שבוע נעים

StellarWind

New member
בהחלט.

התגייסתי ב 2004, השתחררתי ב 2007. בתחילת אוקטובר מתחיל שנה ב' לתואר ראשון באוניברסיטה העברית בירושלים. ביולוגיה. FTW.

StellarWind

New member
הייתי טכנאי אביזרים בחיל האויר.

למרות שזה היה רק התפקיד הרשמי שלי שם - רוב הזמן בכלל התעסקתי בתרגום של ספרות טכנית ובניה של כל מיני מצגות ושרטוטים והשד יודע מה. פשוט כי יכלתי. XD FTW = For The Win.

0Pandemonium0

New member
גף הדרכה? ../images/Emo12.gif

אני טכנאי דרג א'. עוד שנה לשחרור. ;; ועכשיו, מה זה For The Win?

StellarWind

New member
גף מערכות.

או כפי שקראנו לו, "גף מערכות גמר את הכוחות". XD אנחנו היינו דרג ב', אבל בילינו כמות לא מבוטלת של זמן בטייסות בכל מיני טיפולים-לאחר-גיחת-ים למנופי הצלה. XD ובכן, For The Win (או FTW בראשי תיבות) היא צורה של הבעת התלהבות או תמיכה נלהבת במשהו מסויים (למרות שלעיתים נעשה בה שימוש סרקסטי). הבחנה לא נפוצה כל כך היא שאם הופכים את FTW מקבלים WTF... XD יחי האינטרנט. <<;

0Pandemonium0

New member
כן, שמתי-לב לקרבה ל-WTF.

וטוב, אין לי מושג מה זה גיחת ים למנופי הצלה. עד כמה שאני יודע, המטוסים שלנו לא יודעים לשחות. באילו כלי טיס טיפלת? נשמע כמו מסוקים...

StellarWind

New member
אכן מסוקים! ^_^

בעיקר צפעים וינשופים. פה ושם כמה חתיכות של כטב"מ, מה שהיה מטפטף עלינו מהטייסות. XD אני לא יודע בדיוק עד כמה בכלל חוקי להחליף חוויות מצה"לנו בפורום פתוח <<

0Pandemonium0

New member
כל עוד אתה לא מדבר על מערכות מסווגות של המטוס

או כלי הטיס, או מספר פרטים מדויקים על פעילות מבצעית שנערכה, הכל בסדר. ולא, לא עברתי סיווג בטחוני.

StellarWind

New member
אהה. XD

אז טיפול ים בקיצור נמרץ. נניח שביצעו משימת חילוץ שמערבת מנוף הצלה וזה היה באזור שלא רחוק מהים. כל המלח והלחות והג'יפה באויר עלולים לגרום לקורוזיה בכבל של המנוף וכו'. זה פשוט טיפול מונע - אחרי גיחה, מעבירים את הכבל ואת הוו של המנוף ניקיון, מחליפים מיסבים במערכת של הוו, כל הבולשיט הזה. מדהים כמה שהמערכות האלה מופרעות. XD

StellarWind

New member
כן, שמעתי שדרג א' זה טחינה מאסיבית.

ואם מדובר במטוסים אז ב-כ-ל-ל.

Yuske

New member
הוו הרבה

חזרתי לעבוד ושוב הפסקתי לעבוד בתקווה שעד הפסיכומטרי אני לא אעבוד....(או יותר נכון לא יהיו להם משרות למרות שיש משרה שהיא פעמיים בשבוע באותו מקום ואמרו לי שזה מושלם בשבילי אז אם זה באמת יהיה לי טוב אז מקווה שאתקבל לשם) ובנתיים - מנסים ללמוד כמה שיותר לפסיכומטרי למרות שממש אין לי כוח!

OOOO0

New member
עשיתי את מבחן הביניים באנגלית.

השאלות היו יחסית לא קשות אבל קצת קשה לענות על 15 שאלות באנגלית בשלוש שעות.מקווה שעברתי.
בפסיכומטרי,יוסקה!

star_female

New member
לימודים.

הגיע הזמן הזה שבו אני גם עושה קורס (לינארית 2, יש ממ"ן כל שבוע), גם יש לי מבחן ביום חמישי (אוטומטים, לא קשה אבל הייתי רוצה שיהיו יותר תרגילים ללמוד למבחן) ואני גם צריכה לסיים פרוייקט (C, קומפיילר לפסואדו-אסמבלר). אמנם אני בחופש אבל זה עדיין מלחיץ. והחלק הכי גרוע הוא שאין לי כוח לאף אחד מהדברים האלה. אז הספקתי את הממ"ן של השבוע בלינארית, אבל לא קראתי את החומר לשיעור הבא (... או השניים האחרונים. אני ממש צריכה לעשות את זה אם אני רוצה לעבור את הקורס). ובאוטומטים פתרתי 3 מתוך 5 מבחנים לדוגמא שיש, את השניים האחרים אני משאירה ליום רביעי (אני דוקא לא כל כך מודאגת מזה). וב-C... אני פשוט דוחה את הפרוייקט עוד ועוד, וזה ממש לא טוב כי צריך להגיש אותו עוד שבועיים ולא יהיה לי מספיק זמן לעבוד עליו. (אוקיי, אני לא ממש דוחה אותו עוד ועוד, דוקא היתה התקדמות אתמול ושלשום, אבל אני לא עובדת על זה באמצע היום אז אני לא מרגישה שאני עובדת על זה מספיק). חוץ מזה התחלתי לראות Terra e ובינתיים (2 פרקים) זה ממש טוב. וסיימתי כמעט את כל הספרים בסדרות הרובוטים והמוסד של אסימוב. היום קניתי את האחרון של המוסד שהיה חסר לי. יש עוד איזה אוסף אחד או שניים של סיפורים קצרים על רובוטים, אבל אני לא חושבת שאני אחפש אותם. זה לא קריטי. אה, ומצאתי תמונות שלי מהיסודי בפייסבוק. זה ממש מוזר לראות את האנשים שהיו איתי בכיתה ולראות כמה קטנים היינו. וזה מהשנים האחרונות שהיינו ביחד (עברתי דירה אז לא ראיתי אותם אחרי היסודי) אז זה דוקא כן איך שאני זוכרת אותם, פשוט אז לא ידעתי שהיינו כל כך קטנים XD ואולי מצאתי עבודה. :X

remundo

New member
ליניארית זה סבבה

חכי למבנים אלגברים P: (האמת שזה על אותו עיקרון, רשימת תכונות לכל מבנה שצריך לבדוק אם הן מתקיימות או לא כדי להגדיר מבנה. איכשהוא זה הצליח להסתבך.) איפה את לומדת? אצלנו ליניארית היה בשנה א' ואוטומטים בשנה ב'. (ויש לי הרגשה שכבר כתבת בפורום הזה איפה את לומדת ^^;) אסימוב זה טוב.

star_female

New member
אני לומדת בפתוחה

אין סדר מסויים של קורסים שצריך ללמוד בו, אלא רק דרישות קדם. וזה לינארית 2. הבעיה העיקרית היא שלינארית 1 למדתי לפני בערך 4 שנים, אז אני בקושי זוכרת משהו, וזה ממש לא טוב כי צריך לדעת לינארית 1 בשביל לינארית 2. אני לא צריכה לעשות מבנים אלגבריים עד כמה שידוע לי (אלא אם כן יש את זה בשם אחר... אבל אני לא חושבת). וטוב שכך, זה לא נשמע כיף. אסימוב בהחלט טוב. (וקניתי גם עוד ספר של אורסון סקוט קארד
)

remundo

New member
כן, זה הגיוני

(אבל כמעט כולם כאן לומדים בפתוחה אז לא הייתי בטוחה אם בגלל זה אני חושבת שאת לומדת שם או שזה כי את באמת לומדת שם ^^" ) הממ נכון, באמת כדאי ללמוד ליניארית 2 מיד אחרי ליניארית 1, כמו במקרה של שאר הקורסים העוקבים. מבנים אלגברים.. אצלנו ראשי ומורחב למדו, אבל משני לא למדו. נו שויין. כיף לך...

star_female

New member
הייתי עושה את זה

אבל את לינארית 1 עשיתי כשהתחלתי את התואר, ואז זה היה B.A ולא היה צריך לינארית 2. אבל שינו מאז את התואר ועכשיו אני עושה B.Sc ובשביל זה צריך לינארית 2 (זה אחד ההבדלים היחידים בין התארים אז הנחתי שזה שווה את זה בשביל B.Sc).

למעלה