שבוע 36

gami088

New member
שבוע 36

אז צדק מי שאמר שהריון נמשך שנה ושמונה חודשים.. 8 חודשים וחודש תישי שהוא מרגישה כשנה.. עכשיו כל יום עובר לאטטט יותר מקודמו.. בעוד שבועיים ושלושה ימים מיועדים לניתוח.. והזוג שלי מיועד להורות... אז פלא ששתינו משתגעות כבר?! היינו כבר פעמיים באשפוז עקב דימומים ושתינו התפללנו בשקט בשקט (שהרופאים לא ישמעו) שהיא תחליט שהספיק לה ובא לה לצאת
.. שתינו מנסות לשכנע אותה להקדים טיפה, ומנסות מאוד להבין חוץ מעניין המשקל מה ישנו שבועיים?!
ממש המתנה מורטת עצבים..
תחזקנה אצבעות שהכל יילך כמתוכנן.. ואם לא אז על הצד הטוב ביותר
בהצלחה ענקית לנו ולכולכןןןןן בנות

את לא צודקת!

אני מבינה שקשה מאד לסחוב את ההריון בסופו, אבל חשוב מאד שתזכרי, שכל יום נוסף ברחם הוא מתנה גדולה.
הבן שלי נולד בשבוע 36 שזה אפילו לא היה פג, אבל היתה לו התפתחות איטית וכל מיני סיפורים בשנה הראשונה ותמיד אמרו לי שזה בגלל שהוא נולד מוקדם.
אז לטובת התינוקת, ישנו לה מאד שבועיים, ואני שמחה מאד שהיא החזיקה מעמד כל כך יפה עד עכשו ונשארה בפנים!
תחזיקי מעמד, יקירה, את כבר כמעט בקו הסיום. עשית את זה כמו גדולה, עוד שבועיים זה מאחורייך.

MAMALY

New member
36 זה מוקדם

התינוק עוד לא שומר על חום גוף כראוי
הוא מאוד עדין מבחינת מערכת החיסון הוא לא בשל
משקל נמוך בדרך כלל וצריך להעיר לאכול
לא הזמן
עוד קצת עוד קצת קצת זה יגמר.

מירבי*

New member
הסוף המיוחל

יקירתי, הסוף קרוב מתמיד.
יש חשיבות עצומה לשבועיים הקרובים ולא סתם הרופא ביקש שתנוחי בבית עד למועד הניתוח.
אני בטוחה שקשה לך ויודעת שאת עושה הכל כדי לשמור על הקטנטונת עוד קצת, מאמץ אחרון ואת אחרי הכל.

שבת שלום יקירה

סוף סוף הסוף...

אז באמת נשארו רקקקקק עוד שבועיים.. לא מעכלת שאנחנו כבר בסוף מתרגשת וחולמת עליה.... גאמי שלי שברת שיאאאא וכל הכבוד לך.. נחכה בסבלנות קצרה רק עוד שבועיים תותחית... אוהבת אותך המוןןן!!!! מחכה לרגע!!!

למעלה