שבת שלום לכווולם!!!

שבת שלום לכווולם!!! ../images/Emo13.gif

מוחי עיף מידי בשביל להקדים הקדמות... אז נעבור לתכל'ס... רק אתנצל על ההברזה בשבוע שעבר... ועוד בשבת ארגון.......... :| סליחה ומחילה! איך עבר השבוע? מה היה טוב? מה היה רע? בילוי השבוע? אכזבות השבוע? התחדשות השבוע? דברים מצחיקים שקרו השבוע? צדיק/ת השבוע? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? סרט השבוע? הפתעת השבוע? טיול השבוע? שבת שלום ומבורכת לכל בית ישראל!!!

RacheliShoham

New member
הממממ

איך עבר השבוע? פסדר, נו. מה היה טוב? המפפ ? מה היה רע? מבחן מקולל ולא הוגן בהיסטוריה !! בילוי השבוע? המפפ ... אכזבות השבוע? המבחן הזה יואואו. התחדשות השבוע? תספורת חדשה. דברים מצחיקים שקרו השבוע? אוהו. צדיק/ת השבוע?
מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לעבור שלושה מבחנים. שיר השבוע/זמר השבוע? מרגלית צנעני - "עץ ירוק מפלסטיק". [...] אייל גולן - "רגע גדול". [שיר טוב, סתמו.] משפט השבוע? "בצפירה יש מוטציות ... הכלבים משוחחים עם התרנגולים, החתולים מפחידים ורוב התרנגולות קטועות זנב ... אה, הנה תרנגול עם זנב !! אה, הוא גם מוטציה. תגידו, יש במקרה באיזור כור גרעיני שלא שמענו עליו?" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? המפפ ... ספר השבוע? "האי של סופייה". נראלי אני אפרוש ממנו השבת, הוא משעמם אותי. סרט השבוע? "למצוא את ארץ לעולם לא".
הפתעת השבוע? לגלות שאחותי קפצה לביקור ... טיול השבוע? ... עם כלשבוע אני מבינה עוד יותר את משמעות המשפט "אז למה לא כל יום שבת?". כל השבוע אני מחכה לשבת ... שתהיה שבת שלום !!

../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? מתיש למדי! מזמן לא הייתי עייפה כ"כ. מה היה טוב? בפרספקטיבה כוללת - הכל. מה היה רע? שמור במערכת בילוי השבוע? דייט עם חניכה שלי ביום רביעי אכזבות השבוע? שלא הייתי כמעט במדרשה... אבל ב"ה זה מסיבות משמחות
התחדשות השבוע? עוד אחיינית לאוסף
דברים מצחיקים שקרו השבוע? אכזבתו הגדולה של אחיין שלי שגילה שנולדה לו אחות ולא אח
צדיק/ת השבוע? אפרת מה אתם מתכננים לשבוע הבא? ביקורי בוגרות אצל חניכותיי האהובות!!! וחתונה של חברה
שיר השבוע/זמר השבוע? וזכני של ברוך לוין, בלחן מיוחד של חברה שלי
משפט השבוע? "מה את עושה פה???" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? הנדידות והעייפות. ספר השבוע? אל הנפש (מוסר אביך של הרב (קוק, למי שלא הבין
) עם ביאורי, בהוצאת ראש יהודי..) סרט השבוע? - הפתעת השבוע? הזמנה לחתונה
טיול השבוע? לאחותי וחזרה כמעט כל יום...

שבתשלום לכולם!

איך עבר השבוע? כרגיל.. מה היה טוב? לשמוע שברמלה הייתה שבת אירגון ל-פנים! וההפתעה של אמא.
מה היה רע? אני חולה.
בילוי השבוע? נסיעה לרמתגן אכזבות השבוע? מחלה, מחלה.. התחדשות השבוע? פורום חדש! דברים מצחיקים שקרו השבוע? לא היו, היה די משעמם השבוע.. צדיק/ת השבוע? אמאל'ה מה אתם מתכננים לשבוע הבא? כרגע כלום, לכו תדעו מה יש לי עם המחלה הזאת.. שיר השבוע/זמר השבוע? --- משפט השבוע? ---- מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? לא היה משהו.. ספר השבוע? --- סרט השבוע?--- הפתעת השבוע? אמא! טיול השבוע? לרמתגן

נמנמנמ../images/Emo15.gif

איך עבר השבוע?קצת רכבת הרים של עליות וירידות,אבל בכללי די חביב מה היה טוב?צחוקים בדירה,הילדים שלי,שבת, מה היה רע?ערב נשים,תקן אחה"צ תקוע ומעצבן,קצת דיכי,שברון המשקפים בילוי השבוע?יציאה לקניון במודיעין ברביעי וער"ש בעמידרר אכזבות השבוע?ערב נשים התחדשות השבוע?בגדים ממודיעין דברים מצחיקים שקרו השבוע?פרשת מות הכיור..ביקור אחראי אחראי הדיור בדירה,הנסיעה למודיעין צדיק/ת השבוע?ירין השכן שלומד אצלנו,יצחק אב הבית,השותפות שלי מה אתם מתכננים לשבוע הבא?לנסות להשאר שבוע שלם בלוד
להסגר על תקן אחה"צ
שיר השבוע/זמר השבוע?יונתן רזאל. משפט השבוע?בנות,כדאי שתנקו פה-האחראי על כל האחראי דיור של עמינדב מזדעזע לנו מהדירה מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע?ההזנה המעצבנת הזאת בבצפר..והתקן אחה"צ.. ספר השבוע?אין סרט השבוע?אין הפתעת השבוע?אין טיול השבוע?למודיעין

אני!

איך עבר השבוע? נחמד בכללי... מה היה טוב? אירוסים של חבר במוצ"ש! מה היה רע? מחלה מיום שני בצהרים, וחזרתי הבייתה ביום שלישי בצהרים... בילוי השבוע? האירוסים אכזבות השבוע? לא הייתי בישיבה שהגיעו איזה 8 שבו"שים, בתור אחראי שבו"שים זה די באסה... התחדשות השבוע? 2 זוגות גרביים
דברים מצחיקים שקרו השבוע? אממממ... אין משהו מיוחד צדיק/ת השבוע? - מה אתם מתכננים לשבוע הבא? ללמוד תורה סוף סוף אחרי כמעט שבוע במיטה! שיר השבוע/זמר השבוע? "שבת קודשנו, מחמד ליבנו וטהר ליבנו לעובדך באמת"! בהברה אשכנזית משפט השבוע? - מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? כאב בטן אכזרי... ספר השבוע? מסל"ש כיס בדרכים... סרט השבוע? (בייניש, לא?
) הפתעת השבוע? הזמנה לחתונה
טיול השבוע? נתניה - גב"ש - נתניה

למעלה