טעים: סושי
משהו חדש: ארון! קניתי ארון
סרט טוב: החתול של שרק שיר טוב: כמה עוד דרכים - הראל סקעת ספר טוב: אני נאבקת פה במשחקו של המלאך בחיי שאני עוד דקה זורקת את זה למישהו בראש
סדרה טובה: מרפאה פרטית (אני רואה עונה 4 ייאיי לי ) אקסטרים מייק אובר (אובר בכי) המירוץ למיליון(אני מחרימה אותם רשמית עכשיו אחרי שמוטי ופונדק עפו :( ) היום הכי הכי: רביעי בילוי השבוע: גם לסיים מוקדם כמעט כל יום גם סוף סוף מספרה וזה ציטוט השבוע: את בחורה טובה את ... האדם שעשה לי את השבוע: אחותי איך עבר עלי השבוע: מהר כזה .. תכניות לשבוע הבא: לא יודעת אין משהו מיוחד ותמונה לסיום~

N o R i K o

New member
קראתי את זה

משהו חדש: יצאתי מהארון תכננתי לאחל לך מזל טוב...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

צר לי לאכז אני עדיין מתענינת במין הגברי

ringo333

New member
גם אחי הגדול

מתעורר כל יום ב-6 בבוקר לבית ספר. בעצם בחמש וחצי כי הוא מתקלח ומתגלח.... הוא גם חוזר כל יום בשש בערב, זה די מצחיק כי הוא עוזב בחושך וחוזר בחושך, הוא לא רואה אור יום!

N o R i K o

New member
רוצות לדבר על זה? ~_~

אני קמה כל בוקר ברבע ל-6 וחוזרת הביתה בסביבות 8 במקרה טוב. מי שבא לצו ראשון בתל השומר תקופה האחרונה יודע שאנחנו עמוסים בטירוף... ונשארים שם כל יום עד 6 וחצי במקרה הטוב \: אבל לא נורא, עוד 19 יום אני משתחררת D:

N o R i K o

New member
הנה אני~

(כבר ישן לבד ורוקם לעצמי חלומות
)
משהו כיפי:
יצאנו השבוע ב-5 וחצי יום אחד, וזה הישג מטורף D:
משהו מעצבן:
הקורס שלי ואני עדיין לא יודעות איפה תיערך שתיית השחרור שלנו
למישהי יש המלצות למקומות באזור תל השומר שיהיו מוכנים לארח חינם 80 איש? >;
משהו מצחיק:
מלש"בים בתור למבחנים ביקשו ממני להדליק להם את הטלוויזיה... פפטטט.
משהו טעים:
כל הסופגניות האלה... תודה לאל שנגמר חנוכה T_T ולחברה שלי היה יומולדת אז עוד חברה הכינה לה עוגת שוקולד מטורפתתתת. זה היה מדהים.
משהו חדש:
קיבלתי ספר חדש במתנה ישירות מהסופרת שלו
רק מעלה את הריגוש לקרוא אותו!
סרט טוב:
ראיתי היום אוואטר בטלוויזיה. הרבה פחות מרשים מבקולנוע, אבל עדיין סרט טוב.
(אני קלטתי שדמדומים 4 העתיקו ממנו את הסוף!!!!111
שיר טוב:
ברוח התקופה- חייל של מאה שערים
ספר טוב:
'משחקי הרעב'.
באמת שמרוב תלונות על השני והשלישי שכחתי למה התאהבתי בסדרה הזו מלכתחילה. איזה ספר טוב. פשוט כיף.
סדרה טובה:
בכל שבוע אני אכתוב כאן 'איך פגשתי את אמא, ככל הנראה'... אני פשוט לא צופה בשום דבר אחר
אבל היי אני המרואיינת השבועית בפורום שלהם אז לכו לשאול אותי שאלות D:
היום הכי הכי:
היום עם העוגת שוקולד.
בילוי השבוע:
היה איזה יום שהחלטנו להזמין סושי הביתה. היה ממש בילוי D:
ציטוט השבוע:
מלש"ב אמריקאי בתור לאימות נתונים: 'Will they call my name in English?' רציתי לומר לו שלא.
האדם שעשה לי את השבוע:
האדם שהמציא את השוקולד. באמת שאני חייבת לו
איך עבר עלי השבוע:
עבר
תכניות לשבוע הבא:
לענות לשאלת- "עד מתי" בתשובת "עד ינואר 12... רגע זה עכשיו!!!@%#!%@^"
ותמונה לסיום~
ברוח הכריסמס שזה עתה חלף

N o R i K o

New member
'ההמרה'

של סתיו מיכאלי. היא הוציאה אותו בהוצאה פרטית כך שאני לא בטוחה שעדיין אפשר לרכוש אותו בחנויות
אבל אני מבטיחה לבקר אותו בזה הפורום בשניה שאסיים לקרוא אותו, כדי להגדיל את מעגל הקוראים

Billy Shirs

New member
גם אני

משהו כיפי: כנס אנימה ביום ראשון משהו מעצבן: איזה אידיוט התקשר לעבוד עליי בטלפון ואין לי מושג מי זה:\ משהו מצחיק: פיטה מנצנץ בספר הראשון. משהו טעים: סופלה שוקולד משהו חדש: שרשרת שהתפרקה לי אחרי יומיים סרט טוב: לא יצא לי לראות, אבל אני אגיד סרט *לא* טוב- בני אלמוות שיר טוב: The Adventures of Raindance Maggie - Red Hot Chillie Peppers ספר טוב: משחקי הרעב
התחלתי לקרוא את הסדרה מההתחלה סדרה טובה: המפץ הגדול היום הכי הכי: ראשון בילוי השבוע: סושיה ציטוט השבוע: "All I have is secrets." האדם שעשה לי את השבוע: חברה שלי, נטע, עם מתנה מוצלחת [אם כי באיחור] ליום ההולדת איך עבר עלי השבוע: הכי טוב אי פעם. תכניות לשבוע הבא: לסבול בצבא. ותמונה לסיום~

N o R i K o

New member
לא כמו הכנסים של פעם

ב-2006 היה כל כך כיף בכנסים, עכשיו הכל סתם עמוס וממוסחר
אבל ממש נטשתי את התחביב, אולי בגלל זה בכנס האחרון שהייתי בו ממש לא נהניתי

Billy Shirs

New member
זה היה ממש נחמד

אני ממליצה לך לבוא לכנס הבא בפורים, גם יהיה מחזמרD:

ליזי133

New member
אני לא באה לכנסים וכאלה... הרבה אנשים. שאני ל

שאני לא מכירה. הרבה. הרבה. לא הקטע שלי. אפילו שאני חייבת להודות שנשמע אדיר...!

Billy Shirs

New member
אבל כל היופי זה להכיר!

גם אני בהתחלה לא היכרתי אף אחד, אבל בכנסים האלה כולם נורא ידידותיים ואפשר לצאת מנקודת הנחה שכל אחד ירצה לדבר איתך. שלא לדבר על כל התכשיטים המגניבים מפימו (אם כי הם נשברים אחרי יומיים:\).

ringo333

New member
סכמ"ש

משהו כיפי: אממ..היה חופש וזה....אכלתי 16 סופגניות במדוייק...(טוב שלא רואים עליי) ושיעור פסנתר. משהו מעצבן:בית ספר, שיעורי בית שנתנו לנון לחופש ועוד לא התחלתי...שיעורי מתמטיקה.... משהו מצחיק:הקומיקסים שאני עושה, זה קצת חצוף להגיד את זה על עצמי, אבל לדעתי הקומיקסים שלי הם מצחיקים ושנונים למדי... משהו טעים:פיצה כמובן משהו חדש:2 תקליטים של ג'ורג' האריסון, 2 חולצות ביטלס, 3 לקים זוהרים, ספר ואוזניות של החברה סקולקנדי. סרט טוב: הריון משותף שיר טוב: stuck inside a cloud של ג'ורג' האריסון ספר טוב:התלקחות סדרה טובה:איך פגשתי את אמא היום הכי הכי:שני, כי הייתי בתל אביב בילוי השבוע:שיעור פסנתר ציטוט השבוע:- האדם שעשה לי את השבוע:אלון איך עבר עלי השבוע:מנומנם תכניות לשבוע הבא:אוי לא!!!!!!!!!!!!!!!!!! שגרה.

Ayelet 363

New member
באיחור

משהו כיפי: - משהו מעצבן: סוף השבוע. משהו מצחיק: - משהו טעים: - משהו חדש: - סרט טוב: - שיר טוב: Defying Gravity הקומנטרי המוזיקלי של ד"ר הוריבל הרבה של גלי, ובכלל לא הפלייליסט ספר טוב: - סדרה טובה: - היום הכי הכי: שלישי. בילוי השבוע: - ציטוט השבוע: - האדם שעשה לי את השבוע: חברים. איך עבר עלי השבוע: התחיל כיפי. הסופ"ש הרס. תכניות לשבוע הבא: - ותמונה לסיום~

למעלה