שבת שלום לכולם

yoav2002

New member
שבת שלום לכולם

היתה לי ועדת ערר על החלטה של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים לא לתת לי רישיון . הועדה היתה מאוד נוקשה וקשה והזכירו לי אשפוזים קודמים ואת השלילה ולא כל כך רצו לשמוע שאני בדרך חדשה לומד ועובד לוקח טיפול פסיכיאטרי וקבוצות תמיכה ובדיקות שתן אלהים יודע כמה הצער שלי גדול על החסך הזה שיש לי עם רישיון הנהיגה מאז אני מרגיש את המועקה הזאת שאני שונא ממש ולא יודע איך להפטר ממנה בדרכים נורמטיביות ללא שימוש בסמים כנראה זה משהו שאני צריך ללמוד מחדש - וזה איך להתמודד עם המועקות האלו נקי . אני מתפלל לאלהים שיתן לי כח לקבל את עצמי ככה כמו שאני ושיתן לי סבלנות ושלוה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם אני אחכה לתשובה שלהם שתגיע בסוף החודש ואז אראה מה צריך לעשות חוץ מזה אני מאחל לכם שבת טובה עם הרגשות חדוה שמחה וששון בלב ביי יואב

קשכפית

New member
היי יואבי! מחזיקה לך אצבעות ../images/Emo45.gif

שתמשיך להתמודד ולעבוד על עצמך מכל הכיוונים שהזכרת ובהצלחה גדולה. הלוואי הלוואי שיאשרו לך את מתן הרשיון ואם לא עכשיו אז תמשיך להוכיח את עצמך עד שהם יהיו חייבים לאשר לך אינשאללה. שיהיה לך רק טוב והמון

eliela

New member
יואב יקר

הדרך הכי טובה ללמוד לחיות מחדש היא לדעת לסלוח. כי עם הסליחה באה השלווה, ועם השלווה הכוח שמאפשר לשנות את הכל. קבל את עצמך באהבה ובסליחה. הדבר הכי קשה בחיים של מכור היא לדעת להגיד לעצמו: הנה אני, ככה אני, ואני מקבל את עצמי כפי שאני. כי רק משם מהמקום הזה צומחות הכוחות לשנות את הכל. באהבה רבה, גלית

למעלה