שבוע טוב

שבוע טוב ../images/Emo20.gif

היום סידרנו קצת את החדר של הגדולה וקצת המשכנו לארגן את החדר העתידי של התאומות. עברתי על עוד קופסאות הבגדים ומצאתי עוד קופסא של בגדי NB לשמחתי. אני מנסה לעשות רשימת מצאי , בעיקר כדי להבין מה יש לי ומה עוד אצטרך להשלים. האמת ? זה מעייף , אבל העפתי באותה הזדמנות הרבה חלקיקי משחקים שלא שווים כבר וכל מיני "זבלים" אחרים שסתם תפסו מקום מיותר . מה איתכן/ם ?

איג3

New member
שבוע טוב ומבורך

שיהיו לכולם בשורות טובות, והרבה שמחה ואושר... התחלה חדשה - באיזה שבוע את? כל הכבוד על הסידור. מתיש אבל, נראה שווה... אני בשבוע 29 ולא מעיזה לחשוב לעשות את זה לפני הלידה (אמונות תפלות) למרות, שזה יעלה לבעלי ולי ביוקר...

שבוע 25

אני מסדרת את הבגדים של הגדולה , ובאמת לא מביאה שום בגדים נוספים "מבחוץ". (באמת יש עוד די הרבה זמן). ספרתי כמה דברים יש מכל פרט , דבר שיעזור לי לדעת מה חסר לי. כעיקרון מאחר וחמותי ללא אוטו , ואני ללא הורים , אני מעדיפה להתחיל מוקדם יותר את ההכנות , לפחות מבחינת ההתארגנות הראשונית והבדיקות של מה יש . לשלב הכביסות אגיע בוודאי רק בשלב הרבה יותר מתקדם ... אגב , גם אני לא הכנסתי כלום בלידה הראשונה , אבל אז הכל היה חדש ולא היה בבית כלום ששיך לתינוקות . היום יש בגדים וצעצועים והיה צורך למיין ולע\העיף ולסדר קצת מקום...

שבוע טוב לכולן...

ביום שישי סוף סוף מצאנו דירה שנרצה לעבור אליה (יש לנו דירה משלנו 3 חדרים בקומה רביעית בלי מעלית!!! ומאחר שיש לנו כבר את אלעד ואת התאומים בדרך חיפשנו דירה להשכיר ולשכור את שלנו). הדירה קרובה מאוד להורים שלי שזה משמח אותי מאוד כי לאמא שלי אין רשיון והיא מאוד רוצה לבוא כל יום לעזור, ממש 3 דקות הליכה. בשבוע הקרוב ואחריו נתחיל לארוז...

איג3

New member
בהצלחה

מעבר קל ופשוט... תהנו ממנו! ואיזה כיף לך שתתקרבי לאמא. אני במרחק שעה ו3/4 - שעתיים ממנה.

איזה יופי !!!

בהצלחה רבה עם המעבר , כמה טוב לשמוע שדברים מסתדרים בצורה טובה ונוחה
.

שבוע טוב

אנחנו עוד לא התחלנו עם הכביסות, למרות שכבר מדברים על זה. שבוע 30 וצריך להתחיל לחשוב קדימה...

אני רק חושבת על זה...

אין לי ספק שאת הכביסות אעשה רק אחרי הלידה. אמונות טפלות חזקות במיוחד... אבל אנחנו רוצים להעביר את תומר חדר, וזה משהו שכדאי לעשות בחודש הקרוב, אז כנראה שלא תהיה ברירה ונאלץ להתחיל להתארגן בקרוב. באיזשהו שלב גם נאלץ לרכוש ציוד משלים (עוד מיטה, עוד סלקל, אולי כבר עגלה...). בינתיים אני מרגישה שזה רחוק מאד מאיתנו (אני רק בשבוע 22).

ממה מיה

New member
עשיתי קינון לפני חודשיים

ירדנו למחסן, העלינו בגדים, כיבסנו. בדקנו צעצועים.. מאז עברתי למצב פדלעות. לא נראה לי שאעשה משהו בנדון עד ללידה. אנחנו מתכננים שהם יהיו איתנו בחדר בחודשים הראשונים, ואחר כך אנחנו מתלבטים אם לתת להם את המ"ד שמשמש כרגע כחדר עבודה וטלויזיה (אין לנו טלויזיה בסלון) או לצרף אותם לחדר של איתן.

עינת אר

New member
שאלה טובה...

אני מתחילה שבוע 30 הזמנתי אתמול חדר עגלה, סלקלים ואת כל המוצרים לקטנטנים שלי... החדר צבוע ויפה, הארון מושלם ואנחנו רק מחכים להם
בעוד חודש יש לי ועדה לניתוח קיסרי האם למישהי יש מושג סביב איזה שבוע נקבע הניתוח? תודה וסופ"ש נעים.

למעלה