שבת שלום ומבורכת!

שבת שלום ומבורכת! ../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? מה היה טוב? מה היה רע? בילוי השבוע? אכזבות השבוע? התחדשות השבוע? דברים מצחיקים שקרו השבוע? צדיק/ת השבוע? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? סרט השבוע? הפתעת השבוע? טיול השבוע?

מור 1661

New member
אז ככה..

איך עבר השבוע? עבר נחמד,לא משהו מיוחד... מה היה טוב?אממ לא משו ספציפי מה היה רע?כנ"ל בילוי השבוע?אוניברסיטה,חחח זה הבילוי היחידי... אכזבות השבוע?אאאאאא....... התחדשות השבוע?החלטתי שאני רוצה ללמוד אנגלית ולא אכפת לי מכלום!אז עכשיו אני מתחילה לשמוע שירים באנגלית,לראות סדרות.. דברים מצחיקים שקרו השבוע?היה לי מבחן,אנסין באנגלית ויצא לי במילון "נורית" ובכלל היה מדובר על ספורט כלשהו..ראיתי את זה נקרעתי מצחוק.מזה "נורית"?! חחחח צדיק/ת השבוע?חחח.נקודה רגישה. מה אתם מתכננים לשבוע הבא?מכון ויצמן,מבחן במחשבים,בלשון ובהיסטוריה.אוף. שיר השבוע/זמר השבוע?rihanna-russian roulette משפט השבוע?לא עולה כרגע אבל היו מלא! מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע?אממ.. ספר השבוע?אני מתכננת לקרוא השבת את הבטיחי לי של הרלן קובן.נראה איך הוא.. סרט השבוע?אין הפתעת השבוע?ידעתם שרעננה זה ליד כפר סבא?! טיול השבוע?רעננה,..אף פעם לא הייתי שם. איזה כיף.סוף סוף שבת בלי ללמוד לכלום!שתהיה לכולנו שבת מבורכת!

שבוע טוב! :)

איך עבר השבוע? התחיל נפלא ביותר!!! נגמר בעעעעע למדי... מה היה טוב? כמעט הכל
היה לי פשוט טוב במדרשה, עד שהייתי חולה... ביקורי בוגרות אצל חניכות שלי כפרעליהן!!!
מה היה רע? הרגשתי זוועה, פיזית ונפשית. בילוי השבוע? לנסוע עם הצוות שלי משנה שעברה ברחבי הארץ! אכזבות השבוע? :| התחדשות השבוע? פשמינה!
דברים מצחיקים שקרו השבוע? ביקורי בוגרות... צדיק/ת השבוע? אח שלי וגיסתי (הם נפרדים. יעני.. האח הוא לא בעלה
) מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לחזור לנורמה. שיר השבוע/זמר השבוע? "כי הרבית", למרותש זה היה גם שבוע שעבר אאל"ט.. משפט השבוע? "שימי את זה בבקשה על השולחן, טוב??" אחיינית שלי, בטון הכי אמהי שרק אפשר לדמיין. היא שכחה שאני דודה שלה, ולא להיפך!
מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? :| ספר השבוע? - סרט השבוע? - הפתעת השבוע? פסק זמן, קליק ובמבה מחברותיי הצדיקות.
טיול השבוע? סביבות גוש דן והביתה. X2 שבוע טוב ומבורך!

שנה שעברה

בשירות לאומי, הדרכתי שמינית באולפנית כלשהי.. אז השבוע הייתי בביקורי בוגרות אצלן, עם כל הצוות מהאולפנית

"כמה טוב שבאת הביתה, כמה טוב לראות אותך שוב"

איך עבר השבוע
וואלה סבב"ה מה היה טוב
זה שהייתי בישיבה כל השבוע לדעתי זה טוב מה היה רע
שבעצם נסעתי בשלישי בערב לי-ם עד רביעי בערב בילוי השבוע
ממ אריסטוקרטי משו - ישבתי עם שני חברים בבית קפה ברח' יפו אכזבות השבוע
מהחבר'ה בישיבה שלא זורמים לטיולים ביום שישי דברים מצחיקים שקרו השבוע
ברזילאים בימין אורד-עם קורע מה אתם מתכננים לשבוע הבא
לקפוץ לביקור בבת עין שיר השבוע/זמר השבוע|? | "שמתי לי פודרה" / אביתר בנאי משפט השבוע
"אמוליח ז'ה פא לו פאמה" (בתרגום מפורטוגזית- "האישה כבר אמרה לי" הפתעת השבוע
שכפר הנוער ימין אורד שבכרמל זה אחלה מקום שבארץ טיול השבוע
ממצפה 3 הימים (שגם אם תשב בו שלושה ימים לא תראה את שלושת הימים) לואדי ינון תל ארומה ולישיבה, קיצור-חור נידח שבטח לא תטיילו בו לעולם

../images/Emo207.gif רק אזכיר לכולנו

שהיום (י''ט בכסלו) הוא יום פטירתו של הרב נריה זצ''ל, שלפני 14 שנה, בשנת תשנ''ו נתבקש לישיבה של מעלה. יהי זכרו ברוך.

קצת באיחור, אבל עדיף עכשיו מאשר אפפעם! ../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? חציו סטלני, חציו.. בעצם, סטלני.
מה היה טוב? יומעיון והחזרה לדירה! מה היה רע? אמממ.. דיבורים על שנה הבאה. זה מטריד. בילוי השבוע? יומעיון? אכזבות השבוע? אממ.. אין ממש. אני בסדר אני.
התחדשות השבוע? חידשתי שרשרת.. נחשב? דברים מצחיקים שקרו השבוע? מצב כפית! צדיק/ת השבוע? מישהי מהשירות. מה אתם מתכננים לשבוע הבא? מסיבות חנוכה למיניהן והמון עבודה.. והביתה סוף סוף.
שיר השבוע/זמר השבוע? אאאאאאאאחותינו. משפט השבוע? פנונייייייייייייייייייית מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ליחה בגרון. ספר השבוע? אממ.. לא יודעת. התחלתי לקרוא את תריס. סרט השבוע? --- הפתעת השבוע? --- טיול השבוע? לאלקנה!

למעלה