שבוע סוף
-תוכנית מס' 16 :יהודה לוי טאן טאן

esterosh

New member
שבוע סוף../images/Emo70.gif -תוכנית מס' 16 :יהודה לוי טאן טאן

היום ב-22:00 אחרי צחוק מהעבודה. מעניין אם זה יצא קטע טוב או סתם בדיחות גיחי גיחי ? בכל מקרה תראו..אהה ותגיבו מתישהו
חחח קלטו את התמונה הזאת---- איך עפר נראה חחחחחחחחחחחחח

האמת שהיה משעשע, יהודה דיי עשה צחוק מעצמו

כשהוא חיקה את עצמו
אבל שיהיה התגעגעתי לראות את סמלת נטלי!
אפילו שזה לא היה אחד מהמערכונים הטובים איתה... והמערכון עם אנה ארונוב היה מעולהההה , עפר היה ממש מצחיק אה גם צחוק מעבודה היה טוב
הבנתי כמה יוסי בובליל מטומטם...אין מילה לתאר את היצור הזה...!!

לא ראיתי, ראיתי הישרדות.

חיפשתי את הקטע שלו עם יהודה באתר ולא מצאתי... למישהו יש קישור?

esterosh

New member
עוד לא העלו את הקטע.:-\

לא יודעת מה הקטע שלהם, הם יעלו בטח באמצע השבוע, כנראה רוצים שיוידו לפלאפון או משהו כזה.. מנסים לחלוב מזה כסף

esterosh

New member
חחחחחחח היה סבבה ../images/Emo6.gif

דווקא הקטע עם יהודה לוי היה פחות מצחיק, אותי באופן אישי הצחיק מאוד הקטע עם הריקודים.
קודם כל עפר רקד ממש יפה
הוא היה סופר
י
והמבטא שלו היה הורס, בכלל אני לא מבינה איך הוא הצליח להרים את רותם, כל הכבוד לו
מה שכן היא רזתה הרבה מימי טב"ע ,זה לא נקלט שזו שרית חביה חחחחח
ואהבתי את הגילגול שהוא עשה
. אהמ ודוד קיגלר היה קורע, מסכנה אנה אהרונוב
חוץ מזה מיקי גבע היה גדול החיקוי שלו לשחר חסון וגיא פינס היה הורס!!!
לעומת זאת הקטע עם הגז היה ממש משעמם ומיותר. המערכון עם יהודה ועפר היה חמוד ,בעיקר בגלל שיהודה זרם עם התנועות והחיקוי, אבל הרעיון עצמו היה דיי דבילי שהוא הכפיל שמדבר. מה שכן עפר ממש עשה אותו בול
הקטע הכי מצחיק לדעתי היה המונולוג בסוף שיהודה דפק,זה בדיוק הסיבה שצוחקים עליו בגלל המונולוגים הקורעי לב שלו והפעם הוא עוד עשה את זה עם משחק אובר אובר מוגזם, אז זה יצא מצחיק. ובכל זאת סחטיין עליו שהוא שיתף פעולה וזרם, בדרך כלל הוא ממש אנטי, מה גם שזו התוכנית היחידה שעפר מנחה\משחק בה ויהודה הסכים לבוא אליה
הרי גם למועדון לילה וגם לאקזיט התחננו אליו שהוא יבוא והוא סירב, טוב נו כנראה הוא צריך תסריט מראש
חוץ מזה משהו רע עבר על השיער של עפר זה היה נראה כיאלו הוא התחשמל לצד
גם הלבישו אותו לא משהו :-\ ואתמול שהוא הקריא את הפאנצים הוא עשה יותר מידי שטויות, בדרך כלל זה חמוד ומצחיק, אתמול הוא היה יותר מידי שטותניק יצא קצת דביל, אבל אני אוהבת שבזמן האחרון הוא זה שמסיים את התוכנית , נחמד לראות אותו רציני ,שהוא אומר סעו בזהירות וכאלה. בכלל בשבועות הקודמים הוא אמר משהו כמו אני מוסר ברכות לחיילים שתחזרו הביתה בשלום, והוא היה ממש חמוד שהוא אמר את זה
ועם כבר מדברים על תוכניות קודמות אז עפר שיחק אותה עם החיקוי של מוקי, הוא שר את השיר בדיוק כמוהו , היו ימים שהוא היה נותן בראפ
טוב זהו. חפרתי.
איזה תמונה , ממש יוסי וג'אגר הדור הבא

אוקיי עכשיו ראיתי את התוכנית בויאודי

והיה קורעעעעע מצחוקקקק אני ממש בכיתי מצחוק מהחיקוי של יהודה כהן/לוי חחחחחחחחחחחח איזה מצחיק!!!! הכי קרע אותי שהם ככה בריקוד תופפו על התחת... אין אני ניקרעתיייי זה ושיהודה אמר מלוי לוייי קול נשייי חחחחחחחחחחחחחחחחח תשמעוו זה ממש שיפר לי ת'מצב רוח...

ולגבי הריקודים

עפר רקד חבל על הזמןןן הקטע עצמו לא ממש הצחיק אבל הוא רקד סוףףף באמת שיש לו את זה... לדעתי "רוקדים עם כוכבים" זה השלב הבאא

למעלה