שבת שלום!!

ה מ ש י ח

New member
שבת שלום!!

שאלות שהועלו בפני: איך אנשים שותים חלב בסדרה? חוץ מהפוקימון- פרה המכוער הזה מהעונה החדשה- אין שום דבר שאפשר לחלוב אותו.. טאורוס אולי? יש שם נקבות? כי אם כן יש להן מבנה ממש אבל ממש דומה לזכרים. אני לפחות לא ראיתי שום הבדל.. איך מבדילים בין אוניקס בן לאוניקס בת? זוכרים את משחק השתיה שהיה פעם במועדפים ונגוז לאנשהו? איך משיגים אותו שוב? איך הם אוכלים סטייק? שוחטים איזה פוקימון? ("בקבוק שלם אם מופיעה חיה אמיתית שהיא לא פוקימון") (לאנשים שזה זכור להם..) והנה, במה פתוחה לכל השאלות הכי מ טומטמות שרציתם לשאול ולא שלא היה לכם, אלא פשוט התפדחתם לשאול. קדימה, תתפרקו.

Yuske

New member
היי שבת שלומ^_^

ועוד שבוע שבו איני מתקשר לאנשים....מצטער!!! להמ לעזזל פיקאצ'ו נוצר? למה אמא של אש מראה לו שלא אכפת לה בגרוש ורבע מאש? אם שמים פיקאצ'ו במקרר, הוא מת? למה סנורלקס תמיד ישן? ומה הקטע של הכובע של אש? שאלות אלה לעולם לא יענו אבל זה כיף לשאול אותן...עוד בהמשך

לאחרונה יש תשובה

זה כובע ליגה רשמי שהוא השיג בכך ששלח מיליון גלויות להגרלה שלו. הוא אמר את זה בפרק עם מנקי. עוד שאלות: איך צוות רוקט מתפוצץ מכל דבר: מים, אבנים, רוח, שלג וכל שאר הדברים? למה ג'יימס לא לקח איתו את גרולייט? מה קרה לברוק אצל פרופסור איווי? אם הציפורים האגדתיות הן באמת יחידות במינם, למה בעונה הרביעית והחמישית יש עוד ארטיקונו ולוגיה? למה אש כל כך רעב? איפה ג'יגליפאף למד ציור? וכמה פיקצ'ואים דרושים להחליף נורה?

Yuske

New member
הו כן? אז אם הוא רישמי

למה לעזזל הוא החליף אותו לכובע יותר מכוער? (הכובע הראשון היה ממש ממש יפה והשני מכוער להפליא!)? אותה שאלה עם הציפורים אבל שמופנה לכלבים? למה אש והחברה לעולם לא מבדילים בין צוות רוקט כשהוא מחופש? למה לגיובאני יש דווקא (איך רושמים את זה לעזזל???) פרסיאן? מה קורה למאמן ששומע את ג'יגליפאף שר באמצע קרב? (ג'יגליפאף רגיל לא זה שמראים בסרדרה) נכון שהפרק שבו ג'יימס איבד את ויקטריבל היה מטומטם? כאילו איך שהוא איבד אותו!!!!! למה אש משחרר כל פוקימון שהוא תופס? אם פיצ'ו היה נולד באפגניסטאן, היה לו כפייה? ומאיפה לכל ההיטמונצ'אנים צצו השמלות? נכון שקיובון פשוט ח-מ-ו-ד????? למה אש כזה לא יוצלח? איך העיניים של ברוק נראות? למה למיסטי אין חזה? (או שיש לה?) זה רק אני או שהחזה של ג'סי יכול להיכלל בקטגוריות "חזה שופע"? למה ג'יימס פיתח חזה? שאלה יותר טובה---מאיפה לעזזל ג'יימס השיג את החזה שלו שנראה כלכך חלק מהגוף???

livnatkris

New member
סבב מצטרפת../images/Emo29.gif

למה האנשים בסידרה מנסים ליצור כל פעם עוד 150 פוקימונים נוספים? למה הם מנסים למכור לנון דברים נוספים (למה בעצם מיסחרו תסידרה)? איך מיסטי סבלה את אש חמש עונות? מה הקשר בין גובאני לאש? ולכאן תתלווה השאלה מה קרה לאבא של אש ומיהו? מה קרה להורים של גארי? איפה ההורים של מיסטי? מתי מיסטי תחזור? למה מאי מטומטמת להפליא? מספיק לנו אחד כזה בסידרה? למה לא עושים סדרה על קנטה ומרינה השולטים? למה גוינצי מזכיר לי בטירוף את טין טין? האם יש קשר בין גוינצי לפרופסור אלם? (בחיי הם נראים כמו אבא ובן) למה לעזאזל היריב בשיר פתיחה של פוקימון קריסטל לא הופיע ונתן תפקיד מרשים? מה עם הבן מרובי? למה הוא לא מופיע בתור דמות? מתי נפגוש שוב את הדמות מהספישל של קריסטל? למה טוגפי מתפתח ועוזב? אם הם רצו שהוא יעזוב למה המפגרים האלה לא עשו את זה שלוש עונות קודם לכן? למה לעולם לא נודע, כדברי ביל, כמה פוקימונים יש? למה בכל פרק רנדומלי יש בחורה יפה ורק לעיתי נדיריות בנים יפים? *בכי*? למה אש מזכיר בטירוף את טייסון מבליבלד?? למה לא נותנים לברוק תפקיד יותר חשוב מסתם נציב? וזהו להיום... אני מקווה

עוד שאלות

מה יש לאש עם לא לתפוס פוקימונים? למה אש מזכיר מאד את גוקו (טיפש ואוכל הרבה)? למה פוקימוני חרק טובים נגד על חושי? אם פוקימוני רוח הם רוחות של פוקימונים אחרים, מה קורה שהם מתים? אם בכלל? החליפו כבר את כולם, מתי את אש? (ספיישלים לא נחשבים) איך הצליחו להפוך גם הירוגליפים לפוקימונים? (אנון) למה את הקטן הצהוב והמעצבן בyellow הפכו ליותר חזק? חוץ מזה seiken densetsu 3 משחק שולט!!!!!

livnatkris

New member
אתה מדבר על?

secret of mana 2??? אם כן אז אני מסכימה איתך בטירוף אנג'לה שולטת :) אממ *שיעול* בחזרה לנושא 1. כמה נשמות יש לאש? (כאילו אני חושבת שהתעללו בו בכל דרך אפשרית והוא עדיין חיי??) 2. מה חשבו לעצמם היוצרים כשהם יצרו את אש. 3. ברוק צריך למצוא עבודה אחרת או לקבל תפקיד ראשי! 4. אותו דבר לגבי מיסטי. 5. למה מאי דפוקה? 6. למה מקס תקוע באמצע ללא סיבה ממשית מובנת 7. למה אנחנו יורדים על פוקימון??

livnatkris

New member
גוינצי! ../images/Emo29.gif

מהספיישל של ראיקו (יש תמונות בגלרייה של הפורום)

למעלה