שוב פעם אכלו לבת שלי את ארוחת ה-10

recordion

New member
גם אני בעד לפנות למנהלת

אם יש בעיה בכתה שהמורה לא מטפלת בה. נכון, יש רכזת שכבה, סגנית, יועצת ועוד. כולם כפופים למנהלת, והיא תנתב את הטיפול בבעיה למי שמתאים. זה בדיוק התפקיד שלה - לנתב משימות ובעיות למי שצריך לפתור אותן. ההורים לא צריכים לדעתי לחפש מי אמור לטפל בכל בעיה שלא נפתרת בין ההורים למורה. ונכון שהמורה היא הכתובת הראשונה, אבל אם אינה פותרת את הבעיה - מסרבת לטפל בבעיה, בעצם - זה הזמן לפנות למעלה.

טלטוש

New member
מסתבר שהגניבה לא נעשית בהפסקת עשר

הילדה שלי שומרת אוכל גם להפסקות האחרות ולפעמים גם לצהרון. אז מה שנאכל לה, אלו הפירות, הצו'פרים, סנדויצ'ים שהיא משאירה לאחר כך, בחנוכה זו היתה סופגניה שהשאירו לה ממנה רק ביס וכו' בסוף לא דברתי עם המורה אני שומרת את השיחה ליום ראשון. אני אקח את הבת שלי לבית הספר ואז אני אדבר איתה אישית. אני רוצה שהיא תבין כמה שאני רצינית. אני באמת חושבת שאם נגנב סנדויץ מתיק יכול להגנב בפעם הבאה גם עפרון, מחק ובשנים הבאות גם ההארנק או הפלאפון במידה ויהיה....

חני ב

New member
איך בדיוק הדברים נגנבים לה?

אין תורנים בכתה? מישהו מחטט לה ולוקח לה? אולי היא משאירה על השולחן, אוכלת חלק והתורנים זורקים לפח?

smailytal

New member
גם לנו זה קרה רק בגן חובה אבל

כשאני ראיתי שהלגננת לא עונים וזה לא עוזר התקשרתי עצמאית לאמא של אותה הילדה וזה לא היה הכי נעים היא צעקה על הילדה שלה כשאני עדיין בטלפון והרגשתי זוועה אבל זה עזר ומאז הילדה שלה לא נגעה לבתי בכלום ולא חטטה בתיק שלה והיא היתה אוכלת את האוכל שלה עכשיו אני יודעת שאף אחד לא מחטט בתיקים לפי ידיעתי לפחות מקווה שימשיך ככה תפני אולי לאמא של אותו הילד זה לא יהיה נעים אבל לפחות בתך תוכל את ארוחת ה 10 בהצלחה

למעלה