שבוע טוב לכולם

אודליה1

New member
שבוע טוב לכולם../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

קראתי את כל מה שקרה פה עם הדרדסית, אני מקווה שזה נגמר אני מצטערת בשבילך מירבי שהיית צריכה לעבור את זה איתה. כתבתי לך כבר לפני כמה ימים מה דעתי על מה שהיא כותבת, ואת כל הזמן התנהגת אליה יפה כל כך ובסבלנות. רוצה לעדכן ולשאול כמה שאלות, פרסמנו מודעות לפונדקאית, קיבלנו 3 פניות בינתיים אנחנו בודקים ואני מאמינה שזה יסתדר עם אחת מהן, יש שם אחת שכבר היתה פעם פונדקאית לזוג וילדה להם תאומים, זה בסדר שהיא עושה שוב? כמה פעמים מותר לה לעשות פונדקאות? כדאי לנו לבקש ממנה לדבר עם הזוג הקודם שלה? אם היא עשתה כבר אז את כל הבדיקות אז עכשיו היא צריכה שוב או שהיא פתורה מזה? מצטערת על המגילה. שבוע טוב ורגוע וחמים ונעים לכולם אודליה

1mara

New member
לדעתי ולפי מה שאני יודעת,

פונדקאית יכולה להתקשר רק עם אותו זוג פעמיים בלבד ולא עם זוג נוסף. כדאי שתבררו את זה ולא תבזבזו אנרגיה לחינם. במשרד הבריאות יושבת משהי בשם אתי דקל שמטפלת בעניינים.

מירבי*

New member
היי מרה, תיקון קטנטן ../images/Emo20.gif

אתי דקל כבר לא ממלאה את התפקיד הזה, מחליפה אותה אביבה נמרודי בוצר. עד כמה שאני יודעת אין חובה שזה יהיה אותו זוג בפעם השניה אבל זה בהחלט שווה בדיקה. הנה הטלפון של אביבה02-5681275/460. בהצלחה לכם מרה ושבוע טוב מירבי*

מירבי*

New member
היי אודליה, ערב טוב../images/Emo20.gif

לפונדקאית מותר לעבור התקשרות עם הורים פעמיים, אני מתכוונת להתקשרות מוצלחת, לדעתי זה מצויין להתקשר למישהי שכבר ילדה לזוג הורים, היא בקיאה בתהליך, היא חזקה יותר נפשית, הוכחה יכולתה לקלוט הריון בהפריית מבחנה, אני רואה בזה רק פלוסים. לגבי הבדיקות, עד כמה שאני יודעת היא תאלץ לעבור את הכל שוב , עברו בוודאי שנתיים לפחות מאז שהיא עברה את הבדיקות הקודמות, מצב פיסי ומצב נפשי יכולים להשתנות בפרק זמן כזה. בבדיקות הפסיכולוגיות בודקים מלבד את האישיות שלה גם את התאמתה לכם כזוג. אם ההורים הקודמים שלהם היא ילדה יסכימו לדבר איתכם זה ממש רעיון מצויין. כל טוב אודליה, ובהצלחה מירבי*

נונה33

New member
זה מגניב שהיא כבר היתה פונדקאית!!

לדעתי זה אדיר!! אתם בטח בחרתם בה בגלל זה!! לדעתי היא תצטרך לעבור שוב את הבדיקות והאבחונים!! זה לא כל כך נורא, לא מסובך!! אם היא כבר עברה הכל היא יודעת שזה לא נורא!! אני הייתי מבקשת ממנה את הטלפון של ההורים הקודמים ומציעה להם אפילו להיפגש.!!! בהצלחה אודליה!!! נונהההההה

אודליה1

New member
צדקתם, היא באמת צריכה לעשות

עוד פעם את כל הבדיקות והאבחונים כאילו היא לא עשתה אותם מעולם. תודה אודליה

למעלה