שבת שלום לכולכן

שבת שלום לכולכן

מה אתן מתכננות לשבת יפה שכזו, חשבתי לנסוע לחיפה לפסטיבל חג-החגים, מישהו היה שם? אני קצת מפחדת מצפיפות יתר- שונאת מקומות בהם מליון אנשים שדורכים אחד על השני

טילי2

New member
אם תסעי לחיפה מדרך הכרמל גם תצרפי

טיול טבע מרהיב לטיול עירוני למהדרין של החג של החגים בואדי ניסנאס.

מה שלום הזיו ???

אם תבלו בפארק סימן שהוא כבר התאושש..... אנחנו השבת רק עם הבכור הצעיר נסע לחופשה אצל הסבתאסבא.

קיבל אנטיביוטיקה והתאושש!

הרופאה ראתה דלקת משמעותית בגרון, אחרי שתי מנות אנטיביוטיקה, האפרוח התאושש. רציתי להתקשר היום, אבל לא היה נעים לי להפריע בשבת....אז השארתי זאת למחר.

טילי2

New member
../images/Emo67.gifשמחה כפולה,מה עם השפעת שלך?

התאור של הגדול מטפל בך קרע את ליבי.

פיספסתי משהו??????????

לא ידעתי שהיית חולה

נגר1

New member
היי

היינו בפסטיבל הייה זוועה מליון אנשים (ואנחנו עוד עם עגלה וילדה קטנה) צפוף ביותר ומכיוון שהגענו לקראת 14:00 כל הפעילויות לילדים הסתיימו לא נורא לפחות נהננו מהאוכל המעולה בדליית אל כרמל

גם אני הייתי

היה לי השכל להגיע בשעה 10:00 לצפות ביריד העתיקות (חולה על דברים עתיקים), וכמובן לבזבז כסף ב-12 התחלנו ללכת לכיוון המופעים- אבל נחשול האדם הבריח אותנו למקומות שקטים יותר, סיירנו במושבה הגרמנית- שעוברת שיפוץ מרהיב... בכל אופן נדמה לי שכל עם ישראל היו בחיפה אתמול

טילי2

New member
אני שומרת על ידידות עמוקה וצפופה עם

חברותי הלא דתיות ודרכן אינו זוכה לחויות שאינני יכולה לחוות באופן פיזי כי או שהן מתקימות בשבת, או שהם לא כשרות למאכל דוסים. כך למדתי משהו על פסטיבל החג של החגים וגם טעמתי חומס בדלית אל כרמל.

אנחנו לא נוסעים בשבת אז היינו בבית

טיילנו קצת בחוץ עם הילדים יש בנו בגינה שלנו בשמש הקטנים שיחקו הפשוש לאור יום שישי קיבל מנה גדושה של תשומי מה שלא מנע ממנו לילל כי הוא לא מקבל כלום ושאנחנו לא אוהבים אותו וכד'...

למעלה