שבוע סוף - תוכנית סיום העונה: שאלון לסיכום

esterosh

New member
שבוע סוף - תוכנית סיום העונה: שאלון לסיכום

האמת שתוכנית סיום העונה הייתה דיי מאכזבת, התוכנית לפני שבועיים כבר הייתה יותר נוצצת ומושקעת. בתוכנית הזאת הם דיי תקעו את כל השאריות. ועפר בקושי הופיע. רק דבר אחד אהבתי את איך שעפר דיבר בסוף התוכנית,הוא הגיש את הסיכום בצורה יפה,והצחיק אותי שהוא אמר כנסו לאתר לראות את הדמות האהובה שזכתה ואז הוא הנמיך את הקול ואמר עמית לוגאסי. הייתי בטוחה שיהיה מערכון עם עמית לוגאסי ,חבל שלא היה
ואני ציתי לשיר סיום כזה של כולם, כמו שהיה קורה במועדון לילה אבל לא עשו את זה
למרות שלא תמיד היה הכי מצחיק מבאס שהם סיימו עונה.לפחות הם יחזרו
טוב שאלון סיכום ,מי שבא לו שיענה: אהבתם את תוכנית סיום העונה? *מה יותר אהבתם את התוכנית פתיחה או תוכנית סיום? *מה החיקוי הכי טוב של עפר:יהודה לוי, רן דנקר, מוקי או צבר מהאח הגדול
? *הדמות הכי מצחיקה של עפר :עמית לוגאסי,חאסיוס(רקדן הלטיני), החנונים בחנות הדי וי די ? *הדמות הכי מצחיקה בתוכנית:סמלת נטלי, עמית לוגאסי,אנשל ויעקב (הזקנים),מרסל אוזן,דרלה ומוזלי, בני ונעמי? *המשפט שהכי נקלט: באמת מה אתה אומר? סבבה סבבה? עוד עוד עוד ? יהודה לוי טאן טאן? בום עליך אח שלו? שתבינו אתם תצטערו על זה. *המערכון הכי טוב:האח הגדול -מדינת בובליל, יהודה לוי החיקוי פוגש את יהודה לוי המקורי, אלופת הכדורסל, אנה אהרונוב רוקדת עם בני ונעמי,החנון והערס, עמית לוגאסי מאמן אישי צמוד של עדן הראל ועודד מנשה?
(אפשר לבחור כמה) * החיקוי הכי טוב (לא של עפר)- ליאור שליין,רניין, יוסי בובליל,דנה ממפרץ האהבה,גיא פינס או אפשרות אחרת: *השחקן שהכי תרם לתוכנית:אורי גוטליב, עפר שכטר , מיקי גבע, שני כהן, קובי פרג',רותם אבוהב, עידן אלתרמן,אלי יצפאן דוד קיגלר.(אפשר לבחור 2) *עפר הכי טוב , בשבוע סוף בתור דמויות שהוא מגלם, בהנחייה או בחיקויים? *יותר אהבת את שבוע סוף או מעודון לילה? *תוכנית סיום העונה של שבוע סוף או תוכנית סיום עונה של מועדון לילה? *הקבוצה הכי מצחיקה (מיה דגן, אורי גוטליב, רמי הוימווברג,ארז טל ,שלום אסייג שי גולשטיין ועפר -כלמור הפנאל של מועדון ליה ) או (אורי גוטליב, עפר שכטר , מיקי גבע, שני כהן, קובי פרג',רותם אבוהב, עידן אלתרמן,אלי יצפאן דוד קיגלר- משתתפי שבוע סוף) *עפר היה נראה יותר טוב בשבוע סוף או במועדון לילה? *ב2 מילים מה תגידו על העונה הראשונה של שבוע סוף? * משהו להוסיף?

esterosh

New member
../images/Emo207.gif עפר בממשלת הסלבס.../images/Emo8.gif

אם כבר הייתי בוחרת אותו לרשות הממשלה, אבל זה באמת התפקיד שהכי מתאים לו, שר הלילה חחחח
ֻלתפקיד שר הלילה ליהקתם את עפר שכטר, שובב עם לב זהב שנראה לנו שישמח לקחת על עצמו את התפקיד. http://www.mako.co.il/entertainment/celebs/local/Articles/itemId=6f69af8464f5f110VgnVCM100000290c10acRCRD אהבתי את 2 התמונות ששמו שם

למעלה