שבת שלום לכל חברי הפורום

ruthi50

New member
שבת שלום לכל חברי הפורום

שבת שלום המון זמן לא כתבתי מפני שאני עסוקה ועובדת מאוד קשה בשזירת פרחים בועז מה שלומך הייתי רוצה עזרה דפדפתי בפורום הנ"ל והיה קישור להדרכה לשזירת פרחים אבל לא הצלחתי להיכנס הם מבקשים סיסמא וכ"ו למרות שאף פעם לא נרשמתי האם אני צריכה להיכנס עם הסיסמא של תפוז כי ניסיתי לרשום סיסמא חדשה והם עונים שזו טעטת הייתי רוצה לדעת באיזה דרך להיכנס לאתר והייתי רוצה לראות סרטוני הדרכה לגבי שזירת זר בוקטים וסידורי פרחים אודה לך אם תוכל לעזור לי

בועז בר

New member
אין צורך בסיסמה מעבר לזו שיש לך בתפוז../images/Emo43.gif

וגם זו נדרשת רק ע"מ להיכנס למערכת כדי לרשום הודעות ולקרוא מסרים אישיים. בשעות האחרונות עברתי על כל דפי הפורום
וליקטתי ל'טאגליינס' את ההדרכות לשזירת פרחים ועוד דברים מעניינים שהצטברו כאן, וכמה קישורים לאתרים מעניינים או קשורים לנושא סידור פרחים. אני מקווה שתמצאי בהם את מה שאת מחפשת.

ruthi50

New member
לבועז בר

בועז תודה על ההתיחסות וששלחת לי את ההסברים והקישורים שמרתי את ההסברים אבל התכוונתי לסרטוני הדרכה אם ידוע לך משהו בנושא של סרטונים בתודה

בועז בר

New member
יש ים של סירטונים ברשת, צריך רק לדעת לחפש...

הנה סירטון שמדגים הכנת מרכז שולחן במרובע זכוכית קטן. נעשה ישירות לכלי, ללא ספוג, אבל הטכניקה היא של סידור, ואני משתמש בה הרבה, בעיקר בכלים גדולים. יוצרים מסבך של ירק ונועצים לתוכו את הפרחים... שימו לב לתנועות הידיים של המקצוענית: יד ימין אוחזת סכין קטן ומקצועי, כלי העבודה האולטימטיבי, יד שמאל נועצת את הפרחים... תיק-תק.. ממש מכונה קטנה והחלטית. חיתוך מהיר ומדויק, תוך כדי החיתוך כבר מאותר המקום אליו יכנס הפרח ומיד לבא אחריו... תענוג לראות! איך מוצאים את הסירטונים? רושמים בגוגל UTUBE, וביו-טיוב רושמים: Flowers Arrangement או floral design או כל צירוף מילים דומה, ורק צריך מספיק זמן לדלות את מה שמעניין מתוך מאות תוצאות...

למעלה