שוב הייתי בהצגה "ביוש"!

שוב הייתי בהצגה "ביוש"!

הם שוב חזרו ואני, כמו מעריץ טוב, הלכתי לשם!

את עלילת ההצגה אתם כבר מכירים מפסח.

אבל ברור שאתם פה למה שקרה אחרי ההצגה!!!!!!

כנראה באה איזו קייטנה לשם, כי הייתה קבוצה מאורגנת של ילדים. חלקם לא נתנו כבוד!

אז, הייתי עם מעריצות קטנות בכניסת אמנים, ליאור יצאה (כרגיל!) ואמרתי לה אם היא יכולה, בבקשה, לתת את הציור שהכנתי לשירה.

בסופו של דבר כל השחקנים יצאו לאולם הכניסה! אז אני ממש התרגשתי.

מיד ראיתי את תותי וביקשתי ממנה תמונה. אבל לפני, שוחחתי איתה שיחה יפה. קודם כל בחורה מהממת. שנית, את השיחה פתחתי כשאמרתי לה שהיא ריגשה עם הסצנת יציאה מהארון של רחלי, ואמרתי לה גם: עוד כשגילחת את השיער והסכמת לזה הבנתי שאת משהו אחר. היא התרגשה מאוד, שאלה לשמי ואז גם אמרתי שהיינו במופע בזמנו, של VOD YOUNG... מה תותי אומרת? יש מופע שלישי! אמרה לי "אולי נתראה שם"! אין, מלכה, תזכרו, כשהיא תככב ברמות הגבוהות תזכרו ששוב איתרנו כוכבת.

ואז גם הלכתי לשירה, שאלתי אותה אם היא קיבלה את הציור, היא אמרה שכן, וכמובן שהצטלמנו אחרי שאמרתי כמה היא מדהימה.

עוד רשימת מפורסמים שאוהבים אותי. אני צריך לסדר לעצמי יותר מפגשים כאלה. אולי כדאי לי לנסוע לגלגלצ או משהו בחופש? נראה לכם שאביולי צריכה מפגש?

שיר m

Well-known member
ושוב לא קראת לי!

איזה כיף לך
אחלה תמונות!

שיר, תחפשי לבד לשם שינוי!!!!!!

להכול אני צריך לקחת אותך?! חוץ מזה את סתם תפריעי לי להשיג תמונות!!!!!!!!
&nbsp
עובדה! VOD יאנג, לא השגנו תמונות. כדברא- התחיל להיות מעניין רק כשהלכת.
&nbsp
את מנחוסית,שיר!!!!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
כדאי לי ללמוד ממך
מתכננים גם על מופע הוט? או שנסתפק בכפולה השנה?
אביוליי תשמח .. זה ברור ..
&nbsp

אם זה יהיה לי קרוב אז אני אלך, לא יודע מה איתכם

אבל תלוי מה ואיפה ומי.
&nbsp
עכשיו תודה, רועי, ותגיד:
&nbsp
"יוסי חייט, אתה פגשת הכי הרבה מפורסמים והם הכי אוהבים אותך".
&nbsp
קדימה.

Roei152

Well-known member
מנהל
יוסי אתה הנציג הרשמי של הפורום
אף פעם לט ערערתי על כך שאתה פגשת פחות או יותר מפורסמים ממני , אצלי יש 0 מפורסמים .. לא פגשתי אף פעם , למרות שהייתה לי הדזמנות בכדברא איתך לפגוש את רועי ודנה.. אגב קיבלת הזמנה ממיכל לבוא להקרנה של כדברא 3 ..
ברור שזה בחיפה , אבל נראה לי שבשביל להקל עלינו מבחינת נסיעות , עדיף בת"א , אם רוצים מפגש ..

זאת לא באמת הזמנה... למרות שנחמד שהיא מגיבה

אוף, תל אביב, תמיד אתם תל אביב.
&nbsp
עד שיש לי הזדמנויות לנסוע בראש שקט, קרוב לבית, לבמה שאחות של מי-רן הופיעה עליה במופע הסיום...
&nbsp
טוב, נראה כבר.

למעלה