שבור..

ביליבו

New member
שבור..

אולי אני אכן טועה. כדי שמשהו יקבל אותך כמו שאתה - אתה צריך לקבל אותו כמו שהוא. על כן אתה בהכרח חייב לשנות מתודה זו או אחרת בעצמך - (אלא אם כן אתה אגוצנטרי מושלם). מכן נובע שהאדם השני מקבל אותך עם שינוי ולא ``כמו שאתה``. ועל כן אין עניין לחכות לקלישאה הבכיינית שהוא ``יקבל אותי כמו שאני`` אלא הפוך - לקבל אותו כמו שהוא ואז אפשר אולי יהיה להגיע למקום הכי קרוב של לקבל אחד את השני. הייתי מציע שלא תשתמש בנקודות כי אולי אתה טועה. ולכל אילו שמתהדרים בזה, שלהם זה קרה, - תבדקו טוב. ביליבו

שבור

New member
תיאוריה

אהלן בילבו תגיד, אתה גרוש, היתה לך פעם זוגיות בכלל יש לי הרגשה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר , ואולי אפילו פיספסת פורום לדעתי אתה שייך לפורום : `` מתוכחים / מתוכחות (לא חשוב על מה) אם אני טועה , קבל התנצלותי מראש אם לא, רד לי מהכתפיים

ביליבו

New member
התשובה שלך אינה לעניין.

אני יורד לך מהכתפיים, תמשיך לחיות בעולם המצומצם של מחשבותך. ביליבו

שבור

New member
מה אתה מתרגז?

בילבו ידידי, אנני חי בעולם מחשבות מצומצם, אני חושב בסה``כ כי אדם שעבר גירושין , ובמיוחד אם היו אלה גירושין קשים, חייב לפני הכל לשקם עצמו ולא להתעסק בלמצוא חן בעיני אחרים , ולכן יצאתי בכל ההצהרות עליהן הגבת (לדעתי) בחריפות יתרה, ולכן גם ביקשתי את אשר ביקשתי , לא היתה כל כוונה להתנגח ולהתנצח, ושוב אם קרה אחרת - אני מתנצל. אני

למעלה