"שביזות יום א'"?

Balancedflow

New member
"שביזות יום א'"?

אז זהו, אנחנו כבר אחרי החגים, ואחרי הגשרים, ואחרי הסוף שבוע שאחרי הגשרים...סוף סוף חוזרים לשגרה. זה לא תמיד פשוט, אם בד"כ קשה לנו להתחיל את השבוע אחרי המנוחה של שבת, או אחרי סוף שבוע ארוך ומפנק, כשהראש עדיין לא חזר ל-"Working Mode", אז אחרי החגים, על אחת כמה וכמה אחרי תקופה של כמעט חודש, רבים מאיתנו יתקשו לחזור אל מערכת הלחצים של היומיום, במיוחד כשמעכשיו ועד לחג הבאה עומדת כמעט חצי שנה. סטטיסטיקות מראות שהקושי לחזור לשגרה אחרי תקופת החגים מביא לעלייה במספר מקרי הגרושים, (ולפני כשבועיים פורסמה כתבה ב"הארץ" על כך שמחקרים מוכיחים שאנשים דוחים אפילו את מותם עד אחרי החגים). אז מה בכל זאת אפשר לעשות כדי להקל על ה"שוק" של אחרי החגים? תמצית ה"אלה הלבנה" - HORNBEAM, מיועדת לעזור בדיוק במקרים כאלה. התמצית מקלה על חוסר מוטיבציה והעייפות המנטלית והפיזית הנובעות ממנה, נטילת התמצית מחזקת את האדם, מסייעת לו לקום ועוזרת לעשיית הצעד הראשון, להתחלה של תהליך החזרה למציאות היומיומית. לאחר הצעד הראשון, לדברים יש נטייה להסתדר מעצמם, ותמצית ה- HORNBEAM תומכת בתהליך הזה. במהלך השבוע נלמד להכיר יותר את התמצית הזו, ואני אהיה כאן ואשמח לענות על שאלות שתתעוררנה בנושא. שבוע נפלא, וחזרה לשגרה קלה ונעימה לכולכם...

Hornbeam

[תחילת ציטוט The twelve Healers] לאלו שחשים שאין להם מספיק כח, פיזית או מנטלית, לסחוב את העול שהחיים שמים לו בדרך; ענייני היום יום נראים כדברים שקשה לבצע, למרות שבאופן כללי הם מצליחים לבצע את הדברים. לאלו שמאמינים שיש חלק, של הגוף או של ה-mind, שצריך לחזק לפני שאפשר לבצע בקלות את העבודה. [סוף ציטוט] לא יודע איך לתרגם בצורה מדוייקת את המילה MIND... זה לא בדיוק שכל... יש לך הצעות? מהקלפים של מרכז באך אני מתרגם [תחילת ציטוט] דאגות לגבי מה עומד להתרחש. זאת תמצית לאנשים שמרגישים רדומים, אי אפשר להפריע להם, אין להם התלהבות, דיכאוניים במחשבה על זה שצריך ללכת לעבוד. "הרגשת יום שני בבוקר" שמזינה חוסר כח מנטלי, הופך פעילויות שבדרך כלל נהנים מהם למטלה. הצד החיובי זה להרגיש יותר התלהבות והתענינות בחיים באופן כללי, כך שמסתכלים על כל יום כהתנסות נעימה במקום כאל מטלה שצריך להתאמץ לבצע. [סוף ציטוט] אני מאחל לכולם ימים שמחים ושבירת שיגרה וההרגלים... אפילו ל"אויבים" שלי אני לא מאחל שיחיו בשגרה.

Balancedflow

New member
תודה על הציטוט עמנואל ../images/Emo45.gif

ולא, אין לי הצעות לתרגום ה- MIND, לא נראה לי נכון אפילו לנסות לתרגם את זה... בקשר לשבירת השגרה וההרגלים - ראה הודעתי הקרובה...

למעלה