שבת שלום, אפשר להצטרף בבקשה?

שבוע טוב, תודה, לספר קצת,

עלי, אני אנסה, אני נשואה 16 שנה, יש לי ילד בן שש, אין הרבה מה לספר, אני רוצה לשפר , אני אוהבת את בעלי ואת הבן שלי, אבל נפגעת מבעלי לפעמים, בגלל שנדמה לי שכל מה שאני אעשה תמיד יהיה משהו שלא יהיה בסדר, שכאילו לא עשיתי מספיק. זהו בערך,

שלום, תודה על קבלת הפנים

כן שוחחתי איתו על כך, אף הלכתי לשיחה עם פסיכולוג על כך, הפסיכולוג טען שבעלי לא בסדר ,מה גם שזה לא פעם ראשונה וזה גרם לי לבכות אפילו, הוא אמר גם שהוא עצבני, והוא מגיב, אני סיפרתי על כך לבעלי, גם בעלי טען שהוא מגיב ואולי הוא ינסה לא להגיב ולראות איך זה, אבל הוא העליב אותי

chasing time

New member
"הפסיכולוג טען שבעלי לא בסדר"????

אולי כדאי לבדוק פסיכולוג נוסף, או לוודא שזו באמת הייתה כוונתו.. מלבד זאת-לא הבנתי כל כך מה הבעיה המרכזית בינכם.. האם הוא לא מעריך אותך? או שאת זקוקה ליותר יחס ממנו? מה הוא עושה שגורם לו להעליב אותך? ..

שלום, אני חזרתי מהעבודה

עכשיו, וצריכה להביא את הילד מהגן, אבל כשאחזור אשתדלבע"ה להרחיב יותר אבל עכשיו חייבת ללכת תודה

שלום, לפעמים נדמה לי שהוא גם לא מעריך

מספיק וגם לא מספיק יחס, אני אתן לך דוגמא שבגללה הלכתי לפסיכולוג שאחרי הרבה זמן לא הלכתי אליו, ביום שישי לפני שבועיים לערך, היינו צריכים לקחת את הילד לחיסון של שפעת חזירים, והתקשרתי לאחות והיא אמרה שנבוא בשעה תשע, והתחלתי להגיד לבעלי כל רבע שעה צריך ללכת לקופ"ח, בסוף הוא צעק עלי ואמר לי שהוא יעשה לי כמו שעשו לי בעבודה הקודמת שלי, שלא התייחסו אלי כל כך יפה, אחר כך הוא ירד לאוטו ואני ירדתי אחריו והוא נסע בלי לקחת אותי והפנקס חיסונים היה אצלי ביד, והלכתי לבד אחר כך לקופ"ח. ואחר כך היה יום יפה, ואמרתי בשביל מה אני משקיע כל כך הרבה בבית ובסוף מקבלת יחס כזה, רציתי ללכת קצת, ובאמת היה יום יפה,שאלתי את בעלי אם הוא רוצה להצטרף והוא אמר שלא יש לו מה לעשות אחרי שהוא שם את הילד בגן, ואני הלכתי וחזרתי ורק חשבתי שהוא יחזור יותר מאוחר כי הוא אמר שהוא רוצה לשטוף את האוטו והוא הפתיע אותי ובא בזמן ולא הספקתי להכין אוכל והוא מאוד כעס שאני לא מתפקדת נכון ועוד מילים שאני לא זוכרת כבר, והלכת ובכית על מר גורלך כי כל כך נעלבתי, ואני כל השבוע בבית מהעבודה לוקחת את הילד דואגת לבית אני לא נחה עד הערב תמיד יש מה לעשות, ותמיד דואגת שיהיה אוכל בבית, ופעם אחת לא הספקתי כי חשבתי שהם יבואו יותר מאוחר כי בדרך כלל זה מה שקורה, והוא התעצבן על זה. ובאיזשהי שיחה בטלפון הוא אמר לי מילה שאני כמו ההיא מהאח הגדול שהעיפו אותה אחרי שבועיים בהתחלה אז בכלל נעלבתי, כל זה היה לפני שלושה שבועות בערך, משהו כזה, זאת דוגמה אחת, אבל הוא כבר אמר שהו לא יכול לסבול ריבים בבוקר ריבים בערב, ושלא חייבים לסבול, שקשה לו לאהוב אותי ככה, ושהוא מנסה לשפר ולא יודע כבר איך, ושהוא החליט שאם המשפחה הזאת בגללי לא מתנהלת בצורה נורמלית הוא ינמרל אותה, אז מה אי אפשר להרגיש או לבכות אפילו מה זה דיקקטורה, באותו טיול שהלכתי, כשאמרתי לו שצריך ללכת לזריקה של הילד, הוא היה עסוק במחשב ולא ממש רצה להקשיב לי בגלל זה הוא התפרץ, הוא טעון שאני חוזרת שוב ושוב על אותם דברים ושיש לי כמו לופים כאלה, כל פעם שנדמה לי שאני משתדלת יותר, זה נדמה שלא מספיק, היום בבוקר הוא אמר לי את יכולה להגיד להם שאני הייתי עצמאי הרבה זמן ואני יודע לבשל, אם אני רוצה אני לא חייבת לעשות כלום, ואני לא מסוגלת לא לעשות כלום. אני לא כזאת, זה בערך, אבל היו לנו תקופות יותר קשות, שהוא היה צועק, ויש לו חברים שפגעו בו והוא נשאר איתם בקשר, ניסיתי להביא לך את הדוגמא האחרונה, מקווה שזה לא מבולבל, ניסיתי לכתוב מהלב, היה עוד מקרה שלפני כמה זמן הילד היה חולה ושמרנו עליו במשמרות, ואמרתי יופי יש אוכל אני יכולה לישון קצת ושסיפרתי לו שישנתי קצת הוא השתולל, אבל זה לא שהוא לא אכלצהריים הוא אכל אז בערב היה אוכל משהו אחר, ולמה הבית ככה, הבית אני משתדלת שיהיה מסודר אני כבר לא זוכרת מה היה אז, אני חושבת שמספיק להיום, ניסיתי לתת לך דוגמאות מחיי היום יום, מנסה דרכים לשפר את זה, וגם שאני מנסה לדבר איתו בערב, הוא לא ממש פנוי אלי, כי הראש שלו עסוק בעבודה, או משהו כזה, או תוכנית טלוייזיה חשובה או מחשב, לפני כמה ימים הוא אמר שלא מגיע לו לסבול, משהו כזה, אני לא מרגישה בטוחה איתו, בגלל שהוא אז אמר שאם לא אשתנה אז נצטרך לפרק את החבילה, הוא אמר משהו כזה, שכל הזמן ריבים, הוא לא רוצה את הריבים האלה,כשאני רוצה להגיד משהו, אז הוא אומר לי שאני מתנצלת ומצטדקת, אז אי אפשר כבר להגיד משהו, או להסביר את עצמי, אם צריך, לא יודעת, מקווה שזה בסדר שסיפרתי את זה.

אני רציתי להוסיף משהו קטן

אני כבר לא מתקשרת אליו לעבודה, אני רושמת מה שאני רוצה להגיד לו, כי במילא הוא אומר שהוא ידבר איתי בבית, ,

עוד משהו שיש לו נטיה להגיד לי

זה שאני מבלבלת לו במוח, הוא אומר לי את זה, אני לא מושלמת הפסיכולוג אמר לי שיש לי התנהגות כפייתית וחרדה ואני מנסה בכל כוחי להתגבר על זה, לא בטוחה שממש מצליחה, החרדה אולי בעיקר שהוא לא ממש נותן לי בטחון,

למעלה